Zimbra пошта — вхід в пошту через браузер

Zimbra пошта — вхід в пошту через браузер

Безпечний метод обробляти, пересилати, просто читати і ознайомлюватися з електронною кореспонденцією все-таки існує. Не вірите, так як випробували безліч способів позбавити себе від хитромудрих інтриг поштових скриптів буквально завалюють ваш email різного роду спамом? Нарешті вашим мукам настав кінець! Простий алгоритм «Zimbra пошта — вхід в пошту» — це необхідний мінімум для комфортної роботи з електронною поштою. Про ефективне та про програмних, які обдаровують своїх користувачів неймовірно багатим арсеналом можливостей читайте в цій статті-огляді.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Про, Zimbra пошта
  • 2 Такі корисні опції: фішки Zimbra функціоналу

О, Zimbra пошта

Вхід в пошту може бути здійснений як з мобільного пристрою, так і з комп’ютера стаціонарного типу. Для того щоб скористатися перевагами корпоративної пошти, а саме для таких цілей і створена Zimbra, потрібно всього лише одне: отримати логін та пароль доступу до корпоративного поштового сервера і встановити на використовуване вами пристрій відповідне ПЗ (наприклад, для ОС Windows можна завантажити ось цю програму клієнт — Zimbra Desktop). Або ж скористатися традиційним способом:

  • Введіть в пошуковому рядку браузера адресу: https://mail.iks.ru/

Zimbra пошта — вхід в пошту через браузер

 

Прописуємо відповідні секретні коди доступу і вуа-ля — ви там, де комфорт і ефективність правлять балом, а якщо бути точніше…різниця буде лицеприятна і зрозуміла в плані управління.

Такі корисні опції: фішки Zimbra функціоналу

Що тут сказати, інтерфейс приголомшує: все плавно і докладно (незвичайність не тільки в описі — эжто потрібно перевірити, помацати і прийняти на озброєння). Кнопки на своєму дійсному і, що важливо, очікуваному місці. Пальці самі знаходять потрібний розділ і листи відкриваються за велінням думок користувача.

До речі, про спам можна зовсім забути, як про явище, що не має місця бути в Zimbra в принципі і апріорі. Звичайно ж якщо сисадмін на фірмі все правильно налаштував і ніде не допустив «непоправних помилок».

Zimbra пошта — вхід в пошту через браузер

Головне достоїнство Zimbra — це софт, який працює бездоганно і по-розумному. Миттєве швидкодія — це недостатнє опис блискавично процесу, що відбувається «обмін повідомленнями», які, до речі, за багатьма характеристиками (наприклад, обмеженість традиційних серверів пошти — лист на 25 МБ і ні байта більше!) в рази перевершує «довгограючі аналоги в Мережі.

Загалом, щоб не перевтомлювати вас, шановні читачі, різними «вау, ух ти, да ну або ось це ТАК!» — впроваджуємо новий продукт в корпоративну життя. Рекомендація: дайте посилання на статтю своєму сисадміну, якщо він не в темі. Поки що, все. Реалізуй зручне та ефективне!