Здрастуйте друзі! Сьогодні ми з вами поговоримо про ще одну фішку, яку можна робити в програмі Скайп. Мова піде про зміну голосу. Я впевнений, що більшість хоче навчитися цій фішці саме з-за того, щоб розіграти якогось свого друга чи друзів, зателефонувати і заговорити не своїм голосом. А може, ви просто хочете з кимось поговорити, щоб залишитися невідомим, світити в цьому випадку свій голос, природно, не потрібно.

Безпосередньо в програмі скайп функції зміни голосу немає. У будь-якому випадку доведеться встановлювати додатковий софт. Досить тривалий час найпопулярнішою програмою для зміни голосу в скайпі є Clownfish. Вона досить добре справляється зі своїми обов’язками плюс є абсолютно безкоштовною, на відміну від подібного софта.

Більшість з вас, дорогі відвідувачі мого сайту , читають вже не першу статтю на цю тему. У більшості з них програма Clownfish вже описана. Моя стаття не буде винятком, я також опишу принцип її роботи, там нічого складного немає. Однак є одне але. Програма не завжди працює з черговим оновленням скайпа. Тобто, все працювало добре, через деякий час вийшло оновлення скайпу – програма перестала працювати. Потім вийшло наступне – програма знову запрацювала.

Винні в цьому в першу чергу розробники скайпа. Хоча їх теж можна зрозуміти, вони хочуть, щоб в структуру Скайпу влазило поменше сторонніх програм. Тому ви встановите програму Clownfish в будь-якому випадку, може вона у вас запрацює на даний момент.

Все одно це не справа – підлаштовуватися під кожне оновлення скайпу, тому вам доведеться поширюють по Інтернету і завантажити кілька версій Skype Portable. Дані версії не вимагають установки і не оновлюються, тому підходять для нашого з вами справи. Підібрати версію скайпу вам доведеться самим, бо не на всі збірки Windows вони стають. Тестувати доведеться кілька версій.

Якщо у вас і так немає проблем з програмою Clownfish, то ніякі Skype Portable зараз завантажувати не треба, давайте просто розберемося, як просто змінюється голос.

Завантажити програму Clownfish можна з офіційного сайту http://clownfish-translator.com/ . Установка досить проста, тому зупинятися на цьому не буду.

Після установки запускаємо скайп і Clownfish. Важливо: запускати обидві програми потрібно від імені адміністратора і по черзі, спочатку скайп, потім Clownfish.

Після запуску Clownfish необхідно буде дати доступ їй в скайпі, про це вам нагадають в головному віконці скайпу

:

Якщо у вас не вискочило повідомлення про надання доступу, можливо у вас якась інша версія скайпу. Доступ до стороннім програмам можна вручну регулювати в налаштуваннях скайпа.

Тиснемо «Інструменти – Налаштування»

З лівого боку в меню вибираємо «Додатково». Далі «Розширені налаштування». Дивимося в самий низ віконця і натискаємо на посилання «Контроль доступу інших програм до скайп».

Ось тут повинна знаходитися наша Clownfish. Тому, якщо у вас вона не працює, тобто не запускається, то додайте її сюди вручну.

Все це ми розібралися, чому може не запускатися і видавати помилку Clownfish.

Давайте тепер нарешті подивимося, що робити, якщо все працює.

Після запуску Clownfish знаходимо її значок в треї, біля годинника

За замовчуванням програма на англійській мові. Щоб русифікувати інтерфейс натискаємо по значку в треї правою кнопкою миші і з випавшого меню вибираємо «Preferences – Interface Language — Russian»

Налаштування закінчили, тепер давайте спробуємо кому-небудь подзвонити і змінити свій голос. Для цього натискаємо правою кнопкою миші на цьому значку і з випавшого меню вибираємо пункт «Зміна голосу»

Далі Voices. Далі вибираємо голос, на який ви будете міняти свій.

Тут можна поміняти на жіночий голос;

Поміняти на чоловічий голос;

Уповільнити або прискорити голос і т. д.

Щоб нікому не дзвонити поки, можна скористатися сервісом перевірки звуку і прослухати себе заздалегідь, таким чином, ви дізнаєтеся, чи змінився ваш голос чи ні.

А, може, і це буде Вам цікаво: