Змінити шрифт у програмі Foxit Reader

Змінити шрифт у програмі Foxit Reader
До великого жалю в програмі для читання PDF файлів Foxit Reader неможливо змінити розмір шрифту і його тип. Принаймні тип точно, адже в самій програмі розробники не вклали такі функції (як наприклад в Microsoft Word, в якій якраз і тип і розмір шрифту можна змінити всього декількома натисканнями). Але то Foxit Reader і є просто “читалкою” для PDF файлів.

Але якщо тип шрифту ми вже точно не змінимо, то з розміром можна трохи почаклувати. І перше, що приходить на розум – це змінить масштаб документа. Природно, коли ми міняємо масштаб перегляду документа, змінюється і розмір шрифту тексту; інтервали між рядками, словами, абзацами.

Налаштувати масштаб у програмі Foxit Reader можна за допомогою панелі швидкого доступу, в розділі “Вид“. Тут ви знайдете відкривається список іменований “Збільшити на…“.

Змінити шрифт у програмі Foxit Reader
Просто відкрийте цей список і виберіть найбільш зручний для вас значення масштабу аркушів, при якому розмір шрифту буде максимально комфортним для читання. Також ви можете туди вбити числове значення масштабу.

Змінити шрифт у програмі Foxit Reader
На жаль, це єдиний спосіб редагування шрифтів у програмі Foxit Reader.