До великого жалю в програмі для читання PDF файлів Foxit Reader неможливо змінити розмір шрифту і його тип. Принаймні тип точно, адже в самій програмі розробники не вклали такі функції (як наприклад в Microsoft Word, в якій якраз і тип і розмір шрифту можна змінити всього декількома натисканнями). Але то Foxit Reader і є просто “читалкою” для PDF файлів.

Але якщо тип шрифту ми вже точно не змінимо, то з розміром можна трохи почаклувати. І перше, що приходить на розум – це змінить масштаб документа. Природно, коли ми міняємо масштаб перегляду документа, змінюється і розмір шрифту тексту; інтервали між рядками, словами, абзацами.

Налаштувати масштаб у програмі Foxit Reader можна за допомогою панелі швидкого доступу, в розділі “Вид“. Тут ви знайдете відкривається список іменований “Збільшити на…“.


Просто відкрийте цей список і виберіть найбільш зручний для вас значення масштабу аркушів, при якому розмір шрифту буде максимально комфортним для читання. Також ви можете туди вбити числове значення масштабу.


На жаль, це єдиний спосіб редагування шрифтів у програмі Foxit Reader.