Знайти айфон з комп’ютера онлайн: коли «витівка» марна

Знайти айфон з компютера онлайн: коли «витівка» марна

Безперечно, втрата дорогого Apple девайса видовище малоприємне. Далі ще сумніше… Багатообіцяючі гарантії успішного пошуку вкраденого iPhone пристрої, у вигляді рекомендацій від різних мережевих гуру та «яблучних авторитетів» часто є просто голослівними заявами. Оскільки багато хто з них, на противагу істинності твердження «Якщо функція «Знайти айфон не включена — робляться спроби для пошуку, краденого iPhone девайса, зайва трата часу» (ми не обговорюємо варіанти «Знайти мобільник будь-яку ЦІНУ!»), запевняють людей, що є способи і варіанти «видерти з пащі злодія надкушене яблучко» на 100% робочі, прості і безкоштовні реалізації. Виключно на увазі важливість неприємно обставин, що склалися «Вкрадений айфон: як знайти?» та з метою розвіяти міфи і сумніви з приводу «Реально/нереально повернути вкрадений телефон Apple», і була написана ця стаття, з якої ви дізнаєтеся відповіді на питання, що цікавлять вас, шановний читачу, питання.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Нічого собі захист: в яких випадках знайти айфон просто нереально
  • 2 Надія жевріє в грудях…
  • 3 Замість підведення підсумків

Нічого собі захист: в яких випадках знайти айфон просто нереально

Що вже тут говорити…iPhone девайси дійсно найбільш захищені пристрої зв’язку в плані різних аспектів безпеки серед пристроїв свого класу. Надійна і дуже життєздатна операційна система iOS — це приклад для наслідування різних брендів, що випускають мобільну електроніку багатофункціонального дії.

Знайти айфон з компютера онлайн: коли «витівка» марна

Проте на ряду з мега непробивними здібностями системи захисту, у айфона присутні і ряд проблемних, скажімо, місць. Ні, мова не йде про вкрай мало кому доступною вартості презентабельного смартфона — ми торкнемося лише програмних аспектів «недосконалості» і розповімо про головну причину «Чому нереально знайти айфон, в тому випадку, коли на девайсі не включена опція «Знайти iPhone»?

Надія жевріє в грудях…

У тому випадку, коли ви справді не знаєте відповіді на питання: «Активна рятівна функція «Знайти iPhone», необхідно вдатися до способу, описаного нижче. Цей же пошуковий алгоритм дозволяє виявити місцезнаходження краденого девайса, коли на пристрої активна функція «Find my iPhone».

Невеликий відступ: у тому випадку, коли «колишній володар» неудасужился синхронізувати свій апарат допомогою облікового запису (ID Apple) — всі пошукові операції взагалі марні. Успішність проведених заходів з пошуку може гарантувати тільки спеціальна служба, назва якої всім відомо, але заявки від пересічних громадян такими органами не розглядаються, тобто не приймаються… Єдине, що ви зможете зробити — дистанційно покарати «кривдника»: зв’яжіться з фахівцями сервісного відділу техпідтримки і викладіть суть вашої проблеми. Однак, вам ніхто не допоможе, якщо у вас немає: фірмової коробки від iPhone, паспорта на виріб, чеки з магазину та інших доказових ідентифікаторів».

Знайти айфон з компютера онлайн: коли «витівка» марна

Запевняємо вас, друзі, вищеописаний процес виснажливий і досить тривалий… Навіть при самих сприятливих умовах, ніхто вам телефон не поверне (виробник його просто заблокує). Наївно припускати, що злодій з вами зв’яжеться щоб повернути вам «електронний цегла» або чого ще смішніше, попросить вас повідомити дані облікового запису для зняття блокування.

Отже, що робити «забудькуватим» і «пам’ятає»:

  • Заходимо на сервісний ресурс Apple (https://icloud.com/find).
  • У спеціальних чек боксах вводимо дійсні Apple ID.

Знайти айфон з компютера онлайн: коли «витівка» марна

  • Клікаємо по відображеного пристрою.
  • Дивимося…добре якщо ваш девайс світиться у вказаних координатах (якщо девайс не активний, то можна зробити ряд настройок, які в майбутньому допоможуть вам бути в курсі подальших пересувань краденого телефону).

Знайти айфон з компютера онлайн: коли «витівка» марна

  • Подальші дії вимагають оперативної реалізації проекту піймання злочинця (дзвінок в поліцію, і аргументація подій, куди необхідно під’їхати щоб закон переміг!).
  • У будь-якому випадку «остання точка місцезнаходження телефону» допоможе вам у ситуаційному «Де слід шукати в першу чергу…».

Знайти айфон з компютера онлайн: коли «витівка» марна

Як бачите, все досить просто і банально в плані реалізації пошукових заходів. Тим не менш, у випадку не «зрозумілого нерозуміння» з боку правоохоронних органів спробу затримати зловмисника можна організувати особисто: візьміть пару міцних друзів і керуючись даними геолокації проведіть пошукові заходи самі. Варто відзначити, що «радіус точності» — місцезнаходження вашого телефону, — може варіюватися від 25 до 50 метрів. Тому слід творчо віднестися до загального процесу пошуку «запеленгованного девайса».

Замість підведення підсумків

Безумовно, не варто впадати у відчай, якщо нічого не світиться або, коли рятівна функція на девайсі «Знайти айфон» відключена. Надішліть його на свій телефон смс у вигляді повідомлення про безмежному винагороду за акт «ваша совість все ще є!». У тому випадку, коли ви хочете отягчить долю «теперішнього господаря» зайдіть на цей сайт http://www.sotalandsearch.tu1.ru/ (знайдіть йому подібні і виконайте те ж саме) і, занесіть imei краденого смартфона в загальну базу вкрадених пристроїв зв’язку. Ну, а якщо комусь не лінь — пробуйте інші «ефективні методипошуку. І остання порада: у разі придбання нового яблучного девайса не забудьте активувати весь спектр захисного функціоналу iPhone.

Всього вам доброго, шановний читач, і тільки благополучного результату зроблених спроб «Знайти iPhone».