Досить часто у користувачів Windows 10 виникає така проблема: «Пропали ярлики з робочого столу Windows 10», не відображаються значки на робочому столі Windows 10». Між тим, більше ніяких проблем в роботі ОС не виявлено. Так чому ж ви не можете знайти ваші улюблені документи або ярлики ігор? Зараз ми спробуємо розібратися з цією проблемою і допоможемо вам повернути ваші ярлики і значки на робочому столі.

Як легко повернути значки на робочому столі?

У першу чергу вам необхідно перевірити, а включено у вас відображення ярликів на робочому столі Windows. Зробити це дуже просто. Клікаєте правою кнопкою миші по будь-якому вільному місцю робочого столу, потім «Вид», потім відзначте пункт «Показувати піктограми робочого столу». Якщо він вже включений — вимкніть і знову ввімкніть його.

 

Якщо це не допомогло, можете спробувати також інший легкий спосіб повернути ярлики на робочий стіл. Для цього клікніть по вільному місцю робочого столу правою кнопкою миші і виберіть «Створити». Після цього створіть нову папку. Можливо, що після цього на робочому столі крім нової папки з’являться і всі інші елементи.

Відключення режиму планшета Windows 10

Ще одним спосіб повернення ярликів на робочий стіл у Windows 10 є відключення режиму планшета.

  • Натисніть на значок «Центру сповіщень на панелі завдань.
  • Зайдіть «Всі параметри — Система»
  • Виберіть пункт меню «Режим планшета» і включіть «Додаткові можливості сенсорного керування» та «Приховування значків на панелі завдань», а потім вимкніть його. Також відключіть Режим планшета» в «Центрі повідомлень».
  •  

    Найчастіше, описані вище способи допомагають повернути ярлики на робочий стіл Windows 10.