Alchema — компактний пристрій для приготування сидру або медовухи

Сьогодні ми пропонуємо вам компактний пристрій Alchema для приготування сидру, медовухи та інших алкогольних напоїв в домашніх умовах.

Мета творця проекту Alchema — зробити приготування сидру, вина, меду та інших напоїв простіше і доступніше для звичайної людини.

Alchema — компактний пристрій для приготування сидру або медовухиПерший прототип пристрою Alchema був випущений в 2014 році, з тих пір систему продемонстрували на декількох великих виставках і заходах. Зараз команда Alchema збирає кошти на випуск першої партії пристроїв на краудфандингової майданчику Kickstarter.

Вартість пристрою для перших покупців на Kickstarter, становить $299. В систему входить не тільки сам гаджет для приготування алкогольних напоїв, але і мобільний додаток, за допомогою якого користувач може вибирати рецепти, задавати програми для Alchema і відстежувати процес приготування сидру.

Гаджет автоматично зважує додані інгредієнти, а додаток підказує власникові смартфона, що він забув зробити або які продукти, ймовірно, не доповів.

Перед завантаженням необхідних інгредієнтів прилад проводить санітарну обробку всіх поверхонь за допомогою ультрафіолетового випромінювання.

Випуск першої партії пристроїв Alchema запланований на липень 2017 року.

За матеріалами https://vc.ru/p/alchema.