Буряк в мультиварці Редмонд – Рецепти для мультиварки Redmond

Буряк в мультиварці Редмонд   Рецепти для мультиварки Redmond

Буряк варена в мультиварці

Буряк – овоч, в якому джерело вітамінів, ще Гіппократ вважав буряк ліками. Два рецепту буряків в мультиварці для вас.

Зміст:

  • Буряк в мультиварці
  • Буряк в мультиварці на пару

Дуже корисна для наших судин і травлення з-за великої кількості клітковини і пектинів. Широко відома буряк, як засіб підвищує гемоглобін і зміцнює імунітет. Але чому ж на нашому столі страви з буряка так мало?

Основна причина в часі, який необхідно затратити, щоб зварити буряк. Тут нам на допомогу може прийти помічниця – мультиварка Редмонд. Завдяки їй буряк звариться значно швидше, при цьому витративши мінімум корисних речовин, які так хочеться зберегти. Не доведеться спостерігати, щоб не пригоріла і постійно перевіряти готовність. Поклала, включила і забула.

Буряк в мультиварці

Інгредієнти:

Буряк – шт. скільки потрібно, або скільки поміститься в чашу.

Буряк в мультиварці Редмонд   Рецепти для мультиварки Redmond

Буряк

Як зварити буряк в мультиварці Редмонд:

Буряк вимити і скласти в чашу мультиварки, залити водою так, щоб вона була повністю покрита.

Якщо у вашій мультиварці є режим «скороварка», звичайно, вмикайте його, адже під високим тиском час приготування скоротиться до 20 хвилин. У цьому режимі обираєте позицію «суп» або «гасіння». Якщо «скороварки» ні – вибираємо «тушкування» на 40 хвилин.

Можна зварити буряк в мультиварці Редмонд ще двома способами:

Помити, скласти в чашу і включити «випічка» на 1 годину. Буряк, приготовлена таким способом, зберігає свій яскравий колір і всі вітаміни.

Якщо свеколки невеликі — приготуйте їх в режимі «на пару», для цього в чашу необхідно налити склянку води, встановити решітку для приготування на пару, викласти на неї помиті свеколки і включити. Через півгодини буряк готова. Якщо коренеплоди великі, можна порізати великими шматками і укласти на решітку, але результат буде гірше – буряк втратить в кольорі.

Зварена буряк вже сама по собі смачна, але з неї можна приготувати безліч страв – салат з родзинками і чорносливом, з сиром або солоним огірком, улюблену всіма «шубу» в різних її варіаціях, вінегрети.

Нехай страви з буряка щодня на нашому столі, тим більше з мультиваркою це просто.

Буряк в мультиварці на пару

Щоб приготувати буряк в мультиварці на пару, вам потрібно відібрати кілька невеликих свеколок, щоб вони влізли в чашу для приготування на пару. Крім того, вони повинні бути більш-менш однаковими за розміром, щоб приготувалися одночасно.

Режим «пар», час 40 хвилин. Після закінчення часу перевірте буряк на готовність гострим ножем або дерев’яною зубочисткою: якщо буряк м’яка, значить вона готова. Якщо зубочистка або ніж погано встромляються — додайте часу.

Стара велика буряк може варитися до готовності годину.