Чи можна обдурити алкотестер і як це краще і безпечніше зробити

Чи можна обдурити алкотестер і як це краще і безпечніше зробитиАлкотестер ГИБДД – досить точний сучасний прилад. Однак, домашні умільці можуть без проблем сконструювати алкотестер своїми руками, при цьому він буде показувати не менш точні результати тесту, ніж алкотестер ГИБДД. Для чого взагалі потрібен алкотестер ГИБДД (інша назва цього приладу – алкометр)? Як він працює?

Основне завдання алкотестера полягає в тому, щоб показати рівень алкоголю в організмі водія через деякий час після прийняття алкоголю. Щоб зрозуміти основний принцип роботи алкотестера, можна спробувати змайструвати найпростіший алкометр своїми руками. Проводячи тести на алкоголь в домашніх умовах, можна ближче познайомитися з роботою цього приладу і спробувати зробити так, щоб він не показував наявність алкоголю в організмі через деякий час після його прийняття.

Який алкотестер використовує ГИБДД і як він працює

Чи можна обдурити алкотестер і як це краще і безпечніше зробитиБагато хто замислюється над тим, як обдурити алкометр і можна успішно пройти тест на алкоголь через деякий час після вживання алкоголю, щоб не позбутися водійських прав. Слід мати на увазі, що всі алкометры різні. Скільки алкотестерів, стільки і способів їх «обдурити». Однак скільки таких спроб «обдурити» прилад закінчувалися плачевно – позбавленням водійських прав і, що ще серйозніше, нещасними випадками на дорогах.

Також рекомендуємо прочитати:

Адже одного разу обдуривши хитрий прилад, водій може використовувати цей трюк постійно і почати систематично вживати алкоголь за кермом. Скільки таких випадків вживання алкоголю за кермом призвели до трагедій! Тому, перш, ніж робити щось, щоб хитрий прилад не показав наявність алкоголю в організмі, потрібно як слід подумати: а чи варто сідати за кермо після вживання алкоголю? Можна не користуватися особистою машиною якийсь час? Може бути, не можна сідати за кермо, а взяти таксі?

Читайте також: Що можна випити в домашніх умовах від похмілля?

Однак, бувають такі ситуації, коли немає вибору, і водієві доводиться сідати за кермо, хоча в результаті можна позбутися водійських прав. Тому на всяк випадок не завадить знати основний принцип роботи алкотестера. Алкотестер– це прилад, розрахований не тільки на визначення алкоголю в організмі людини, але і на визначення його приблизної кількості.

Чому так складно обдурити алкотестер?

Обдурити алкотестер виходить не завжди. І найчастіше це не виходить, тому що:

  • Чи можна обдурити алкотестер і як це краще і безпечніше зробитиНауково-технічний прогрес не стоїть на місці, постійно з’являються більш точні і більш «просунуті» версії алкотестерів для професійного використання;
  • Співробітники ГИБДД давно вже знають найпоширеніші схеми такого обману і навчилися успішно справлятися з ними;
  • Якщо недобросовісний водій (за сумісництвом «майстер золоті руки») сконструював алкотестер самостійно навчився обманювати його в домашніх умовах, зовсім не факт, що у співробітників ГИБДД буде точно така ж модель цього приладу;
  • Крім перевірки алкотестером, існують і інші способи підтвердити або спростувати наявність алкоголю в кроки. Якщо ж у співробітників ГИБДД виникнуть якісь сумніви в сумлінності водія і правильності показань алкотестера, ні цілком можуть направити сумнівної водія на медичний огляд.

Чи можна обдурити алкотестер і як це зробити

Найпоширеніший спосіб «обдурити» хитрий прилад і успішно пройти тест на алкоголь – використання всесвітньо відомого кошти «Антиполіцай». Засіб «Антиполіцай» — це лікарський препарат (а точніше, біодобавка) хімічного походження. Він вільно продається без рецепта у всіх аптеках. Вже з назви «антиполіцай» ясно, що основне призначення даного лікарського препарату полягає в тому, щоб приховати від поліції (або від дружини, яка є «домашньою поліцією» для багатьох любителів узливань) неприємний запах, що виникає в роті після тривалого вживання міцних спиртних напоїв, куріння, а також вживання часнику та цибулі.

Крім усунення неприємних запахів, біологічно активна добавка «Антиполіцай» сприяє зменшенню інтенсивності похмільного синдрому. Прискорює виведення алкоголю з організму і сприяє практично повного протверезіння людини, що прийняла спиртне, в найкоротші терміни.

Читайте також: Як швидко вивести алкоголь з організму

Однак, у «Антиполіцая» і подібних йому біологічно активних добавок, однією з яких є популярний засіб «Білий вугілля», є безліч істотних мінусів, тому перед тим, як приймати ці кошти, необхідно ознайомитися з медичними противопоказаньями:

  • Чи можна обдурити алкотестер і як це краще і безпечніше зробитиВ аптеках продається велика кількість підробок «Антиполіцая» і йому подібних засобів, тому є висока ймовірність того, що куплений препарат не є ефективним;
  • Біологічно активні речовини, що містяться в даних засобах, можуть спровокувати алергічні реакції, аж до анафілактичного шоку, особливо в тому разі, якщо ці кошти підроблені;
  • Не рекомендується використовувати «Антиполіцай» систематично, так як його вплив на організм в умовах систематичного прийому ще не було досліджено медиками. «Антиполіцай» добре як екстрений захід, але вводити в систему постійні пиятики з подальшим вживанням «Антиполіцая», щонайменше нерозумно;
  • Такі препарати категорично протипоказані тим, кт страждає від захворювань шлунково-кишкового тракту (виразка шлунка і кишечника, гастрит, панкреатит). При прийомі натщесерце препарат може викликати серйозний розлад шлунку і у здорових людей;
  • Якщо водій один раз зможе «обдурити» співробітників ГИБДД за допомогою «Антиполіцая», він зрадіє, що все дозволено, і через якийсь час захоче знову повторити цей «трюк», але наступного разу результати можуть бути плачевними.

Набагато більш надійний спосіб – природним шляхом прискорити кровообіг в легенях, наситивши легені киснем. Для цього водій перед тим, як його будуть перевіряти на алкотестери, повинен кілька разів поспіль енергійно, як можна глибше вдихнути і видихнути. Велика порція кисню, що надійшла в легені, на час витіснить з організму алкоголь. Але це теж спрацьовує не завжди, тому що потужність легень у всіх різна.

Як обдурити алкотестер з похмілля: варто ризикувати

Чи можна обдурити алкотестер і як це краще і безпечніше зробитиТаким чином, обдурити сучасний алкотестер досить складно, практично неможливо. Якщо у кого-то й виходить, то це проста випадковість, подібна до лотереї. Сучасні прилади дуже ефективно визначають наявність алкоголю в організмі недобросовісного водія, а співробітники ГИБДД вже давно вивчили напам’ять всі трюки таких ошуканців. Найкраще все-таки не ризикувати і скористатися послугами таксі або громадського транспорту, а, можливо, просто відкласти поїздку до повного протверезіння. Таким чином, і у водія буде чиста совість, і на дорозі не станеться неприємних пригод.

Читайте також: чи Можна вживати всередину медичний спирт без шкоди для здоров’я?

Кожен водій повинен пам’ятати, що велика частина самих серйозних дорожньо-транспортних пригод відбувається саме через те, що водії виїжджають на дорогу в нетверезому вигляді. Перед тим як сідати за кермо з похмілля або приймати «Антиполіцай» з метою обдурити алкотестер, необхідно згадати про те, скільки людей щодня гине в ДТП з вини необережної їзди п’яних водіїв. Можливо, ці спогади зупинять водія, і він відкладе поїздку до повного протверезіння.

Тих, кт успішно обдурив алкотестер – одиниці. А тих, хто з-за своєї безпечності і водіння у п’яному вигляді чи з похмілля позбувся водійських прав або, що ще гірше, потрапив в серйозну дорожньо-транспортна пригода – сотні. Тому не варто випробовувати свою долю. У водія, який «грішить» водінням у нетверезому вигляді, є два варіанти виправитися – або відмовитися від вживання алкоголю, або ж користуватися послугами таксі та громадського транспорту. Звичайно, в тому випадку, якщо людині дорога власна життя.

Однак, ніхто не заважає водіям придбати або зробити своїми руками власний алкотестер і проводити експерименти з його «обману» в домашніх умовах. Така науково-дослідна діяльність допоможе краще зрозуміти принцип роботи приладу. У результаті будь-який водій рано чи пізно повинен прийти до висновку, що найкращий варіант – ніколи не вживати спиртне перед тим. Як треба сідати за кермо. І совість буде спокійна, і здоров’я в порядку.