Велика частина опитаного населення Росії воліє розігрівати їжу в мікрохвильовій печі. Це зручно, швидко і, як багато хто думає, абсолютно нешкідливо.

Цікаво знати, що ще в Радянському Союзі мікрохвильова піч була під забороною. Вченим в ході численних експериментів вдалося з’ясувати, що користі таке харчування принести не зможе.

ТОП 5 причин, чому мікрохвильовою піччю не варто користуватися

1. Хвилі, з допомогою якої їжа розігрівається, знищують поживність продуктів. Під силами цих хвиль молекули води починають рух у повітрі, тим самим активізуються сили тертя. Саме завдяки цьому процесу їжа нагрівається досить швидко. Молекулярна структура волокон продуктів повністю змінюється і людина споживає їжу, що містить випромінювання хвиль.

2. Вченими також був виявлений той факт, що м’ясні і молочні продукти під час розігрівання їжі втрачають вітамін В 12. Відсоток втрати вітаміну становить від 3 до 40. Розігрів молока протягом 30 секунд призводить до втрати лізоциму, що вкрай шкідливо для дітей. Тому малюкам найкраще розігрівати їжу на газовій плиті.

3. Якщо ж розігрівати їжу все-таки зручніше в мікрохвильовій печі, то робити це потрібно не в пластиковій посуді. Пластмаса, навіть харчова, виділяє шкідливі речовини, які згубно впливають на весь організм.

4. Хвилі згубно впливають на серцевий м’яз, а також на кров’яні клітини. Хороший холестерин пропадає. В ході тривалого експерименту також було встановлено, що склад крові значно змінюється.

5. Хвилі печі впливають на серцевий ритм. Перебуваючи поблизу працюючої печі, людина навіть не підозрює, що серцевий ритм збивається, а мінімальна радіаційна доза забезпечена.

Знаючи всі ці аспекти, варто задуматися про необхідність використання мікрохвильової печі, а також наслідки її застосування.