Дитячий пиріжок «Сама спекла!»: рецепт для мультиварки

Дитячий пиріжок «Сама спекла!»: рецепт для мультиварки

Мультиварка — це не тільки помічниця дорослих. Це ще і відмінний прилад, в якому кожна дитина може розігріти собі їжу або ж щось приготувати. Адже тут немає ні газу, ні сірників — тільки натискай на кнопки, а якщо страва раптом почне горіти, то прилад сам себе примусово вимкне.

Тому якщо ваша маленька господарочка (від 3 до 12 років — старшим вже і газ можна доручати) раптом захоче»накулинарить», виберіть рецепт простіше, та й нехай собі готує «мультику».

Головне — вибрати щось з випічки, наприклад простий дитячий пиріжок з родзинками і кокосовою стружкою.

Тут нарізати нічого не потрібно чистити теж, тільки змішати виделкою тісто так і вилити його в чашу (якщо вона, звичайно,покрита тефлоном або керамікою і її не треба нічим змащувати). Крім того, цей рецепт може виручити і дорослу господиню в сумний вечір, коли дуже хочеться солоденького, в хаті ні грама борошна, а вибиратися в супермаркет за «пироженкой» лінь (або на вулиці нельотна погода).

Інгредієнти

1 велике яйце,

трохи цукру,

1 пакетик кокосової стружки (40 г),

1 банан,

кілька жмень родзинок.

Покрокові інструкції

Змішайте яйце з цукром за допомогою виделки.

Подрібніть банан (все тієї ж виделкою), додайте до яйцю.

Всипте в тісто кокосову стружку.

Помийте родзинки, додайте в тісто. Якщо банана немає, можна обійтися і без нього. Навіть більше того! Можна обійтися і без родзинок теж — в такому разі тісто буде як дві краплі води схоже на відоме печиво «Кокосанка», і низ його вийде більш хрустким.

Вилийте тісто в мультикастрюлю і включіть «випічку» на час від 30 до 45 хвилин. І чекайте, коли мультиварка «пробибикает».

А далі — допоможіть доньці вийняти її першу випічку з форми, порізати пиріжок на шматочки (або нехай вона самапорежет — для таких випадків зручно тримати вдома спеціальний сервірувальний ножик, він без гострого краю і безопасендля дитини).

Не забудьте доїсти свій шматочок до кінця і похвалити свою крихітку. Тим більше, що пиріжок вийшов дійсно дуже цікавим!

Приємного апетиту!