Питання про торгівлю спиртних напоїв в пізній час доби досі є відкритим по всій Росії. В останні місяці стали дуже часто вносити певні поправки щодо реалізації алкоголю по країні. При певних правилах кожна установа, яка займається розповсюдженням спиртного напоїв, зобов’язана здійснювати торгівлю строго в зазначений час і для яких осіб.

Закон про продаж алкоголю

Розповсюдження та реалізація спиртного були прийняті в далекому 1995 році. Згодом відбувалися коригування в правилах. Останні зміни в регламенті датуються початку липня 2011 року. Згодні змінам, що сталися коригування під час продажу алкоголю.

У законі про заборону реалізації алкоголю зазначено, що такими напоями вважаються лише ті, у змісті яких міститься більше 0.5% спирту. Це стосується таких напоїв, як вино, коньяк, пиво та інше.

Також рекомендуємо прочитати:Як пити і чим закусувати грузинський самогон — чачу
Горілка з перцем від застуди: як приймати, рецепт приготування
Як наполягати самогон на дубовій корі в домашніх умовах
Рецепт браги і самогону з яблук в домашніх умовах

До скількох продають алкоголь?

Час продажу происходит з 8 ранку до 23 години вечора. Але ці обмеження істотно розрізняються для різних регіонів країни. Час продажу алкоголю в Москві істотно відрізняються від часу продажу в московських та інших областях.

Правила про продаж спиртного в областях

Регіональні органи управління мають можливості вносити зміни в закон про торгівлю алкоголем. В кожній окремій області реалізація алкоголю відбувається в окремий час. Наприклад:

 • Реалізація алкоголю в Якутії здійснюється лише з 2 години дня і до 8 вечора.
 • У Кірові в будній день купити спиртне можна з 10 ранку до 11 вечора, а у вихідні дні забороняється купувати алкоголь з 5 годин вечора.
 • У Саратові алкоголь реалізується з 10 ранку до 10 вечора.
 • Продаж в Ставрополі і Самарі здійснюється з 10 до 22 годин
 • У Санкт-Петербурзі реалізація здійснює ще жорсткіше. Початок продажу тільки з 11 ранку.
 • Однак самі жорсткі умови в московській області. Там реалізацію спиртного можна здійснювати з 11 до 21.
 • Читайте також: Очищення самогону содою в домашніх умовах: інструкції та поради

  А як в Москві і області?

  Реалізація в Москві здійснюється з 9 до 22 годин, в залежності від часу роботи магазину. Продаж алкоголю в московській області здійснюється з 10 або 11 годин і закінчується в 21 або 22 годин вечора.

  До скількох продають пиво?

  Час реалізації пива не існує. Придбати пиво можна саме в будь-який час.

  Порядок продажу алкоголю в Криму

  З 2014 року Крим офіційно приєднався до Росії і на його території почали діяти такі ж правила реалізації, як і в інших регіонах Росії. Однак, всі регламенти змінюються мало не щомісяця. Так, за останнім регламентом від 1 січня 2015 року, реалізація здійснюється з 8 до 23 годин.

  Які напої можна придбати в нічний час?

  Згідно із законом, не можна здійснювати торгівлю в нічний час. Однак, є кілька напоїв, які можна придбати без якого-небудь заборони. Це, в першу чергу, стосується пива. Пиво не підлягає ніяким заборонам, тому його можна спокійно купувати в нічний час.

  Також варто уточнити, що продаж проводиться у публічних закладах у нічний час доби. Наприклад, це кафе, ресторани та інші заклади. У таких закладах дозволена цілодобова продаж продукції. Однак випити її можна безпосередньо в тому місці, де ви придбали її.

  Шкода спиртних напоїв

  Як попереджає Моз, вживання алкоголю до 20 років суворо заборонено. Завдяки вживанню, заборонених для неповнолітніх підлітків, зростає рівень злочинності по країні.

  В цьому випадку потрібно як можна частіше проводити безалкогольні дні, а також заборонити алкоголь у нічний час і святкові дні.

  Читайте також: Рецепт коньяку з самогону в домашніх умовах

  Однак, якщо все-таки дуже хочеться вжити алкоголь, то кращим вибором виявиться безалкогольне пиво. Придбати безалкогольне пиво можна в будь-який час доби, незалежно від міста, де знаходиться магазин. Безалкогольне пиво є нешкідливим і не принесе шкоди, яке можна отримати при вживанні.

  Закон про продаж алкоголю та відповідальність за порушення

  До величезного розчарування, дуже багато які організації порушують правило про продаж алкогольної продукції в незаконне час і мінімальні штрафи ніяк не дозволяють їх зупинити в цьому.

  Заборона на продаж алкоголю дуже важко укоренити, так як кількість неофіційних організацій з кожним днем зростає. Розмір штрафу може досягти максимально в 100 тисяч російських рублів. Також, крім продажу в громадських місцях, продаж подібної продукції відноситься і до Інтернету. Закон забороняє продаж такої продукції в Інтернеті в будь-який час доби. Однак, немає ніяких обмежень на продаж в інтернет-магазинах, так як відсутні які-небудь правила на продаж у них.

  Наприклад, дуже часто в інтернет-магазинах при покупці електронної запальнички в додачу можна отримати безкоштовно пляшку алкоголю. У таких випадках, при виявленні того, що відбувається продаж алкогольної продукції, інтернет-магазин відразу блокується, а власнику IP -адреси загрожує штраф до 1 мільйона рублів.

  Статистика

  Статистика алкоголізму в Росії не утешающая. З кожним роком зростає число людей, які страждають від алкоголізму. Велику частину складають чоловіки, решта-жінки. Однак існує шкоду і дитячого алкоголізму. Кожна третя дитина до 13 років вживав алкоголь. І більшість з цих дітей вживають алкоголь набагато частіше, ніж ми можемо собі уявити.

  У зв’язку з цим держава збирається приймати посилювати закони, які забороняють купувати алкоголь особам до 18 років і час реалізації.

  В яких місцях заборонена реалізація алкоголю?

  Існує декілька місць, де реалізація категорично заборонена. Це стосується таких місць, як:

 • Місця, де дуже часто зустрічаються діти.
 • В організаціях, що займаються освітою, медициною і спортом.
 • У місцях, що носять культурний відтінок.
 • На заправках.
 • На території ринків та вокзалів.
 • Читайте також: Рецепт приготування анісової горілки

  Крім цього, продавець не має права продавати спиртне неповнолітнім. Якщо виникають сумніви щодо віку, продавцю слід попросити документи, щоб переконатися у повнолітті.

  Зі скількох продають алкоголь в інших країнах?

  На думку уряду, потрібно якомога більше посилити продаж алкогольної продукції та її продажу. Приміром, пропонується повністю заборонити продаж алкогольної продукції в святкові дні, а також скоротити час до 20 годин вечора. Також наголошується, що питання про вік, при якому можна купити спиртне, розглядається дуже ретельно і вже найближчим часом продаж алкогольної продукції можуть здійснювати особи старше 25 років.

  Такі закони вже давно діють на територіях Скандинавії. Приміром, у Фінляндії реалізація спиртних напоїв здійснюється лише в спеціалізованих магазинах, які, при цьому, не працюють у вихідні дні. Початок роботи в будній день починається з 9 години ранку і закінчується з 6 до 8, в залежності від магазину. Реалізація спиртних напоїв у вечірній час здійснюється, як і на російській території, тільки в барах і ресторанах. Такі правила були б відмінними на території Росії і російської області. Такі зміни позитивно позначилися на вживанні на території Росії і російської області. Люди стали б більше часу проводити зі своїми сім’ями і, при цьому, без пляшки.

  Висновок

  У кожного, хто не знає закону про реалізацію спиртних напоїв, виникає питання: До скількох продають алкоголь в Москві або московської області?

  Реалізація спиртних напоїв здійснюється з 9 ранку до 22 вечора, однак у більшості випадків реалізація може здійснюватися і в інший час, в залежність від часу роботи магазину.

  Забороняється вживати спиртні напої особам віком до 18 років, а також і поширювати їх в нічний час доби, а також в недозволений час. Якщо порушити цю заборону, можна отримати значний штраф.