Рецепт для мультиварки Philips (філіпс)

Сир продукт не лише дієтичний, але корисний. Покупної сир безумовно смачний. Але той, що приготований вдома – ще смачніше і безпечніше. Якщо у вас є мультиварка, то проблем з приготуванням сиру не виникне. Адже мультиварка вміє все. Крім поїсти сир, ви можете сто-то випекти з сиру в мультиварці. Кекси, запіканки й інші рецепти з сиру в мультиварці є на нашому сайті.

Сир в мультиварці виходить дуже смачним. На газу або водяній бані він теж виходить відмінним, але ці способи мають мінус, вам потрібно знаходитися поруч і стежити за продуктом. В мультиварці ця проблема відпадає сама собою. Ви просто виставте потрібну температуру і час для кефіру. Апарат все зробить сам.

Користь сиру відома всім, тільки не всі знають, чим саме корисний сир. Крім кальцію і фосфору. Оспіваного в рекламах різних продуктів, сир багатий на різні мінеральні речовини, які беру участь у виробленні гемоглобіну. Якщо у вас недокрів’я, то їжте сир. Краще домашній.

Як приготувати домашній сир в мультиварці ви можете дізнатися з нашого майстер-класу.

Інгредієнти для страви «Домашній сир в мультиварці»

  • – скисле молоко або кефір.
  • – мультиварка.

Як приготувати домашній сир в мультиварці:

Я готую сир коли є скисле молоко. Іноді спеціально купую два три літри молока, щоб воно скисло і приготувати з нього сир. Найчастіше ми заправляємо його домашній йогуртом і ягодами. Діти дуже люблять такий сирний десерт.

Скисле молоко вилийте в чашу мультиварки.

Тепер включаємо режим «Випічка». Час вибираємо 10 хвилин. Температуру вибираємо в 80 градусів. За цей час весь білок згорнеться і підніметься вгору. А внизу залишиться сироватка.

Щоб відокремити сир, нам потрібно взяти сито або друшляк з марлею. І вилити на нього скисле молоко. Залишити сир мінімум на пару годин, щоб він став більш зернистим. Чим довше ви будете тримати сир на марлі, тим більше сухої він буде.

Готовий сир можна використовувати для випічки, для приготування десертів або просто з’їсти з домашнім йогуртом.

Приємного апетиту.

Рецепт «Домашній сир в мультиварці» підготувала miracle