Домашнє вино з груші: простий рецепт

Зміст

  • Рецепт приготування вина грушевого
  • Рецепт домашнього грушевого сидру
  • Рецепт домашнього яблучно-грушевого вина
  • Рецепт домашнього вина з груші з соком горобини
  • Рецепт домашнього грушево-лимонного вина
  • Рецепт вина з груші з медом в домашніх умовах
  • Рецепт грушевого вина з ваніллю
  • Рецепт грушевого вина з лимонною цедрою

Вино подобається майже всім, але не кожному дано насолодитися смачним напоєм власного приготування. Надзвичайно легкий аромат має домашнє вино з груш. Є чимало різновидів рецептів приготування «чарівного зілля».

Рецепт приготування вина грушевого

Щоб зробити вино з груш, на 10 кг плодів береться 10 л води і 5 кг цукрового піску. Воду краще брати фільтровану, але не кип’ячену. Також знадобиться ємність на 20 л для бродіння і звичайна гумова рукавичка. Спочатку в бутель закладаються нарізані шматочками груші (не миті) і заливаються заздалегідь приготовленим сиропом (вода + цукровий пісок). Далі все перемішується. На шийку пляшки надівається гумова Домашнє вино з груші: простий рецептрукавичка. Це робиться для того, щоб надалі зрозуміти, перебродив напій чи ні.

Ємність ставиться в темне і тепле місце з температурним режимом від 19° до 24°. Інакше все піде нанівець. Процес бродіння може тривати до півтора місяців. І як говорилося вище, рукавичка підкаже, коли все готово. Якщо вона повністю здулася, напій розливається по пляшках і готовий до вживання. Для поціновувачів тонкого фруктового аромату, можна порадити після розливу, витримати вино до 4 місяців.

Рецепт домашнього грушевого сидру

Для тих, хто любить ігристе вино, підійде грушевий сидр. Зробити це просто. Знадобиться 3 кг добре помитих фруктів і 450 г цукру. Плоди краще залишити на кілька днів, щоб на них утворилася потрібна мікрофлора. Після цього груші подрібнюються в м’ясорубці або в блендері, а готове пюре викладається в посуд для бродіння і засипають цукром. Шийку бутля необхідно прикрити легкою тканиною для кращого процесу бродіння. В таких умовах суміш настоюється протягом чотирьох днів і щодня перемішується. Після закінчення зазначеного часу отриманий від бродіння сік віджимається і переливається в іншу ємність, на шийку надівається гумова рукавичка. Через 1,5 місяця з напою забирається осад, і рідина розливається по пляшках. Справжній сидр можна буде спробувати через 3 місяці після розливу.

Рецепт домашнього яблучно-грушевого вина

Напій з цих фруктів виходить дуже легким і освіжаючим. Щоб його зробити в домашніх умовах, слід взяти 3 склянки цукрового піску і по 2 кг яблук і груш. Плоди краще не мити. Серцевина акуратно видаляється, фрукти перетираються на тертці, а м’якоть пропускається через соковижималку. Сік виливається в посудину для браги і на три дні відправляється в темне місце. Перші кілька днів рідину треба помішувати, потім цього робити не можна, тому як повинна опуститися мезга. Після цього брагу необхідно відфільтрувати, додати цукровий пісок, а на шийку посудини надіти гумову рукавичку. Чим більше цукрового піску буде додано в Домашнє вино з груші: простий рецептрідину, тим міцніше вино вийде. Після 2 місяців бродіння грушеве вино з яблуками готове до дегустації.

Рецепт домашнього вина з груші з соком горобини

Рецепт виготовлення цього вина дуже простий. Потрібно 7л грушевого соку, 150 г родзинок, 5 л води, 500 мл соку горобини 500 г цукру. Для початку потрібно зробити закваску. Для цього потрібно у воду опустити родзинки і настояти 4 дні. Після цього в баку, де буде бродити майбутній напій, змішуються горобиновий сік, сік груші, закваска, цукор і вода. Все змішується до повного розчинення цукру і коштує 12 днів. На 13 день рідина фільтрується від осаду, в неї додається цукор (тепер вже за смаком) і настоюється ще 4 дні. Після цього відбувається повторна фільтрація і можна насолоджуватися неповторним смаком вина.

Рецепт домашнього грушево-лимонного вина

Щоб зробити цей напій в домашніх умовах, береться 2 кг груш, 1 кг цукру, 2 л води, 150 мл лимонного соку і 20 г дріжджів. Груші треба помити, вирізати кісточки і обрізати шкірку. Після цього плоди потрібно порізати на шматочки і поставити під прес на 4 дні. На п’ятий день отриманий сік зціджують і заливають в ємність для бродіння, куди слід додати дріжджі, лимонний сік, цукор і воду. Все добре перемішується. Напій настоюється в темному місці з гумовою рукавичкою на ємності, періодично помішується. Коли вино перестане бродити, готовий напій фільтрується і розливається в тари.

Рецепт вина з груші з медом в домашніх умовах

На 3 кг груш необхідно 2 кг меду, 7 г лимонної кислоти, 3 г пектину, 4 л води, 4 г дріжджів. Щоб напій отримав м’який смак, фрукти потрібно брати переспілі. Їх слід очистити, вирізати серцевину і розім’яти. М’якоть заливається гарячою водою і змішують з медом і лимонною кислотою. Суміш настоюється близько 14 годин. Після цього додаються дріжджі і пектин. Ємність варто з вмістом в теплому і темному місці не менше тижня. По закінченні тижня рідина зливається в підготовлену ємність і бродить від 6 до 8 місяців. Після бродіння вона фільтрується і Домашнє вино з груші: простий рецептрозливається в підготовлену тару.

Рецепт грушевого вина з ваніллю

Для любителів вишуканих напоїв підійде рецепт вина з груші з додаванням ванілі, який легко можна зробити і в домашніх умовах. Щоб його приготувати, на 12 кг плодів береться 5 кг цукру, 11 л води, пакетик ванілі або ванільного цукру, 50 г дріжджів. Груші повинні бути переспілі. Фрукти потрібно добре промити, видалити кісточки і дрібно порізати. Перетворюємо шматочки в м’якоть за допомогою дерев’яної лопатки, засипаємо все 1 кг цукру і додаємо воду.

Отримана суміш настоюється протягом тижня. Брагу зціджують в приготовлену ємність, відокремивши трохи від загальної маси. У малу частину додається цукор, що залишився, ваніль і дріжджі. Все добре перемішується і зливається в один бутель. Вміст ємності струшується, на шийку надівається рукавичка. Після 2 місяців вино можна фільтрувати та сортувати по пляшках. Цікаво, що напій можна зробити світліше за допомогою желатину. Але це на любителя.

Рецепт грушевого вина з лимонною цедрою

Щоб зробити такий напій, на 10 кг груш береться 5 кг цукрового піску 30 г лимонної цедри, 10 л води і 20 г дріжджів. Фрукти миють, розрізається на часточки, заливаються водою і варяться до повного розм’якшення. Отримана суміш протирається через ситечко, додається лимонна цедра, вода, дріжджі і цукровий пісок. Все змішується і переливається у посудину для бродіння.

Бутель краще зберігати в затемненому місці близько двох тижнів. Потім рідину проціджують і настоюється (приблизно 12 днів). У висновку напій знову фільтрується, при необхідності його можна освітлити і розлити по бутлях. Зберігати таке домашнє вино слід в холодильнику, а ще краще в погребі (якщо такий є).