Згущене молоко люблять усі – і дорослі, і діти. Однак зараз багато хто воліє обмежувати споживання цього смачного десерту із-за невпевненості в якості використовуваних виробником продуктів.

Наприклад, у вас ні за що не вийде густа згущене молоко, якщо для її приготування ви будете використовувати магазинне молоко 2,5% жирності. Справа в тому, що молоко повинне бути великий жирності або ж крім нього необхідно додати сухі вершки або сухе молоко.

  • Час приготування: 10 mins
  • Готування: 1 година
  • 10 mins

    1 година

    1 година 10 mins

Інгредієнти

5 мультистаканов жирного молока (хв. 3,2%)

2 мультистакана цукру

сода

Покрокові інструкції

Беремо чашу мультиварки. Засипаємо в неї цукор і виливаємо молоко. Молоко – чим жирніше, тим краще. Ідеальний варіант – жирне домашнє молоко.

Додаємо до молока і цукру трохи соди, буквально на кінчику ножа. Це потрібно для того, щоб під час варіння молоко не згорнулося.

Включаємо мультиварку і виставляємо режим «Варка на пару». Даний режим хороший тим, що забезпечує інтенсивне випаровування рідини, отже, згущене молоко у нас вийде густа. Приблизний час приготування становить 60 хвилин, проте його можна варіювати в залежності від ступеня густоти згущеного молока, яка вам необхідна. Варитися згущене молоко має при відкритій кришці і час від часу її треба помішувати.

Після того, як прозвучить сигнал, злити згущене молоко в тарілочку або баночку і дати охолонути.

Ось і все, згущене молоко готова! Її можна використовувати при приготуванні тортів або просто розлити по креманкам і подати до столу з чаєм.