Домовичок: самогонний апарат

Зміст

  • Самогонний апарат для будинку
  • Технічні особливості першої моделі дистилятора
  • Технічні особливості другої моделі дистилятора
  • Технічні особливості третьої моделі дистилятора

На сьогоднішній день самогонний апарат марки «Домовичок» є найбільш популярним. Виробники подбали про те, щоб кожен споживач зміг підібрати дистилятор виходячи зі своїх потреб, і створили кілька моделей.

Володіючи відомостями про характеристики і можливості затребуваних моделей можна вибрати саме той самогонний апарат, який не тільки прослужить довгий час, але і буде справно виконувати поставлені перед ним завдання.

Самогонний апарат для будинку

У класичному виконанні апарат для варіння самогону (дистилятор) має дві основні складові частини: ємність, у Домовичок: самогонний апаратякій відбувається випаровування спиртових парів або куб, а також змійовик – тут виконується процес конденсації спирту і перетворення його в рідину.

Самогонний апарат від фірми «Домовичок» розроблений в кращих традиціях для створення міцних алкогольних напоїв, і тому він мало чим відрізняється від класичного дистилятора. Вдосконалені і практичні, вони лише спрощують процес отримання самогону.

Кожен апарат «Домовичок» є аналогом промислового обладнання. Деякі моделі оснащені пристроями контролю температури, а також мають сухопарник, з допомогою якого вдається уникнути попадання браги в змійовик.

Технічні особливості першої моделі дистилятора

Самогонний апарат фірми «Домовичок» модель 1 є досить простим агрегатом, з яким впорається навіть недосвідчений самогонник. Апарат має вигляд ректифікаційної колони тарілчастого типу, що дозволяє досягти більшого добування та збагачення спирту. У конструкції «Домовичок -1» є конденсаційні камери, які відсікають сивушні домішки і на виході виходить високоякісний спирт. У той час, коли спиртові пари піднімаються в гору камери, там відбувається скупчення шкідливих масел і рідини, все це опускається назад в низ камери, де йде нагрівання. Пароподібний стан спирту дозволяє йому легко потрапити у верхню камеру, а звідти вже на вихід.

Самогонний апарат має в комплекті градусник, за яким здійснюється контроль над процесом вигону спирту. В процесі перегону, коли концентрація спиртів зменшується, вода і сивушні олії проникають у верхні відділи агрегату. Спирт конденсується при температурі від 78 до 82°, а важкі домішки – від 90 до 95°.

«Домовичок» першої моделі виганяє до 2 літрів самогону в годину – режим дистиляції, а в режимі ректифікації здійснюється до 1,8 літра спирту. Робота в двох режимах можлива завдяки 9 камерам конденсації. В процесі вигону спирт може виходити порційно, з короткими паузами.

Домовичок: самогонний апаратСамогонний апарат розташовується над ємністю на висоті 2,7 см – це обумовлена його конструкцією (форма нахиленою колби), що робить його максимально компактним.

Останнім, але не менш важливим достоїнством дистилятора «Домовичок – 1» є його вартість. У Росії можна придбати за 2500-3000 рублів.

Технічні особливості другої моделі дистилятора

Самогонний апарат працює в двох режимах. «Домовичок – 2» первинно дистилює більше 1,5 л протягом години, повторний перегін – 1,3 літра. Ректифицировать може до 1,5 літрів за 60 хвилин. Варто агрегат в Росії від 3000 до 5000 рублів залежно від комплектації.
«Домовичок» другої моделі має певні відмінності від першої версії, а також володіє рядом переваг:

  • Самогонний апарат укомплектований скороваркой, але при цьому він досить компактний. Діаметр скороварки відповідає 21 см, над нею розташовується колба (всього 35 см у висоту). «Домовичок» відмінно підійде для експлуатації в невеликих приміщеннях – правильний квартирний варіант.
  • Компактні розміри дозволяють отримувати 750 мл якісного спирту в годину.
  • Матеріал – високоякісна нержавіюча сталь, саме те, що необхідно для роботи з харчовими компонентами.
  • Термін служби при правильній експлуатації – 50 років.

Самогонний апарат з такими технічними характеристиками значно спрощує процес вигону міцного алкогольного напою в домашніх умовах, і до того ж не вимагає багато місця для зберігання.

Технічні особливості третьої моделі дистилятора

«Домовичок – 3», на відміну від двох попередніх моделей працює тільки в одному режимі – дистиляції, Домовичок: самогонний апаратпри цьому видає до 1,3 літра за 60 хвилин. Самогонний апарат має привабливу ціну, в різних торгових точках не більше 2000 рублів.

Підготувати агрегат до роботи можна в лічені хвилини, а після використання він легко піддається чищенню. Над перегонной ємністю «Домовичок – 3» височить на 15 см, що говорить про його компактності та можливості використання на будь-якій кухні.

Тара для перегонки повинна бути дорівнює 21 см в діаметрі, а закріплюється самогонний апарат двома гайками і шайбами у суворо вертикальному положенні без нахилів. Для зручності споживачів в комплекті є схема підключення.

При перегонці на виході рідина тепла, що обумовлено особливістю апарату – конденсаторної камерою. Матеріал виготовлення – нержавіюча сталь – ідеальний варіант для отримання не тільки самогону, але і дистильованої води, настоянки з трав і фруктів.