Рецепт донського салату на зиму досить відомий, хоча кожен з них має свою родзинку. Сьогодні мова піде про рецепті з використанням огірків. Суттєвий нюанс використання такого рецепта полягає в тому, що час термообробки посуду набагато нижче. Великий вміст оцту в салаті не кожному сподобається, тому його можна замінити виноградним або яблучним соком без цукру.

Основні складові рецепту донського салату на зиму

— болгарський перець;
— помідори;
— цибуля;
— огірки;
— масло рослинне;
— морква;
— оцет або сік яблучний або виноградний без цукру.

Болгарський перець розрізаємо на невеликі шматочки, попередньо видаливши насінники.

Стиглі, цілі томати нарізують кружальцями, шириною не більше 2 див. Очищаємо цибулю від покривних листків, моєму, а потім ріжемо на тонкі пластинки, товщиною не більше 2 мм Олія рослинна слід довести до кипіння і потім охолодити до кімнатної температури. Огірки також ріжемо кружальцями. якщо трапляються великі екземпляри, то їх очищають від шкірки. Салат донський на зиму рецепт з фото.

Овочі викладають в емальований або нержавіючий посуд, посипають спеціями і сіллю з розрахунку на кг суміші 20 грам солі. Суміш слід ретельно перемішати (бажано перемішувати не менше 10-ти хвилин). У попередньо підготовлені банки заливають кілька ложок охолодженого масла рослинного розкладаємо суміш і наливаємо сік яблучний або виноградний або оцет. Кожну банку стерилізуємо хвилин 35/45 в залежності від ємності банки. Потім банки закручуємо, перевертаємо і перевіряємо на герметичність. Донський салат на зиму рецепти має різні, тут представлений найбільш прийнятний для зимових заготовок.

Так само вам буде цікаво прочитати й інші рецепти.