Електричний самогонний апарат

Зміст

  • Конструкція і принцип роботи електричних самогонних апаратів
  • Переваги електричних апаратів
  • Електронні пристосування для самогонного апарату

При фразі самогонний апарат у людей в голові мимоволі виникає картинка, де на газовій плиті стоїть алюмінієвий бідон з різними трубками з яких капає самогон. Все це нагадує минуле століття і здається, що в нашому світі все по-іншому. Часи, коли люди використовували для нагріву енергію вогню і газу пройшли. На зміну до них прийшли електричні самогонні апарати.

Ці пристосування володіють великою популярністю серед початківців та досвідчених виноробів. Це пов’язано з простотою конструкції і універсальністю. Для нагріву браги використовується спеціальний елемент, який споживає електрику. Це зручно тим, що не потрібно шукати газові плити, топити печі, розводити багаття.

Конструкція і принцип роботи електричних самогонних апаратів

По своїй конструкції самогонні апарати не відрізняються від класичного зразка. У них також є такі елементи, як тара для перегонки, змійовик, і в деяких моделях присутній сухопарник. Електричний самогонний апаратВідрізняються такі апарати тільки вбудованим в ємність для нагрівання браги нагрівальним елементом (Теном).

Деякі виробники пропонують пристрій з електричним терморегулятором, термометром та електронною платою, яка може видавати звуковий сигнал при настанні певної події (закінчення процесу кипіння, висока температура тощо)

Принцип дії електричних самогонних апаратів можна розділити на групи, в залежності від пропонованої моделі та її конструктивної особливості.

Дешеві апарати виділяються тільки наявністю ТЕНа, який знаходиться в тарі для перегонки. Його роль полягає в нагріванні рідини, яка внаслідок процесу конденсації перетвориться на самогон. Великий недолік таких моделей полягає в тому, що не можна контролювати температуру нагрівання.

У більш дорогих моделях самогонних апаратів присутні електронні термометри, орієнтуючись на які можна вчасно відключити електрику тим самим припинити підвищення температури в баку з брагою. Зручним пристосуванням можна відзначити наявність терморегулятора. Він може контролювати і тримати температурний режим в заданому діапазоні. Незамінним девайсом можна назвати і звукове сповіщення, яке вчасно повідомить про завершення кипіння рідини в ємності, про наборі потрібної температури або необхідності її знизити.

Переваги електричних апаратів

Багато фахівців стверджують – щоб відчути перевагу електричних самогонних апаратів, потрібно їх придбати. Пов’язано це з багатьма параметрами, які вигідно виділяють їх серед подібних аналогів без електричних елементів:

  • як правило, такі моделі мають великі обсяги для перегоняемой браги, що згодом може дати більше алкогольного напою;
  • завдяки високій продуктивності, нагрів відбувається значно швидше, що економить час виробництва;
  • немає необхідності піднімати великі важкі ємності і ставити на плиту, достатньо підключити апарат в електричну мережу і процес почнеться на місці;
  • Електричний самогонний апаратці моделі мають більш довгий термін служби, пов’язано це з тим, що їх поверхня не має контакту з відкритим вогнем;
  • наявність електронних пристроїв гарантує отримання на виході більш якісного продукту.

Використання в таких пристроях Тенів дозволяє в домашніх умовах приготувати такі напої, як абсент, чача, бурбон і багато іншого.

Електро самогонні апарати мають просту конструкцію і механізм виробництва, що дозволяє користуватися ними навіть недосвідченому людині, яка не володіє професійними навичками самогоноваріння. Для роботи потрібно тільки додати раніше підготовлену сировину в спеціальний бак, підключити воду для кращого охолодження змійовика і включити конструкцію в електричну мережу. А конструкція з електропідігрівом завжди сприятиме високій якості продукту.

Багато самогонні апарати мають у своєму складі звукову сигналізацію, яка поінформує свого господаря про завершення процесу перегонки сировини. При виборі таких електропристроїв особливу увагу необхідно приділити виробникам. Справа в тому, що в даний момент ринок переважає великою кількістю моделей, де більшу частину займають неякісні та небезпечні для здоров’я апарати. Потрібно купувати у перевірених виробників, що пропонують послуги грамотних і професійних майстрів.

Головна перевага електричного самогонного апарата в тому, що він прибирає потреба купівлі алкогольних напоїв в магазині. Це знижує ризик придбання неякісної та шкідливої продукції, а з фінансової сторони дозволяє заощадити грошові кошти.

Електронні пристосування для самогонного апарату

Електроніка, що надається на ринку для самогонних апаратів дуже мізерна. В основному цей товар являє собою окремі деталі електричних моделей. Але для створення апарату своїми руками, який буде працювати на електриці, цього буде достатньо. Для цієї мети багато народні умільці переробляють під апарати самогоноваріння побутові прилади.

Наприклад, щоб створити самогонний апарат з простим нагрівальним елементом досить купити ТЕН потрібної потужності в спеціалізованому магазині. Потім у підготовленій ємності проробляються отвори потрібного діаметру для елемента. ТЕН герметично закріплюється щоб в процесі не стався витік сировини і до його кінців підводиться Електричний самогонний апарателектричний провід, який слід добре заізолювати. Далі необхідно перевірити, чи немає пробою на корпусі і потім вже приступати до тестування процесу самогоноваріння.

Всім відомо, що температура при якій починає випаровуватися спирт із сировини, що дорівнює 78,4° С, а сивушні масла та інші шкідливі речовини здатні конденсуватися при меншому градусі 63° С. Тому для людини, яка займається самогоноварінням важливо мати в своєму арсеналі точний термометр. Для цього оптимальним рішенням за ціною і якістю буде рішення придбати електронний термометр для самогонного апарату. Точність такого пристрою не поступається біметалічним. Циферблат термометра виконаний з рідкокристалічного дисплея, де в процесі виводиться інформація про температуру всередині бака.

В якості переваги електронних термометрів можна відзначити також наявність у деяких моделях звукової сигналізації. Ця функція дозволяє контролювати процес перегонки для отримання більш якісного продукту, а також використовувати сировину на 100%.

Термометри легко застосовувати в конструкції самогонного апарату. Для цього вони оснащені спеціальним щупом, за допомогою якого можна легко впровадити в кришку ємності для перегонки.

Електрика тісно увійшла в наше життя. Воно замінило багато джерел енергії, торкнувся всіх галузей, у тому числі і виробництва самогону. Популярність електричних апаратів з кожним днем зростає. Це пов’язано в першу чергу із зручністю їх використання. Для запуску процесу досить залити сировину і включити апарат. Також електричні пристрої дозволяють економити час і гроші.