Елітний самогон

Зміст

  • Яке обладнання підібрати для вигонки самогону?
  • Який апарат вибрати?
  • Як отримати самогон і яке додаткове обладнання купити?

Під елітним самогоном мається на увазі будь-який алкогольний напій, який проходить дві або більше перегонок. Дивно, але коньяк, віскі, джин, ракія, сливовница, текіла, ром, можна віднести до самогонному алкогольного напою, оскільки процес отримання їх грунтується на процесі перегонки спиртовмісної суміші.

Так віскі вперше почали гнати в монастирських приміщеннях Шотландії та Ірландії з кращого сорту ячменю. Коньяк спочатку готувався як концентрат для приготування вина, потім його почали вживати в готовому вигляді. Джин є самогонным алкоголем, які прийшли з Елітний самогонНідерландів, до складу цього напою здавна входили окремі сорти ячменю.

Ракія – балканський фруктовий самогон, для приготування якого використовують перегонку фруктових плодів. До її складу можуть входити персики, яблука, виноград та інші фрукти.

Текіла – Американська різновид елітного самогонного спирту, який роблять всупереч громадській думці не з кактуса, а агави.

До складу піратського напою рома входить простий цукровий очерет.

У нас же звикли до самогонке приготовленої білоруською або російською способом: на картоплі або рідше на ячмені.

Сьогодні самогон на промислових виробництвах проходить очищення через активоване вугілля або за допомогою молока. Проте другий варіант (очищення молоком) дорогий. Тим не менш, на цьому напої завжди можна заробити непогані гроші. Однак правильність процесу приготування та можливості заробити залежить не тільки від досвіду і вміння, але і технологічності виробництва.

Яке обладнання підібрати для вигонки самогону?

Для створення домашнього виробництва, підприємцю знадобитися хороше обладнання. Саморобний апарат тут явно не підходить.

Елітний самогонДля виробництва самогону можна вибрати на ринку:

  • проточні самогоны
  • портативні апарати

Як працює апарат проточного типу?

Розглянемо детально процес вигонки. Потрапляючи в змійовик, пари самогону контактують з його стінками змієвидного холодильника і починають охолоджуватися, перетворюватися в конденсат, в підготовлену ємність у вигляді самогону. Тому змійовик можна назвати найбільш важливою частиною оснащення.

При купівлі агрегату зверніть увагу на довжину трубки змійовика. Чим довше трубка, тим більший гідравлічний опір, і тим більше відбувається контакт з охолоджуючою водою.

Має значення і розмір перерізу трубки. При великому перерізі опір знижується, а площа контакту по довжині трубки збільшується.

Якщо стінки трубки тонкі, то знижується теплопровідність і її міцність. Апарат проточного типу має різну швидкість перегонки в залежності від розміру ємності, характеристик змійовика та інших факторів. В агрегати середніх розмірів здатні виробляти 2-3 Елітний самогонлітра в годину. Тому для підтримки гарної швидкості вироблення промислової потужності необхідно придбати кілька десятків апаратів.

Трохи про міні апаратах. Основний плюс міні апарату полягає в тому, що він займає мало площі, а протягом години можна отримати до 250 мл самогонного спирту. Це зручно для домашнього користування. Швидкість перегонки на такому обладнанні буде невелика, тому не варто розраховувати на продаж алкоголю.

Який апарат вибрати?

Вам, як підприємцю і любителю можна підібрати обладнання таких виробників як «Добровар», «ГринАлко Лайт», «Домовичок» та інші. У комплектації такого устаткування входить не тільки перегінний бак, але і випарний куб.

В інтернеті можна для перегонки спирту вибрати апарати з різним Елітний самогоноб’ємом бака від 13 до 36 л. Деякі виробники, наприклад, «Брендмастер» робить устаткування на обсяг бака в 80 л.

При цьому обов’язково зверніть увагу, дистиляційний апарат може бути тоді надійним, якщо його склад комплектуючих матеріалів зроблений з металів, які не піддаються окисленню і руйнуванню. В ідеалі, якщо бак виконаний з якісної нержавіючої сталі. Іноді до складу обладнання входять компоненти об’єднані з алюмінію і міді або алюмінієм і нержавіючої сталі.

Як отримати самогон і яке додаткове обладнання купити?

Для отримання браги знадобиться наступний склад: 6 кг цукру, 27-30 л води, 0,5 кг, дріжджів. Для початку цукор висипається в ємність, заливають теплою водою 30-40°С, додаються дріжджі, потім поставити в тепле місце. Раз на добу заквашенный розчин перемішують. Через тиждень, брага готова. Основний ознака готовності – гіркота і невгасима сірник.

У фільмах часто показують, що самогон нагадує каламутну рідину. Елітний самогонНасправді напій в кінці має вийти чистим, як сльоза.

Для процесу перегонки та отримання дійсного якісного продукту вам знадобиться активоване вугілля. Він не є каталізатором або смакової надбавкою, а потрібен в якості фільтра, щоб прибрати зайвий сивушный присмак, і альдегіди при цьому залишається тільки м’який смак і міцність. Купити вугілля можна в будь-якому спеціалізованому магазині.

Однак для фільтрації потрібен не тільки вугілля, але і спеціальна колона з вмістом очищення. Використовується колона для активованого вугілля наступним чином: прилад приєднують до самогонному апарату при початку відбору фракції, тобто спирту. На вигонці, перед тим як потрапити в ємність рідина проходить очищення через активовану суміш. Таким чином, вугілля дозволяє прибрати шкідливі домішки, що Залишається після перегонки та очищення вугілля тільки через м’якість.

Перша перегонка. Для початку встановіть апарат на газову або електричну установку. Це може бути проста побутова або портативна плита. У промисловому масштабі використовується Елітний самогонспеціальна газова установка. Після установки, залийте 60-65% ємності самогонного апарату витриманою брагою. Перевірте в обладнанні всі з’єднання, щоб у ньому не було протікання.

Спирт після першої перегонки містить безліч токсинів, тому пити його не варто. Тому в домашніх умовах в рідину після першого процесу додайте молока 1 частина до шести. У промислових умовах спирт після першого процесу вигідніше і дешевше очищати через активоване вугілля, як описано вище.

Після процесу другої перегонки спирт охолоджується і розбавляється очищеною водою до 40%.

Як заробити на виробництві напою?

Збут самогону можливий дідівським способом з-під поли. Однак чинним законодавством заборонено займатися самогоноварінням нелегально. Вам потрібно зареєструвати ваше підприємство зробити ліцензію на виробництво алкогольних напоїв.

Чому легальне виробництво самогону може бути вигідним справою? По-перше, для цього можна використовувати будь-яку сировину, що має в своєму Елітний самогонскладі цукру: пшеницю, ячмінь, картопляні відходи, зіпсовані фрукти. Однак, для того щоб виробляти напій легально і заробити на продажу, необхідно розробити рецептуру, згідно ТЗ або ТУ. При цьому можна назвати цей продукт, більш красивим словом «Американська текіла» або «Білоруська горілка», додати до всього коротку історію і бренд готовий.

Однак, вам доведеться домовитися з виробниками і постачальниками брендованих пляшок, розробити дизайн наклейки вашого невеликого підприємства, потім офіційно заробляти на своєму продукті. Логотип наклейки можна зробити самостійно або замовити її в найближчій друкарні.

Готовий товар можна законно реалізовувати через продуктові магазини, що мають відповідну ліцензію, через ярмарки. Але для того, щоб ваш товар не тільки законно, але і успішно продавався, необхідно рекламувати його, за допомогою листівок, календариків, при цьому вказуйте на рекламі не тільки свою юридичну адресу, але місця розташування реалізаторів (дистриб’юторів).

Надалі можна буде заробити, розробивши серію самогонного алкогольного напою на фруктах, травах і інших натуральних добавках.

Як розрахувати собівартість продукту?

Щоб заробити на даному продукті, потрібно з’ясувати витрати на Елітний самогонресурси для приготування та енергоносії.

Для отримання 100 л браги потрібно:

  • 250 г сухих дріжджів (500 руб.);
  • 44 кг цукру (1700 руб.);
  • Приблизні витрати — 2200 рублів.

З 100 л браги отримаємо 20 л самогону. 2200/20=110 рублів. Це собівартість 1 л. Як бачите дешевше будь горілки, тому при накрутці в 20-30% ви зможете складати конкуренцію будь горілці на ринку.