Етикетки для самогону

Зміст

  • Дизайн етикетки для саморобного алкогольного напою
  • Функціональність пляшкових ярликів
  • Гумористичний дизайн оформлення етикеток

Дизайн етикетки для саморобного алкогольного напою

Завершення процесу виробництва самогону вимагає творчого підходу до прикраси ємності, після остаточного розливу. Для оформлення пляшкових етикеток найчастіше використовується папір або плівковий матеріал, на який наноситься розроблений раніше малюнок. При більш дорогому вкладенні коштів, можна використовувати фольгу Етикетки для самогонуабо металізовану папір, які зроблять простий напій шедевром алкогольної продукції. Графічний дизайн переноситься на вибраний для етикетки матеріал, використовуючи технологію трафаретного друку або флексографії.

  • Трафаретний друк, іноді іменована шовкографією, що працює за методом продавлювання фарби через трафаретний шаблон. У більш ускладнених модифікаціях дає можливість нанесення позолочених тиснень.
  • Флексографічний друк проводиться швидковисихаючими фарбами, утримувати навіть на еластичних матеріалах, прикладом яких може служити звичайний пластиковий пакет.
  • Гаряче тиснення фольгою передбачає нанесення різнокольорового або металізованої плівки на поверхню з допомогою сили тиску, що виникає при нагріванні штампа.
  • Холодне тиснення проводиться за допомогою спеціалізованого клею. Є більш бюджетним варіантом, ніж його гарячий колега.

Для виготовлення високоякісних етикеток необхідно спеціальне Етикетки для самогонуобладнання, що складаються з таких основних деталей: лінія очищення полотна, пристрій повороту матеріалу та різальний верстат. Самостійне виробництво етикеток можливо при наявності лазерного принтера з порошковими чорнилом, які мають вологостійкі властивості. Звичайно, в комерційних цілях використовувати саморобні етикетки навряд – чи вийде, але для того, щоб порадувати себе і близьких цілком підійдуть.

Саме дизайнерське оформлення малюнка можна скачати з будь-якого сайту, що містить контент шаблонів. Також за допомогою спеціалізованих програм, встановлених на домашній комп’ютер, є можливість виготовити своє власне зображення, фотографії, іменами або іншими особистими даними. Способи нанесення етикеток на пляшку теж мають три шляхи: автомат, напів автомат і ручний режим. Для автоматичного і напівавтоматичного приклеювання потрібні етикетувальна машина і клейовий пістолет відповідно.

Функціональність пляшкових ярликів

З’явилися більше 2 тисяч років тому інформаційні шматочки з Етикетки для самогонупапірусу, які кріпилися до глиняних судинах древніми єгиптянами, пережили багато перетворення, і не втратили свою актуальність сьогодні. Класичний вид сучасних етикеток з’явився на початку двадцятого сторіччя, а технологія якості вдосконалюється досі. Основний зміст інформації, яка несе етикетка споживачеві, складається з місця походження, виробництва та назви виробника. Також зазвичай вказується літраж і міцність напою.

Крім інформативної завдання, метою етикетки є рекламний хід, стабільно нарощує популярність і впізнаваність виробника. Створивши свою власну бирку на самогоні, кожен виробник буде відчувати приємне відчуття, коли серед друзів або родичів безпомилково визначиться господар пляшки по дизайну етикетки. Таким чином, виробництво власного спиртного можна вивести навіть на комерційні рейки спочатку в колі знайомих друзів, а згодом і розширити поле продажів.

Створення іміджу продукції з допомогою фірмового лейбла – одне з Етикетки для самогонунайважливіших завдань інформаційних наклейок. Крім вмісту про склад напою і його творця, багато про що розповідає і якість самої бирки. Логіка звичайної людини влаштована таким чином, що оціночні висновки про матеріальні вкладення в етикетку безпосередньо пов’язані з передбачуваними смаковими характеристиками самого продукту.

Гумористичний дизайн оформлення етикеток

Почуття гумору допомагає пережити багато життєві нюанси, а жартівливі етикетки на саморобний алкоголь додадуть додаткового Етикетки для самогонунастрою загальній атмосфері святкового розпивання самогону. Та й подарувати пляшку спиртного з прикольною биркою, створеної власноруч і несучої вітальну інформацію безпосередньо винуватцю якогось торжества, теж важливий аспект.

Гумористичні шаблони етикеток для самогону превалюють на просторах інтернету у величезному достатку. Особливо популярні для скачування такі вислови, як «Тещин самогон», «Батьківський самогон» та «Чиста хімія», за образом і подобою яких можна придумати свої назви, наприклад: «Еліксир мачухи», «Сестринський бальзам» або «Очищувач для організму».