Фарбування самогону і усунення запахів

Зміст

 • Способи очищення спиртного від неприємного аромату
 • Поліпшення пахощів саморобного спиртного методом настоювання
 • Додавання домашнього напою колірних відтінків

Самий якісний алкогольний напій власного виробництва завжди володіє неприємним ароматом, позбавлення від якого є Фарбування самогону і усунення запахівзавершальним етапом перегінного процесу. Враховуючи, що їдкий і різкий душок самогону надають залишки домішок: сивушні масла, шкідливі спирт і ацетон, готовий продукт необхідно очистити, щоб подарувати напою не тільки нейтральний запах, але і додати візуальної прозорості. Усунення пахощів можливо кількома методами з різною технологічною процедурою.

Способи очищення спиртного від неприємного аромату

 • Лужна реакція, викликана звичайною харчовою содою, доданої в алкоголь виходячи з пропорції 10 – 12 г на літр горілки, допомагає провести легке очищення напою і прибрати сморід. Весь процес очищення включає: додавання лугу, ретельне перемішування, очікування осаду протягом декількох днів і відливання очищеного самогону.
 • Абсорбувати домішки за допомогою активованого вугілля можливо двома шляхами: профільтрувати питво через марлю з потовченими Фарбування самогону і усунення запахівтаблетками препарату, або ж втопити вугілля в саморобному алкоголь на 7 днів. При виборі першого способу слід врахувати такі нюанси, як: переливати горілку треба повільно, а саму процедуру багаторазово повторити. Другий шлях передбачає кількість 50 г вугілля на 1 л самогону, і регулярне щоденне перемішування суміші.
 • Марганцівка теж володіє чарівним ефектом у боротьбі з різкими запахами. 10 г перманганату калію розчинити в 5 л спиртного, не допускаючи кристалізації хімікату. Дати настоятися протягом 2 — 3 днів і відокремити спиртову рідину від осаду.
 • Заморожування аромату проводиться за технологією позбавлення від сивушних масел, які першими реагують на зміни температури, залишаючи формулу самого напою незмінною. Деталі правильної заморозки зводяться до обов’язкової наявності морозильної камери, можливості якої дозволяють виробляти мороз нижче 20 градусів. Цілком ймовірно, процес зажадає декількох повторень, оскільки душок буде поступово зникати.
 • Застосування білої глини – бентоніту у вигляді порошкової суміші працює за технологією витягування з самогону шкідливих домішок. Таким же властивістю володіють молоко і білок курячого яйця. При Фарбування самогону і усунення запахівдодаванні їх в саморобний алкоголь, відбувається процес органічною згортання біологічних добавок разом з домішками, після чого все це осідає у вигляді пластівців на дно ємності. Залишити настойку в спокої на кілька днів. Щоб було приємніше вживати спиртне, необхідно після відстоювання провести фільтрацію алкоголю.
 • Найпростішим методом позбавлення від запаху є перебивання іншим різким ароматом. Зазвичай для цього використовують лимонну або апельсинову шкірку або готову харчову есенцію. Цей спосіб допоможе прибрати неприємний душок, але не позбавить від домішок.

  Поліпшення пахощів саморобного спиртного методом настоювання

  Збагачення самогону приємними запахами має кілька способів. Причому всі вони покращують не тільки ароматизацію напою, але і його смак. Технологія настоювання алкоголю з метою надання смачного пахощі, залежить від терміну виробничого процесу і вибраних інгредієнтів, а також температурного режиму, що впливає на термін тривалості процедури. Середня тривалість настоювання має період 2-5 тижнів при достатньо теплій кімнатній температурі.

  • Запах прянощів може додати розмарин, шафран, кардамон і мускатний горіх.
  • Нейтралізувати аромат допоможуть лавровий лист, кориця, ваніль, шкірка цитрусових фруктів.
  • Гостроту, як у запах, так і у смак внесуть запашний і чорний перець, імбир і гвоздика.

  Додавання домашнього напою колірних відтінків

  З всіляких способів підфарбовування самогону, найбільш Фарбування самогону і усунення запахівякісним та безпечним є використання натуральних барвників, які в надлишку містяться в багатьох фруктах, ягодах і травах.

  • Апельсинова шкірка, додана в горілку, і настояна протягом двох тижнів офарбить спиртне в приємний помаранчевий відтінок.
  • Чорниця з винним каменем подарує благородний темно – червоний колір, якщо зберегти пропорції змішування в таких кількостях: сік з 3 кг ягід змішати з 12 г каменю, після чого суміш протерти через дрібне сито. Додавати в пляшки з горілкою рівно стільки, скільки необхідно для бажаної інтенсивності фарбування.
  • Листя смородини чорної в поєднанні з соком петрушки, відстояна в утепленому місці кілька днів, офарбить улюблене питво в зелений колір.
  • Щоб прибрати неприємний запах і отримати золотистий відтінок, необхідно протягом 14 днів наполягати алкоголь на шафрановых листках, в розрахунку 125 г шафрану і 1 л горілки.
  • Цукровий пісок, розпечений в сухому вигляді на сковороді, набуває коричневий відтінок. В такий же колір він здатний швидко зафарбувати самогон, якщо додати прожарений цукор у підігрітий напій.