Glenfiddich шотландське односолодове віскі в світі опис скотчу Гленфіддік по роках

Glenfiddich шотландське односолодове віскі в світі опис скотчу Гленфіддік по роках«Гленфіддік» це знаменитий скотч шотландського походження, його виробляють в долині річки Фідік, неподалік від міста Дафтауна. Найчистіша вода гірських джерел, ячмінь вищого класу і багатий досвід Гранту співслужили свою службу з’явився односолодовий віскі Glenfiddich і почав користуватися популярністю у всьому світі. Даний односолодовий скотч володіє великим визнанням серед справжніх гурманів, які можуть усладиться вишуканим смаком і тонким ароматом.

Glenfiddich (Glenfiddich)

Історія виникнення

Винокур Вільям Грант є основоположником віскі Гленфиддих з Шотландії. В 1886р. винокур запалився ідеєю виготовлення свого віскі, має неповторний купаж, смакові і якісні характеристики. Він почав споруджувати винокурню в долині Glenfiddich. За рік за допомогою свого сімейства, вибудував власну винокурню і дав назву Glenfiddich, що означає «оленяча долина».

Винокурня благополучно функціонувала і розвивалася.

 • Glenfiddich шотландське односолодове віскі в світі опис скотчу Гленфіддік по рокахУ 1923 р. виробництво алкоголю збільшилося вдвічі.
 • 1957 р. придбали на виробництво перегінні куби з міді.
 • 1959 р. організували власну бондарні, створює бочки різного літражу.
 • 1961 р. художники по замовленню винокурні створили фірмову тригранну пляшку і теперішню етикетку.
 • У 1963р. перші пляшки скотчу вирушили на експорт. Гранти першими взялися пакувати пляшки в цікаві тубуси і коробки з ручним індивідуальним дизайном і оформленням, що ще переважно збільшило попит на скотч Гленфіддік.

Поява в 1963р. односолодового скотчу як категорії single malt цілком і повністю пов’язана з Glenfiddich. До цього всі пили суміш солодового дистиляту і зернового спирту. Основою односолодового скотча є надзвичайно дороге сировину соложеный ячмінь. Дистилят для виготовлення скотча беруть ручного виробництва, скрупульозно вибирають дубові бочки і це все робить віскі тільки дорожче. Але неповторний смак і відмінні характеристики напою благають витрати.

Також рекомендуємо прочитати:

У сімдесятих роках зріс попит на Гленфіддік. Glenfiddich був настільки популярний що заволодів третьою частиною ринку односолодового скотча. Компанія успішно працює і донині, William Grant & Sons це родинний бізнес. На сьогоднішній день компанією розпоряджається Пітер Гордон, праправнук Вільяма Гранта.

Читайте також: Марки ірландського віскі і їх особливості і бренди

Технологія приготування

Glenfiddich шотландське односолодове віскі в світі опис скотчу Гленфіддік по рокахНеповторний купаж, що підтримується давніми звичаями, невпинне вдосконалення технології виробництва все це відрізняє односолодове віскі «Гленфіддік» від інших аналогічних напоїв. Стабільно віскі перетримують у дубових бочках, для того щоб напій набував аристократичний світло-жовтий відтінок. Віскі «Гленфіддік» за віком мінімально витримують близько 12 років, деякі з отриманих напоїв надзвичайно унікальні.

В нашу епоху скотч Glenfiddich один з найпопулярніших односолодових напоїв. Деякі з сортів віскі, розлитих на винокурні Гленфіддік, заслужили престижні нагороди.

Види скотчу Гленфіддік

Віскі Glenfiddich має в своєму розпорядженні три лінійки, у яких представлена ексклюзивна продукція, що володіє неповторними смаковими та якісними характеристиками.

Класична лінійка

 • Віскі Гленфіддік 12 років. Наймолодший представник класичної лінійки. Витримують віскі Гленфіддік в дубових бочках з американської чи європейської деревини близько 12 років, після багаторічної витримки він набуває неповторний аромат, смак і вишуканий смак. Віскі Glenfiddich 12 Years Old» найбільш популярний елітний односолодовий скотч. Має фруктовим ароматом груші, дубового дерева, горіховими і цитрусовими нотками. Післясмак у скотчу тривалий з інтенсивними відтінками шоколаду і невеликим солодким ароматом.

Віскі Гленфіддік 12 років був нагороджений безліччю нагород. Шотландський віскі Glenfiddich — це напій, який реалізовується в красивій подарунковій упаковці, в склад якої входить пляшку об’ємом 0,7 л міцністю 40% витриманістю 12 років, фірмовий фужер і підставка для нього.

 • Glenfiddich, Rich Oak 14 Years Old. Віскі золотого забарвлення з нотками фруктів і спецій. Солодкуватий присмак відрізняється фруктовими, ванільними і шоколадними нотками. Фортецею напій 40% і витриманістю 14 років.
 • Glenfiddich шотландське односолодове віскі в світі опис скотчу Гленфіддік по рокахGlenfiddich 15 Years Old. Визріває напій в трьох різних бочках — спочатку в старовинній дубової з-під бурбона, слідом за тим у новій, після цього в бочці, де зберігали іспанський херес. Перетримування у трьох різних бочках робить колір напою золотим, а смак наповнюється нотками абрикосів, айви і груші, робиться маслянистим, насичується присмаком фруктів і шоколаду. Міцністю 40%, витримкою 15 років.
 • Glenfiddich 18. Це односолодовий віскі, що протримався в бочках з дуба 18 років. Напій за дані роки робиться бурштинового кольору з присмаком медових фруктів і деревини. Вишукане післясмак з нотками кедра і кориці. Відчувається грушевий присмак, неповторні відтінки торф’яного диму і шоколаду. Це віскі нарекли справжнім напоєм для представників сильної статі. Міцністю 40%, витриманістю 18 років.
 • Glenfiddich Age of Discovery Madeira Cask 19 years. Односолодовий напій має забарвленням старого сімейного золота. Присмак наповнений пахощами винограду, смородини, апельсина. У багатосторонності смаку домінують нотки карамелі, фруктів і імбиру. Міцністю 40%, витриманістю 19 років. Віскі був винайдений в честь португальських мореплавців XV століття, що змінили картину світу. Був нагороджений срібною медаллю у 2011р. — від International Wine and Spirit Competition, отримав золото у 2012р. — від International Spirits Challenge.

Читайте також: Віскі беллс — все про напої: історія, факти, види, bells original

Лінійка преміум-класу

 • Glenfiddich 21. Витриманий 21 рік, фінальні чотири місяці його містять в бочках, просочених карибським ромом. З роками він набуває бурштиновий колір. Володіє ароматом медових фруктів і ірисовою карамелі. Різнобічність смаку відтіняється нотками зеленого лимона, шоколаду та карамельного аромату. Його розливають у пляшку фіолетового кольору. Фортеця 40%.
 • Glenfiddich Excellence 26 Years Old. Віскі володіє кольором сонячного бурштину з насиченим смаком груші, абрикоса і ананаса і неповторним ароматом мигдалевого горіха, сушених фруктів і пряного смаку ванілі. Міцністю 43%, витриманістю 26 років.
 • Віскі Гленфіддік 30 років. Його зберігають близько 30 років, в бочках в яких тримали бурбон і херес. Володіє сонячним кольором бурштину з м’яким ароматом деревини і фруктів. Володіє вишуканими нотками фруктів, меду та шоколаду. Розливають у пляшки ультрамаринового кольору. Нагороджений Золотою Медаллю Scottish Field Whisky Merchants Challenge 2007 і 2008 рр. Міцністю 40%, витриманістю 30 років.

Читайте також: Приготування віскі в домашніх умовах. Види віскі

Лімітовані віскі

 • Glenfiddich шотландське односолодове віскі в світі опис скотчу Гленфіддік по рокахGlenfiddich 40 років. Цього віскі є в наявності лише 600 пляшок з індивідуальним номером на пробці та з підписом Пітера Гордона, пра-пра-правнука Вільяма Гранта. Скотч розлитий в пляшку білого тону і упакований в дерев’яну коробку, драпированную шкірою із золотим тисненням. Коробка замикається на ключ, володіє сертифікатом справжності і книгою про винокурні Glenfiddich.
 • Glenfiddich 50 років. Лімітований Тираж серією в 500 пляшок самого дорогого віскі в світі. Напій володіє шикарним золотистим кольором і унікальним ароматом листя, квітів польових трав і торф’яного диму. В багатогранності смаку чути нотки ванілі, сухофруктів, різнотрав’я. Розлитий віскі в білу бутель і упакований в дерев’яну коробку в обплетенні з шкіри. Пляшки пронумеровані та підписані особисто Пітером Гордоном. Фортецею 46,1%, витриманістю 50 років в бочках, в яких тримали бурбон. Із-за обмеженого випуску скотчу кожен рік у продаж надходить лише 50 пляшок напою.

Всякий напій з логотипом Glenfiddich свідчить про якість і вишуканий смак. Технологія виробництва знаменитого віскі залишилася незмінною з 1886 р. При виготовленні ексклюзивного шотландського скотчу Гленфіддік береться найчистіша вода з природних джерел. Отримані напої містяться не менше 12 років в бочках з дубової деревини, що вбрала в себе аромат хересу й бурбона. З роками алкоголь насичується вишуканим ароматом, знаходить унікальний забарвлення і благородний смак. Glenfiddich — це шотландський віскі, який може стати прекрасним подарунком, а також гідним приводом, щоб зібратися задушевної компанією з близькими людьми.