Якщо ви задумалися про те, як правильно приготувати гороховий суп з куркою рецепт, представлена стаття виявиться вам корисною. Планувати готування краще з вечора: горох необхідно замочувати у холодній воді на кілька годин, а в ідеалі, на ніч.
Заздалегідь приготуйте необхідний набір інгредієнтів, візьміть каструлю з чистою водою, і вже через 90 хвилин смачний і ароматний супчик готовий.

Як приготувати гороховий суп з куркою: рецепт

Перед тим, як почати готувати суп гороховий, заготовляємо: півкілограма м’яса, звичайний стакан гороху, по одній цибулині і моркви, сіль і зелень, лаврушку, а також кілька картоплин.

Якщо ви використовуєте подрібнений горох, процес замочування можна опустити, оскільки продукт вариться досить швидко.

Якщо ви задумалися про те, як правильно приготувати гороховий суп з куркою рецепт, представлена стаття виявиться вам корисною
Покрокова інструкція:
— приготування бульйону виглядає стандартно: каструля + вода + м’ясо. Знімаємо пінку, кип’ятимо деякий час;
— далі можна додати горох (є екземпляри, які варяться за 30 хвилин, а є ті, яким потрібно 90). Ідеальний гороховий суп можна отримати, якщо ви знаєте, скільки вариться горох, використовується саме вами;
— подрібнюємо цибулю і моркву. Деякі господині пасерують обидва продукту або тільки цибулю, а потім вводять в каструлю, інші – опускають інгредієнти сирими. Значення мають лише ваші кулінарні звички, смак в обох випадках вийде відмінним. Звичайно, якщо готуєте гороховий суп для дитини, краще не пасерувати;
— за півгодини до закінчення готування вводимо подрібнену картоплю, солимо страва;
— зелень і лавровий лист додаємо за п’ять хвилин до вимикання.
Якщо ви задумалися про те, як правильно приготувати гороховий суп з куркою рецепт, представлена стаття виявиться вам корисною

Гороховий суп з куркою рецепт: як зробити пюре

Ми не рекомендуємо подрібнювати страву прямо в каструлі, оскільки визначити необхідну ступінь густоти досить складно. Налийте суп з куркою в порційну тарілку (повинен бути досить густий), попередньо вилучивши курку, подрібніть масу блендером. М’ясо можна подрібнити, але не забудьте розібрати його на філе.
Деякі господині подають горохове пюре з куркою, як друге блюдо, тобто м’ясо + смачний і корисний гарнір.

Гороховий суп з куркою рецепт з фото: застосовна мультиварка

Приготування горохового супу за різними рецептами можливо і в мультиварці, важливо не додавати в прилад занадто багато води, оскільки горох при варінні починає «вистрибувати».
Варити представлений супчик можна для дітей, літніх людей, тих, що худнуть і тих, хто має проблеми з ШКТ. Низькокалорійний і простий у приготуванні продукт стане для вас справжньою паличкою-виручалочкою.

Важливою складовою приготування супу з цього рецепту є його п’ятнадцятихвилинний наполягання після вимкнення плити.

Так само вам буде цікаво прочитати й інші рецепти.