Рецепт для мультиварки Philips (філіпс)

Частково користь йогурту визначається якістю молока і закваскою. Але при будь-якому розкладі йогурт залишається цінним і корисним продуктом. Сьогодні, маючи на кухні мультиварку, у вас не виникне жодних проблем з приготуванням домашнього йогурту. Існує безліч моделей мультиварок з функцією йогурт. Але навіть якщо у вас немає такої функції, то ви все одно зможете приготуватися йогурт, але про це в іншій статті.

Йогурт корисний не тільки за живих бактерій, якими сквашується молоко. Частина корисних властивостей запозичується з молока. Адже кальцій, який міститься в молоці, не боїться термічній обробці. Значить йогурт крім лакто бактерій. Містить корисний кальцій. Він, як відомо, потрібен дітям, а й дорослим і особливо літнім людям. Крім того, при сквашивании, пробитті з’їдають все лактозу, тому смак йогурту без добавок – кисленький. Завдяки цьому йогурт без добавок ніколи не викликає алергії. Знаючи всі корисні властивості йогурту, вже хочеться дізнатися рецепт приготування йогурту в мультиварці.

Сьогодні ми будемо готувати йогурт в мультиварці філіпс. В мультиварці філіпс 3036 є функція йогурт. Завдяки їй, вам не потрібно стежити за часом. У цьому режимі всі чудово, але як приготуватися йогурт в мультиварці смачним, виявляється, потрібно знати секрети.

Не знаю, як у вас. У мене книги рецептів немає. В інтернеті я її знайшла, але потім видалила, так як готую вже інтуїтивно. Всі страви виходять відмінними, але ось приготування йогурту в мультиварці викликало труднощі. Давайте в докладному майстер класі розглянемо, як зробити домашній йогурт в мультиварці.

Інгредієнти для страви «Йогурт в мультиварці»:

  • – молоко – 1 літр;
  • – суха закваска -1 грам.

Як приготувати йогурт в мультиварці:

Для приготування нам ще знадобляться баночки, гумова підкладка або рушник, щоб не подряпати чашу, а також вода.

Перше, що ми робимо, це виливаємо молоко в чашу мультиварки і включаємо режим «Підігрів» і чекаємо хвилин 5-7. За цей час молоко підігріється до потрібної температури 35-40 градусів. Якщо у вас є градусник для харчових продуктів, то сміливо вимірюйте їм температуру, хоча я спочатку міряла простим електричним термометром, і нічого страшного в цьому немає. Якщо ви ніяковієте, то повірте температуру молока мізинцем. Якщо вам гаряче, але утримати палець можливо кілька секунд, то температура ідеальна.

Переливаємо молоко в мисочку. Висипаємо в неї закваску.

Добре перемішуємо закваску. Ми готуємо натуральний йогурт без цукру. Якщо ви хочете зробити солодкий йогурт, то додайте три – чотири столові ложки цукру в молоко. Добре розмішайте, щоб цукор розчинився.

Розливаємо йогурт в баночки.

Чашу мультиварки сполосніть, витріть на сухо зовнішню сторону. На дно чаші постеліть килимок або рушник. Поставте баночки в чашу мультиварки. У мене влазить рівно 5 баночок, хоча в наборі було 7 штук. Чому така кількість баночок, для мене так і залишилося загадкою.

Тепер наливаємо теплу воду. Так щоб вона була з рівнем молока в баночках. Прикриваємо баночки кришками. Не закручуємо, а просто прикриваємо, щоб випаровування з кришки не потрапили в йогурт.

Тепер включаємо режим «Йогурт» і натискаємо «Старт». Йогурт в мультиварці готуватися 8 годин. Якщо ви готуєте йогурт без баночок, а відразу в чаші, то збільште час на 1 годину. Так ви отримаєте більш густий продукт. Через 8 -9 годин йогурт потрібно охолодити в холодильнику протягом 2 годин. За цей час йогурт загусне. Готовий йогурт можна використовувати як заправку до салатів. Можна додати фрукти і ягоди і отримати незвичайний десерт.

Далі фантазуйте за вашим смаком. Приємного апетиту.

Рецепт «Йогурт в мультиварці» підготувала miracle