Рецепт для мультиварки Мулинекс (MOULINEX CE500E32)

Не так давно мені подарували мультиварку MOULINEX CE500E32. Тепер я від неї не піду ні на хвилинку. Готую все що можна. Хочу запропонувати вашій увазі рецепт йогурту в мультварке з грушевим варенням.

У старі часи, щоб приготувати сир, кефір в домашніх умовах виконували величезну роботу. У сучасному світі, з появою нової техніки, цей процес став набагато швидше і простіше. Багато господинь, маючи на кухні таку цінну річ, не вирішуються приготувати йогурт в домашніх умовах, побоюючись, що він може не загуснути чи вийде дуже кислим. З йогуртницей все зрозуміло і все виходить, а от у мультварке поки не всі знають, як приготувати смачний йогурт.

Для всіх, хто мріє навчитися приготування йогурту в мультиварці будинку, і не купувати в магазині, мультиварка стане хорошим помічником. Щоб отримати смачний і густий йогурт в мультиварці потрібно запастися потрібними інгредієнтами і знати правильні пропорції, тоді всі ваші домочадці будуть в захопленні від приготованого ласощі. А якщо ви ще додасте варення, часточки свіжих фруктів, шматочки шоколаду, це буде райське насолоду.

Як тільки у вас з’явиться вільний час, обов’язково приготуйте йогурт в мультиварці, у вас все вийде. Отже, давайте почнемо готувати.

Інгредієнти для страви «Йогурт в мультиварці з грушевим варенням»:

  • – молоко 3,2 % жирності 1 літр;
  • – класичний йогурт активія 100 грам;
  • – грушеве варення 150 грам.

Як приготувати йогурт в мультиварці з грушевим варенням:

Молоко кімнатної температури наливаємо у відповідну ємність, з’єднайте з йогуртом. Добре перемішуємо дерев’яною ложкою. Чим жирніше буде молоко, тим густіше буде йогурт.

У підготовлені сухі простерилізовані банки на дно викладаємо грушеве варення. Можна використовувати спеціальні стаканчики для йогурту з кришечками.

Наливаємо молоко.

Баночки поміщаємо в чашу мультиварки. Включаємо режим «йогурт» на 8 годин. Температура йде за замовчуванням 38 градусів. Цю процедуру зручно зробити на ніч.

Після звукового сигналу, дістаємо баночки з чаші мультиварки, і відправляємо в холодильник мінімум на 4 години. Якщо на поверхні йогурту утворилася сироватка, просто злийте її. Це одна з ознак правильного приготування йогурту. Якщо йогурт не досить густий, значить молоко не дуже жирне.

Після цього часу, дістаємо з холодильника і насолоджуємося ніжним смаком домашнього йогурту в мультиварці з грушевим варенням. Порадуйте себе і своїх близьких цим корисним і смачним десертом. Готуйте із задоволенням і приємного вам апетиту!

Рецепт «Йогурт в мультиварці з грушевим варенням» підготувала Svetlaya74