Картоплю з грибами в мультиварці можна приготувати не тільки тушковану, але і смажену. І виходить набагато краще, ніж в сковороді. Можливо, це відбувається тому, що в мультиварці підтримується оптимальна для того чи іншого процесу, постійна температура, не потрібно постійно додавати або зменшувати вогонь. Так чи інакше, смажена картопля з лисичками у мультиварці у вас вийде просто ідеальною.
Рецепт розрахований для мультиварки об’ємом 4.5 літра – якщо ваша не така велика, потрібно пропорційно зменшити кількість продуктів.

  • Час приготування: 10 mins
  • Готування: 1 година 5 mins
  • 10 mins

    1 година 5 mins

    1 година 15 mins

  • Порції: 4 порції

Інгредієнти

4 великі картоплини (всього 800 гр);

1 велика цибулина (60-70 гр);

Свіжі лисички – від 300 до 500 гр;

Перець чилі свіжий, сіль.

Покрокові інструкції

Гриби переберіть, промийте добре, якщо вони занадто великі, то розрізати на кілька частин. Картоплю очистіть, вимийте і наріжте, як зазвичай, для смаження. Цибулю наріжте дрібніші.

Мультиварку увімкніть на «випічку» або «смаження» – на 65 хвилин.

Влийте в чашу дві ложки масла і закиньте гриби. При смаженні гриби спочатку виділять багато рідини, тримайте мультиварку відкритою, смажте гриби, перемішуючи, 20 хвилин.

Подрібніть перчик (кількість підбирайте на свій смак) і додайте його разом з цибулею до грибів. Перемішайте, смажте 5 хвилин, не закривайте кришку.

Додайте картоплю, присоліть, перемішайте. Закрийте кришку і смажте 20 хвилин.

Останні 20 хвилин програми кришку потрібно знову відкрити, щоб картопля зарум’янилася.

Якщо у вас мультиварка-скороварка, зменшіть час удвічі і готуйте на програмі «шеф-кухар», так можна задавати час для кожної операції.
Гриби можна брати будь-які, свіжі або варені. Подати картоплю з грибами можна самостійним блюдом, посипавши свіжим кропом. Чудово доповнять ансамбль будь маринади і соління.