Каша геркулесова в мультиварці

Страви з круп Режим “Молочна каша”

Січень 13, 2015

0.0 0

  • Час приготування: 5 mins
  • Готування: 20 mins
  • 5 mins

    20 mins

    25 mins

  • Порції: 4-5 порцій

Інгредієнти

1 мультистакан вівсяних пластівців

2 мультистакана молока 2,5 або 3,2% жирності

2 мультистакана води

4 столових ложки цукру

1 чайна ложка солі

30 грам вершкового масла

Покрокові інструкції

У чашу мультиварки висипати пластівці, залити їх водою і молоком, додати сіль, цукор і розмішати. Останнім покласти шматочок вершкового масла.

Каструлю поставити в режим «Молочна каша». Готувати 20 хвилин при закритій кришці.

Для додання особливого смаку, рецепт можна додати ванільний цукор або використовувати замість звичайного цукру — піску цукор коричневий.

Порції каші можна прикрасити фруктами або ягодами.

Геркулесова або вівсяна каша — це особливим чином оброблені зерна вівса – очищені від твердих оболонок і трохи сплющені, що робить їх схожими на пластівці.

Як і всі злаки, овес багатий вітамінами, крохмалем, мікроелементами та мінералами, що благотворно діє на всі органи і системи організму людини.

Доведено, що регулярне вживання вівсянки сприяє покращенню роботи нервової, ендокринної і травної систем, насичує організм антиоксидантні та протипухлинними речовинами, сприяє загальному оздоровленню і виробленню серотоніну. Зараз вівсяна каша на сніданок – загальновизнана догма.

Каша володіє низьким глікемічним індексом, що робить її дієтичним продуктом і постійним стравою на столі діабетиків. однак, з-за високого вмісту жирів, геркулесову кашу рекомендується вживати в помірних кількостях і в першій половині дня.