Рисова каша на молоці може бути солодкою, з фруктами, з медом, з джемом або варенням, з гарбузом.

  • Час приготування: 10 mins
  • Готування: 1 година 10 mins
  • 10 mins

    1 година 10 mins

    1 година 20 mins

  • Порції: 8 порцій

Інгредієнти

1 мультистакан круглого рису (типу краснодарського)

2 мультистакана води

2 мультистакана молока

5 столових ложок цукру

1 чайна ложка солі

Покрокові інструкції

Рис потрібно перебрати від оболонок і випадкового сміття і промити під проточною водою або шляхом повторного наливання води в каструлю 8-9 разів, потім відкинути на друшляк, щоб стекла вода і він трохи просох.

Висипати рис в чашу мультиварки, додати воду і молоко, цукор і сіль, розмішати.

Далі готувати на режимі «Молочна каша», після закінчення варіння, після сигналу можна розкласти кашу по тарілках, а можна поставити на режим «Підігрів» на 10-15 хвилин, щоб каша стала ще разваристей і рассыпчастей. Якщо у Вашій мультиварці відсутня функція «Молочаю каша», то можна використовувати «Гасіння» або «Суп»

Додавши дрібку рису більше в цьому рецепті, можна отримати більш щільну кашу, придатну для пудингів, а якщо хочеться рідкої або в’язкої каші, то готову кашу можна розбавити гарячим кип’яченим молоком.

Рисова каша на молоці може бути солодкою, з фруктами, з медом, з джемом або варенням, з гарбузом. Все залежить від того який Ви хочете отримати на виході і які продукти покладіть в кашу.

Завдяки наявності складних вуглеводів, рисова каша добре насичує і наділяє енергією на тривалий період часу, а легкозасвоюваний крохмаль дозволяє знизити норму цукру і жирів, що є відмінною профілактикою такого грізного захворювання, як діабет, особливо це актуально у дітей. Вітаміни групи В, які перебувають у рисовому зерні подбають про стан нервової системи, а калій – про серцевому м’язі.

Недаремно у дитячих садках і школах на обід дуже часто буває рисова каша на молоці, адже вона, піклуючись про здоров’я, має величезний енергопотенціал. Однак з-за своєї високої калорійності і в’яжучого ефекту рисову кашу, розварену в молоці, не рекомендується часто вживати в їжу людям, що мають схильність до надмірної ваги і запорів.