В магазинах така кількість напоїв, що обіцяють вгамувати вашу спрагу, що ми зовсім забули про те, що існує безліч різних морсів і компотів. Їх з легкістю можна приготувати самому.

Вони не тільки не завдають шкоди, як газована вода, але і дуже корисні. Маючи мультиварку можна приготувати чудовий компот із сухофруктів, повний вітамінів.

  • Час приготування: 10 mins
  • Готування: 1 година
  • 10 mins

    1 година

    1 година 10 mins

Інгредієнти

0.5 кг сухофруктів

3.4 літра води

5-10 столових ложок цукрового піску (на ваш смак) .

Покрокові інструкції

Отже, закладаємо цукор в чашу мультиварки. Сухофрукти добре промиваємо, щоб позбавити їх від пилу. А краще навіть ненадовго замочити.

Ми використовуємо суміш сухофруктів, тоді компот вийде з насиченим смаком. В суміші присутні родзинки, яблука, абрикоси і будь-які улюблені фрукти.

Ретельно промиті сухофрукти так само закладаємо в каструлю і заливаємо все це водою, яку попередньо вскипятили. Варити компот будемо на режимі «Гасіння», встановивши таймер на 1 годину.

Саме за цей час фрукти проварятся, а компот придбає смак, який хотілося б. Взагалі, компот можна вживати вже через 20 хвилин після того, як ми поставили його варити. Але повнота смаку досягається тоді, коли інгредієнти проварилися зо.

Після того, як прозвучить таймер, повідомивши про готовність, розливаємо наш компот з ємкостей, я використовую звичайні скляні банки, і ставимо охолоджуватися.

Як бачите, цукровий пісок використовується по мінімуму. Це не тільки збереже ваші зуби і шлунок, але і не вплине на вагу. Що так важливо для тих, хто дотримується правило корисного харчування. Газована вода містить надлишок цукру, що негативно позначається на вазі людини, постійно вживає її.
На виході виходить чудовий і корисний компот, так улюбленого дітьми.
Корисний та смачний жаждоутолитель готовий. Приємного апетиту.