Рецепт для мультиварки VIMAR VMC – 163

Сьогодні ми з вами зваримо смачний ароматний компот. Для цього ми будемо використовувати фрукти і ягоди, а також каструлю-скороварку VIMAR. В ній компоти виходять насиченими. Час варіння компоту в такий диво-каструлі 25 хвилин. Цей компот заряджає енергією, а поєднання фруктів і ягід роблять його смак неповторним. Вариться компот дуже швидко і легко. Все, що вам потрібно – це кинути інгредієнти в ємність і включити каструлю-скороварку в електричну мережу.

Інгредієнти для напою «Компот в мультиварці»:

  • – зелені яблука “Білий налив”- 3 шт.;
  • – стигла слива – 6 шт.;
  • – агрус – 200 гр.;
  • – червона смородина – 150 гр.;
  • – малина – 150 гр.;
  • – цукор – 200 гр.

Як приготувати компот в мультиварці:

Зелені пахучі яблука миємо, ріжемо часточками і висипаємо в чашу мультиварки-скороварки. Стиглі сливи моєму, і відокремлюємо від кісточок. Викладаємо їх у антипригарну ємність на шар яблук.

Агрус моєму і викладаємо туди ж. Хвостики у агрусу я не відриваю, тому що в процесі варіння вони від ягоди не відокремлюються.

Червону смородину моєму і кладемо в чашу мультиварки-скороварки. Ягоди від гілочок я не відриваю, але робіть так, як ви вважаєте за потрібне.

Малину моєму, кладемо в чашу до решти інгредієнтів.

У ємність, додаємо цукор і 2 літри відстояної води. Весь вміст чаші акуратно перемішуємо дерев’яною ложкою. Дерев’яна ложка потрібна для того, щоб не царапалось антипригарне покриття внутрішньої чаші мультиварки-скороварки VIMAR.

Електроприлад включаємо в мережу, натискаємо на панелі мультиварки-скороварки кнопку “Вкл” і кнопку “Суп”. Закриваємо диво-каструлю герметично кришкою. На табло висвічується час варіння компоту 25 хвилин.

Як тільки процес варіння компоту закінчено, мультиварка скороварка видає сигнал. Тепер натискаємо кнопку “Викл” і витягуємо шнур з розетки, відкриваємо кришку. Свіжий ароматний компот готовий. Треба його, коли охолоне, процідити через друшляк.

Компот має кисло – солодкий смак. Для подачі на стіл, компот можна остудити в холодильнику. У жаркий час доби він вгамує вашу спрагу. А ще, хочу додати від себе, що компот набагато корисніше, ніж газовані напої. Тому, насамперед, піклуйтеся про своє здоров’я.

Рецепт «Компот в мультиварці» підготувала Наталі Кудрявцева