Рецепт для мультиварки VIMAR VMC – 163

Компот з фруктів і ягід набагато смачніше і корисніше газованих напоїв, якими, на жаль, не можна напитися і втамувати спрагу в жарку погоду. Фрукти і ягоди при варінні віддають рідини свій аромат, смак і корисні мікроелементи. Всі люди різні, тому і смаки у всіх різні. Хтось любить компот тільки з ягід, хто-то тільки з певних фруктів, хто любить і те, і інше, а хто-то всього і побільше. З цього випливає, що кожен може готувати: що хоче, як хоче і скільки хоче. Ми ж з вами сьогодні зваримо світлий насичений компот з яблук, агрусу і абрикос.

Готувати будемо в мультиварці – скороварці VIMAR VMC – 163. Мультиварка являє собою витягнуту електричну каструлю, яка зі звичайних продуктів приготувати шедевр і порадувати ваших близьких. Все, що ця диво – каструля готує: дуже корисно, смачно і красиво виглядає. Раджу спробувати – результат перевершить всі очікування!

Інгредієнти для приготування напою «Компот в мультиварці»:

  • – зелене яблуко “Білий налив”- 500 гр.;
  • – стиглий абрикос – 500 гр.;
  • – агрус – 150 гр.;
  • – цукор – 200 гр.

Рецепт приготування компоту у мультиварці:

Абрикоси моєму і відокремлюємо від кісточок. Часточки кладемо в антипригарну чашу мультиварки – скороварки.

Агрус моєму і кладемо в ємність. Я хвостики у агрусу не обрізаю, тому що після закінчення варіння компоту проціджую через друшляк.

Яблука “Білий налив”миємо й ріжемо часточками. Викладаємо скибочки на абрикоси і агрус.

У ємність мультиварки – скороварки додаємо 200 гр. цукру.

2 літри відстояної води виливаємо в антипригарну чашу. Всі інгредієнти добре перемішуємо дерев’яною ложкою. Дерев’яна ложка не дряпає антипригарне покриття внутрішньої чаші.

Каструлю – скороварку VIMAR під’єднуємо до мережі і натискаємо на панелі керування кнопку “Вкл”. Потім натискаємо кнопку “Суп” і закриваємо щільно кришкою. Час приготування компоту 20 хвилин.

Коли пролунає сигнал, можна натиснути кнопку “Викл” і витягнути шнур з розетки. Відкриваємо кришку. Світлий компот з яблук, агрусу і абрикос готовий.

Ставимо ємність в холодну воду для охолодження, перелити в глечик і насолоджуємося прекрасним смаком.

Спасибі всім за увагу!

Автор рецепта «Компот в мультиварці» Наталі Кудрявцева.