Рецепт для мультиварки – скороварки VIMAR VMC – 163

В наші краї кукурудза потрапила в 17 столітті і особливо не поширювалася. Тому російські власті у другій половині 19 століття видали наказ про роздачу насіння кукурудзи населенню безкоштовно. Заохочувалася торгівля вареними качанами. Користь кукурудзи помітили практично відразу. Було встановлено, що вона не накопичує і не утримує хімікати, якими підгодовують культуру. Кукурудза – екологічно чистий продукт рослинного походження. Вона дуже калорійна (100 гр. зерен – 300-350 ккал.). Качани містять: вітаміни В4,Е,Н і А, мікроелементи – магній, калій, кальцій, мідь, фосфор, цинк, йод, натрій та інші, а так само холін, який позитивно впливає на клітини людського організму і знижує холестерин у крові. Рильця кукурудзи послаблюють симптоми жовтяниці, холециститу та гастриту і благотворно впливають на слизову оболонку шлунка. Доведено, що зерна качана містять золото. Це єдина культура, де вона міститься.

У варених качанах зберігаються всі корисні властивості, бо при варінні оболонка насіння не руйнується. Вживаючи її в їжу, у людини уповільнюються процеси старіння тканин і запобігає атрофування м’язів, розвиток онкологічних захворювань. Значить, варто і нам спробувати варених кукурудзяних качанів, які можна швидко приготувати в мультиварці – скороварці VIMAR VMC – 163. Найголовніше – це те, що ми повинні піклуватися про здорове і якісному раціоні щодня.

Інгредієнти для страви «Кукурудза в мультиварці»:

  • – качани кукурудзи – 8 шт.;
  • – кухонна сіль – 1,5 столової ложки.

Як приготувати кукурудза в мультиварці:

Добре очищаємо кукурудзяні качани і викладаємо один на інший антипригарну чашу диво – каструлі.

Кукурудзяним листям покриваємо качани повністю. Листя потрібні для запаху і навару.

Посипаємо вміст електроприладу сіллю.

Виливаємо в ємність з кукурудзою 1,5 літра відстояної води.

Каструлю – скороварку підключаємо до електромережі. На панелі управління натискаємо кнопки “Вкл”, “Овочі”. Закриваємо ємність герметично кришкою. За заданою програмою качани будуть варитися рівно 40 хвилин.

Коли закінчиться процес варіння, диво – каструля видасть гучний звуковий сигнал. Натискаємо на панелі керування кнопку “Викл” і витягуємо вилку з розетки. Акуратно відкриваємо кришку, щоб парою не обпекти руки. Кукурудзяні качани зварені і готові до вживання.

До столу подають качани в гарячому вигляді з сіллю і вершковим маслом.

Спасибі всім за увагу!

Рецепт “Кукурудза в мультиварці” підготувала Наталі Кудрявцева