Кукурудза в мультиварці Редмонд – Рецепти для мультиварки Redmond

Кукурудза в мультиварці Редмонд   Рецепти для мультиварки Redmond

Готуємо кукурудзу в мультиварці Редмонд

Корисна та смачна кукурудза — чудовий смачний продукт, якщо її правильно приготувати. Приготування кукурудзи в мультиварці гарантує вам варену кукурудза високої якості: м’яку і соковиту.

Зміст:

  • Варена кукурудза: особливості продукту
  • Кукурудза в мультиварці (класичний рецепт)
  • Кукурудза в мультиварці на пару

Варена кукурудза: особливості продукту

Кукурудза — це злак. Вона корисна і є у багатьох улюбленим продуктом — причому не тільки у дітей, але і у дорослих. Її можна використовувати як у вареному і смаженому вигляді, так і в тушкованому або консервованому.

Нерідко кукурудзу рекомендують тим, хто з якихось причин відмовляється від м’яса, тому що в ній дуже багато білка і вона досить калорійна. З цієї ж причини її потрібно з обережністю вживати тим, хто схильний до зайвої ваги: 100 гр вареної кукурудзи містять 122 ккал.

В основному в складі вареної кукурудзи є вуглеводи — приблизно 4 гр. на 100 грам продукту, жирів 2,2 гр., і вуглеводів 22,7 гр. Тобто надлишок вуглеводів.

Кукурудза в мультиварці Редмонд   Рецепти для мультиварки Redmond

Кукурудза

Щоб приготувати качани в каструлі знадобиться чимало часу, а от якщо готувати кукурудзу в мультиварці – варіння процес проходить швидко і без участі господині.

Чи варто нагадувати, що кукурудза перешкоджає старінню, налагоджує роботу шлунку і покращує пам’ять. Молоді качани чудово впораються зі шлаками і токсинами. І найголовніше, що всі корисні компоненти зберігаються у процесі варіння на пару.

Кукурудза в мультиварці (класичний рецепт)

Інгредієнти:

  • Два літри води.
  • Кукурудзяні качани (кількість залежить від їх розміру та обсягу каструлі).
  • Сіль і масло вершкове на свій смак.

Приготування кукурудзи в мультиварці Редмонд:

1. Очищаємо качани від листя та сміття, промиваємо.

2. Якщо вам пощастило, і качани дісталися з листям, то на дно чаші мультиварки кладемо листи (бажано не сухі, а зеленіша, ті, що були ближче до початкам). Зверху укладаємо кукурудзу (якщо вона не поміщається, її можна розрізати навпіл). Верх знову покриваємо листочками з качанів (не обов’язково).

Якщо кукурудза дісталася без листя — миємо і складаємо її так, як є.

3. Наливаємо літр-півтора води (вона повинна покрити качани наполовину). Вибираємо з усіх програм «варка/крупа/каша/суп» і встановлюємо час 20-25 хвилин. За цей час кукурудза в мультиварці Редмонд має зваритися.

Справа в тому, що молоді качани варяться швидко, 15-20 хвилин. А старі довше, 20-30 хвилин. У будь-якому разі не можна переварювати — кукурудза стане жорсткою. З цієї ж причини не можна солити в варіння.

4. Як тільки прозвучить сигнал, витягуємо кукурудзу, натираємо сіллю і шматочком вершкового масла (за бажанням).

Кукурудза в мультиварці на пару

Кукурудза в мультиварці Редмонд   Рецепти для мультиварки Redmond

Кукурудза в мультиварці: рецепт

Якщо хочете, можна скористатися варити на пару, правда в цьому випадку виникне питання місткості ємності для приготування на пору вашої моделі мультиварки. Як правило місця там достатньо на обід однієї людини, тому качани доведеться порізати.

Тривалість варіння колишня близько 20 хвилин.

Не переварюйте, і соліть після закінчення приготування! Подавайте до столу в гарячому вигляді.