Лонг айленд: історія походження, рецепти, особливості приготування в домашніх умовах

Лонг айленд: історія походження, рецепти, особливості приготування в домашніх умовахКоктейль Лонг айленд (long islang) являє собою смачний алкогольний напій, до складу якого входить понад 5 компонентів. Ще напій називають Лонг айленд айс ті, що означає «холодний чай з острова Лонг». У цього коктейлю є багато шанувальників, його часто можна зустріти в переліку алкогольних напоїв, пропонованих в барах. При бажанні напій Лонг айленд можна приготувати в домашніх умовах. Але для початку не завадило б дізнатися історію походження цього коктейлю.

Трохи фактів

Лонг айленд — це один з островів прибережної зони США. Популярний коктейль був названий в честь цього острова, оскільки сам же напій був винайдений в США. Сталося це після прийняття Сухого закону (1920-1933 роки). Винайдений напій подавався як добре охолоджений чай і позиціонувався як безалкогольний. Коктейль Лонг айленд швидко завоював популярність серед американців, яка залишається високою і по сьогоднішній день.

Існує ще одна версія походження міцного висвітлює коктейлю з джину, горілки, текіли і інших спиртних пнапитков. Так, рецепт коктейлю Лонг айленд айс ти був винайдений Робертом Баттом — одним з барменів Нью-Йорка. Заклад, в якому працював цей чоловік, нерідко приходив чоловік, який любив випити. Після прийнятої дози віскі відвідувач втрачав самоконтроль і починав вести себе неподобающиим чином.

Також рекомендуємо прочитати: Читайте також: Рецепти коктейлів з коньяком і бренді. Як приготувати вдома?

Одного разу кохана дівчина чоловіки влаштувала йому скандал і поставила ультиматум — або вона, або спиртне. Герой історії вибрав улюблену, але пристрасть до спиртного нікуди не поділася. Під час одного з відвідувань бару чоловік підійшов до бармена Роберту Батту і попросив подати йому охолоджений чай з міцним спиртним. Бармен не розгубився і почав додавати в чай спиртні напої, які у нього були: джин, текілу, горілку і ром. Напій сподобався відвідувачу і ніхто, крім нього і бармена, не помітив підміни.

Пізніше в коктейль замість холодного чаю почали додавати охолоджену колу.

Склад коктейлю лонг айленд виглядає так:

 • за 20 мілілітрів горілки, рому, джину, срібної текіли, соку лимона і лікеру з апельсина;
 • 100 мілілітрів коли;
 • 150 грамів льоду в кубиках.

Як готувати в домашніх умовах?

Коктейль джин Лонг айленд всього за кілька хвилин можна приготувати самостійно в домашніх умовах. Рецепт Лонг айленд айс ті в домашніх умовах виглядає так:

 • Лонг айленд: історія походження, рецепти, особливості приготування в домашніх умовахДля початку беруть хайбол і заповнюють його кубиками льоду. Після в ємність вливають по 20 мл горілки, рому, джину, текіли, соку лимона і лікеру з апельсина.
 • Хайбол до країв заповнюють сильно охолодженою колою і все перемішують барною ложечкою.
 • Напій розливають по келихах і прикрасити на свій розсуд. Якщо коктейль виявився недостатньо солодким, то в нього можна додати трохи фруктового сиропу.
 • Читайте також: Шерідан: чорно-біла строгість і м’який смак

  Якщо здається, що коктейль недостатньо міцний, то напій можна приготувати за іншим рецептом:

 • Беруть одну частину горілки, 2 частини Спрайту, частина рома, частина текіли, частина джину і 2 частини лимонного соку. Однак головним інгредієнтом, що підвищує міцність готового коктейлю, буде Блю Кюрасао (1 частина).
 • Беруть високий келих, який потрібно попередньо охолодити в морозильній камері. Його наповнюють кубиками льоду, алкогольними напоями, після чого все ретельно перемішують.
 • Потім в келих наливають сік лимона і до країв наповнюють його Спрайтом.
 • Після змішування всіх інгредієнтів коктейль можна подавати до столу.

  Безалкогольний напій

  Лонг айленд: історія походження, рецепти, особливості приготування в домашніх умовахІснує і безалкогольний коктейль Лонг айленд. Такий напій вже точно сподобається людям, яким протипоказано з якихось причин приймати спиртне. Рецепт безалкогольного Лонг айленд досить простий. Щоб приготувати напій, потрібно взяти охолоджений високий келих, налити в нього 120 мілілітрів коли, стільки ж лимонаду і охолодженого чорного чаю. Всі інгредієнти ретельно перемішують. При желаении в напій лонг айленд також можна додати часточку лимона.

  Читайте також: Бехеровка своїми руками: рецепти

  Одним з улюблених напоїв серед жінок вважається малиновий коктейль Лонг айленд. Спосіб його приготування виглядає так само, як і той, за яким готується класичний коктейль. Різниця полягає лише в тому, що на кінцевому етапі приготування на готовий коктейль нашаровують трохи малинового лікеру. Це дозволяє дозволяє отримати спиртне з м’яким приємним смаком і ароматом.

  Щоб надати коктейлю фруктового аромату можна додати до його складу журавлинний морс і персиковий шнапс. Є також рецепт, згідно з яким колу замінюють охолодженим соком ананаса, а замість текіли в long island додають Амаретто.

  Коклейль long island — це прекрасна ідея для алкогольної вечірки вдома. Але потрібно пам’ятати про те, що це дуже міцний спиртний напій, тому його потрібно вживати помірно, навіть незважаючи на його чудовий смак.