Манна каша в мультиварці

Страви з сиру і молока Режим “Молочна каша”

Січень 13, 2015

0.0 0

  • Час приготування: 5 mins
  • Готування: 15 mins
  • 5 mins

    15 mins

    20 mins

  • Порції: 6 порцій

Інгредієнти

1 мультистакан крупи манної

2 мультистакана води

4 мультистакана молока 2,5 або 3,2% жирності

3 столових ложки цукру

щіпка солі

ванілін – на кінчику ножа (за бажанням)

Покрокові інструкції

Щоб каша вийшла без грудочок, потрібно попередньо в мисці або в сухий чашу мультиварки змішати цукор і манну крупу (в цей же час потрібно додати ванілін, якщо каша планується з ним).

В отриману суміш обережно влити воду і розмішати, в останню чергу слід додавати молоко.

Чашу мультиварки встановити в прилад і виставити режим «Молочна каша». якщо в меню мультиварки відсутня функція «Молочна каша», можна використовувати режим «Гасіння».

Готувати близько 15 хвилин.

Відразу після сигналу мультиварки, слід ще раз перемішати вже готову кашу.

У кашу можна додати за смаком вершкове масло, джеми, варення, заморожені фрукти. Консистенція каші із зазначених у рецепті пропорцій буде нагадувати тісто для оладок. Якщо потрібно приготувати більш щільну кашу, слід додати кількість крупи, або зменшити кількість молока.

Знайомий з дитинства кожному смак манної каші ні з чим не можна сплутати. Хтось її зовсім не любить, а хтось вважає ласощами і в дорослому житті.

Відмінною рисою манки є її майже 100%-я засвоюваність. Це сама поживна з усіх каш, вона містить більше 70% крохмалів, і практично не містить білка і клітковини, що робить її ідеальною їжею в післяопераційний період.

Манка володіє рідкісною здатністю всмоктування в нижніх відділах кишечника, дозволяючи тим самим, вживати її людям з важкими захворюваннями травної системи.

Єдиним протипоказанням до вживання манної каші є вік до 1 року, так як із-за присутності в крупі великої кількості глютену, прийом манки може спровокувати розлади травної системи. Також не вживають манку при індивідуальній непереносимості глютену. Тоді можна приготувати ячну кашу.