Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»

Зміст:

 • Самогонні апарати ?Добрий Жар?: конструктивні особливості, матеріали
 • ?Домашній?
 • ?Люкс? і ?Екстра-Люкс?
 • ?Дачний? з сухопарником
 • ?Промінь?
 • ?Тріумф? і ?Прогрес?
 • ?Сфера?
 • ?Супутник?
 • ?Профі?
 • ?Профі-Плюс?
 • ?Лідер?
 • Самогонні апарати ?Добрий Жар?: позитивні сторони та недоліки

Самогоноваріння ? процес отримання сировини для втілення в життя домашніх рецептів алкогольних напоїв. Щоб відкрити в собі талант винокура, важливо не тільки досконало освоїти технологію, але і обзавестися якісним обладнанням для отримання в побутових умовах дистиляту і спирту-ректифікату.

На російському ринку представлений широкий асортимент самогонних апаратів, серед яких особливе місце займає продукція компанії ?Добрий Жар?. Вітчизняний виробник пропонує сучасне обладнання для новачків і профі, що відповідає вітчизняним і світовим стандартам якості і безпеки.

Самогонні апарати ?Добрий Жар?: конструктивні особливості, матеріали

При створенні побутових установок для отримання спиртовмісної сировини і готового продукту конструктори компанії ?Добрий Жар? враховують думку реальних користувачів, що дозволяє створити простий в експлуатації і надійне обладнання з гідною продуктивністю і функціональністю.

Вітчизняний виробник навмисно відмовився від включення в конструкцію новомодних пристосувань, віддавши перевагу традиційним вузлів і деталей, перевіреним часом і поколіннями винокуров. Для виготовлення функціональних компонентів обладнання застосовуються харчова нержавіюча сталь, силікон термостійкий і скло.

?Домашній?

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Класичний дистилятор-змійовик з сухопарником ?горизонтального? типу. Апарат надійний і простий у використанні, дозволяє здійснювати процес звичайної дробової дистиляції в два перегону. Може комплектуватися баком об’ємом до 120 літрів. Агрегат оснащений сухопарником нерозбірного типу і проточним збільшеним холодильником ?змійовик в гільзі?. Сухопарник служить для захисту продукту від попадання бризок браги і очищення від важких шкідливих фракцій.

?Люкс? і ?Екстра-Люкс?

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»

Апарат, оснащений перегінним кубом 12-27 літрів, користується незмінною популярністю серед власників домашніх міні-винокурень. Конструкція включає бак з харчової нержавійки, сухопарник і проточний холодильник. Металевий термометр у верхній частині патрубка дозволяє простежувати зміна температури пари і контролювати процес перегонки.

Конструктивно ця модель відрізняється від ?Домашнього? кількома моментами:

 • Холодильник поменше, значить трохи нижче продуктивність
 • На сухопарнике встановлений кран, це помітно підвищує зручність зливу з сухопарника.
 • Дистилятор трохи нижче, на 2 см, це може бути важливо для домашнього використання, коли витяжка висить низько.

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»

?Екстра-Люкс? — ідеальне рішення для винокуров, бажаючих отримати якісний домашній самогон. У конструкцію послідовно включені два сухопарника, що дозволяє отримати максимально очищений продукт вже в процесі першої перегонки. При дотриманні технології з допомогою моделі ?Екстра-Люкс? можна отримувати до 3 літрів продукту в годину.

Від моделі ?Люкс? відрізняється наявністю другого сухопарника з краном.

?Дачний? з сухопарником

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Вдале рішення для отримання спиртовмісної сировини при відсутності джерела проточної води. У цій моделі передбачено додатковий резервуар, призначений для охолодження змійовика. Агрегат випускається в декількох модифікаціях, які відрізняються між собою обсягом бака. Ємність холодильника залишається незмінною ? 20 літрів. Щоб отримати якісний продукт, важливо стежити за температурою рідини в резервуарі охолодження.

Конструктивно це модель ?Домашній?, але інший холодильник, змійовик помітно більше і розташований в непроточном баку.

?Промінь?

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Досить бюджетна за ціною модель побутового дистилятора, оснащена відразу трьома послідовно підключеними скляними сухопарниками розбірного типу і проточним холодильником.

Така конструкція сухопарников дозволяє:

 • бачити, як йде процес перегонки і наповнення сухопарников
 • покласти в банки інгредієнти для парової мацерації (ароматизації) продукту.

На тлі інших апаратів сімейства модель ?Промінь? вигідно вирізняє висока продуктивність ? до 3 літрів в годину!

?Тріумф? і ?Прогрес?

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Пристрій ?Тріумф? дозволяє отримати якісну очистку навіть при першій перегонці, але від другої відмовлятися не варто. Модель оснащена двома сухопарниками, підключеними послідовно: на перший покладаються функції захисту від бризок браги, другий елемент виконує додаткову очистку. Ще більшу ступінь очищення забезпечує невелика царга між баком і першим сухопарником.

Щоб надати алкогольного напою приємний смак і аромат у сухопарник можна помістити дубову кору, цедру цитрусових, трави. Апарат може бути оснащений перегінним кубом ємністю 12-50 літрів з широким діаметром горловини, що забезпечує зручність наповнення резервуара брагою і подальше промивання.

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Модель ?Прогрес? відрізняє наявність насадки Панченкова в царге і трохи більша висота ? пристрій рівно на 2 см вище моделі ?Тріумф?. В іншому ці дві моделі практично ідентичні.

?Сфера?

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Технологічно ця модель практично нічим не відрізняється від моделі ?Люкс?, але виконана як подарунковий варіант з красивою компонуванням елементів по колу.

?Супутник?

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Це перехідна модель від класичних апаратів ?сухопарник+змійовик? до апаратів колонного типу. Поєднує в собі властивості і тих і інших. Сухопарник не розбірний, але з краником для зливу.

Холодильник стандартний ? змійовик в гільзі. Але при цьому є царга невеликої довжини з насадкою Панченкова. Їх наявність сприяє збільшення ступеня очищення продукту і його невеликого зміцнення в порівнянні з апаратами без таких.

?Профі?

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Це самогонний апарат колонного типу, за замовчуванням вважається на щабель вище класичних апаратів з сухопарником і змійовиком. Зміцнююча колона з дефлегматором і насадкою Панченкова не залишають шансів важким шкідливим домішкам потрапити в підсумковий продукт. Для прискорення першої перегонки дефлегматор можна не використовувати, а вже на другу ? підключити.

Холодильник-змійовик, але гільза більше і витки розділені сильніше, за рахунок цього охолодження відбувається ефективніше, а значить, підвищується продуктивність.

?Профі-Плюс?

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Міні-завод для отримання в домашніх умовах дистилятів високої міри очищення з більшою швидкістю. Апарат оснащений зміцнює колоною з насадкою Панченкова, яка ефективно затримує домішки, не допускаючи попадання в кінцевий продукт сивушних масел і інших небезпечних компонентів. Бак з феромагнітним покриттям днища підходить для експлуатації на всіх видах плит.

Модель відрізняється від базового варіанту відсутністю дефлегматора і збільшеним діаметром самої колони (у ?Профі? — 38 мм, у ?Профі-Плюс? — 51 мм).

?Лідер?

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»Не випадково модель називається ?Лідер? — це найбільш технічно складна модель домашнього дистилятора від компанії Добрий Жар.

Конструкція включає в себе плівкову колону-царгу з дефлегматором і насадкою Панченкова збільшеного діаметру ? 51 мм. Є сухопарник для додаткової очистки, крізь який проходить водяний патрубок для дефлегматора. На сухопарнике є кран для зливу. В конструкцію входить холодильник.

Така конструкція дозволяє досить швидко отримати добре очищений дистилят високої міцності.

Самогонні апарати ?Добрий Жар?: позитивні сторони та недоліки

Приємний зовнішній вигляд, незмінно висока якість матеріалів і збірки, довговічність і доступна ціна ? якості, які принесли самогонным апаратів ?Добрий Жар? повагу серед шанувальників домашнього самогоноваріння. Детальніше з асортиментом продукції цього затребуваного бренду можна ознайомитися на https://samogonnov.ru.

Серед умовно негативних моментів самогонних апаратів ?Добрий Жар? можна відзначити нерівномірний розподіл ваги від сухопарников і холодильника, характерне для моделей «Домашній», «Люкс», «Екстра Люкс» і «Промінь». Також багато користувачі відзначають, що товщини сталевих стінок бака недостатньо для стійкості апаратів з малолитражным баком.

Але треба зауважити, що конструктори врахували недоліки перших моделей і розробили більш збалансовані за вагою апарати: «Сфера», «Супутник» і «Прогрес». Російські споживачі отримали можливість використання самогонних апаратів з максимально продуманою конструкцією і широким набором корисних опцій.

Огляд самогонних апаратів «Добрий Жар»