Особливості приготування в домашніх умовах лимончелло, рецепти напою, використовувані інгредієнти

Особливості приготування в домашніх умовах лимончелло, рецепти напою, використовувані інгредієнтиЛімончелло є популярним італійським алкогольним напоєм, який знаходиться на другому місці після напою кампарі. Лімончелло вживається як в чистому вигляді, так і додається в різні коктейлі. Найдорожчим лимончелло є D Amalfi Limoncello Supreme. Одна пляшка такого напою коштує в межах $43.6 млн. Лікер має таку високу вартість, так як пляшка лимончели прикрашена 4 алмазами, 3 з яких по 12 карат, а четвертий 18 карат.

Самий дорогий італійський лікер був випущений всього лише в двох екземплярах, один із яких досі не знайшов свого володаря.

Що являє собою лимончелло?

Особливості приготування в домашніх умовах лимончелло, рецепти напою, використовувані інгредієнтиЛімончелло являє собою знаменитий італійський лікер. Проводиться такий лікер в південній Італії, в тому числі на таких островах, як Капрі, Сицилія, Сардинія. Виготовляється лимончелло шляхом настоювання лимонної шкірки на спирті, самогон, а також горілці. Основною відмінністю лимончелло від виробництва інших алкогольних напоїв є те, що лікер проводиться методом дистиляції, а не методом настоювання, тому в напої зберігається велика кількість вітаміну С. Настоюється лікер в середньому протягом 5-7 днів.

Також рекомендуємо прочитати:

Рецепти лимончелло в домашніх умовах

Особливості приготування в домашніх умовах лимончелло, рецепти напою, використовувані інгредієнтиБагато любителі спиртних напоїв цікавляться, як зробити лимончелло будинку. Приготувати лимончелло в домашніх умовах не становить праці. Для приготування цього чудового напою буде потрібно всього лише 3 інгредієнта це лимонна цедра, вода і цукор. Люди, які займаються виготовленням лимончели, додають для рецепта лимонеллу.

Лимонеллой називається гібрид кумквата і лайма. В основі виготовлення напою лежить спирт, горілка або самогон. Також, важливо знати про те, що лимончелло необхідно наполягати протягом 5 днів не менше.

Лімончелло на самогоні в домашніх умовах

Рецепт №1

Особливості приготування в домашніх умовах лимончелло, рецепти напою, використовувані інгредієнтиДля того, щоб зробити з лимончелло самогону в домашніх умовах, знадобляться наступні інгредієнти:

 • самогон подвійної перегонки – 1 літр;
 • лимон – 8 штук;
 • цукор – 0,5 кілограма;
 • дистильована вода – 0,3 літра.

Для початку приготування лікеру необхідно взяти 8 штук лимонів, їх помити, просушити і очистити цедру. Головне, очищати цедру потрібно так, щоб не пошкодити біле волокно лимона. Після того, як лимони помиті і очищені від шкірки необхідно цедру помістити в ємність разом з самогоном, при цьому щільно закрити ємність кришкою і дати настоятися протягом 5 днів. Рекомендується іноді трусити ємність з рідиною.

Читайте також: Унікальний і неповторний ігристий іспанський напій – кава

Далі, необхідно довести до кипіння воду і додати до нього цукор, який повинен повністю розчинитися в киплячій воді. Після приготування сиропу, його треба охолодити, а потім змішати з лимонною настоянкою. Через 7 днів напій необхідно процідити, щоб позбутися від небажаних лимонних волокон.

Рецепт №2

Для приготування лимончелло знадобиться:

 • питна вода — 250 мілілітрів;
 • цедра 10 лимонів;
 • самогон 1 літр, попередньо очищений;
 • цукровий пісок за смаком — 300 – 500 грам.

Цедру десяти лимонів необхідно подрібнити за допомогою блендера. Наступним етапом є заливка шкірки міцним самогоном (50-55°). Приготовану настоянку бажано помістити в сухе тепле місце, щоб на неї не потрапляли прямі сонячні промені. Настоянка повинна настоюватися протягом 14 днів, періодично потрібно збовтувати рідина. 450 грам цукру потрібно розчинити у пів літрі води, піну слід видаляти. Після цього приготований сироп необхідно змішати з самим напоєм розлити і поставити в прохолодне темне місце на тиждень.

Рецепт лимончелло на горілці

Рецепт №1

Особливості приготування в домашніх умовах лимончелло, рецепти напою, використовувані інгредієнтиДля того, щоб зробити лимончелло з горілки в домашніх умовах необхідні такі інгредієнти, як:

 • вода – 3,5 склянки;
 • лимон – 10 штук;
 • цукор – 2,5 склянки;
 • горілка – 0,75 літра.

Перед виготовленням лимонного алкогольного напою необхідно ретельно лимони помити і просушити шкірку. Після цього лимони слід очистити від шкірки, при цьому зрізати білі волокна не можна, їх потрібно залишити неушкодженими, так як волокна надають напою незабутній гіркуватий смак, що так цінується любителями цього алкогольного напою.

Цедру лимона необхідно скласти в банку і залити горілкою, обов’язково потрібно банку накрити кришкою для того, щоб напій добре настоявся. Настоюватися напій має у темному прохолодному місці, тому його необхідно поставити на тиждень в холодильник або льох. Важливо не забувати про те, що кожен день банку з рідиною потрібно струшувати. Наступним етапом приготування лимончелло є доведення води до кипіння і додати у воду цукру.

Читайте також: Мамахуана: корисні властивості і приготування в домашніх умовах

Після того, як цукор повністю розчиниться у воді, сироп слід прибрати з плити і дати йому охолонути. Використовуючи марлеву серветку, лимонний напій потрібно процідити від дрібних волокон і змішати з приготованим сиропом. На цьому етапі приготування лимончелло закінчилося, але для того, щоб напій добре настоявся і придбав витончений смак, його треба поставити в холодильник на 6 днів.

Рецепт №2

Інгредієнтами для приготування лимончелло з горілки є:

 • горілка — 700 мілілітрів
 • лимони — 6 штук;
 • цукровий пісок — 200 грам;
 • вода — 150 мілілітрів.

Вимиті і сухі лимони необхідно очистити від шкірки. Цедру лимонів потрібно покласти в банку і залити 700 мл горілки, ємність, де знаходиться цедра і горілка, необхідно накрити кришкою і поставити в темне прохолодне місце на тиждень. Через тиждень, потрібно приступити до приготування цукрового сиропу. Для цього необхідно взяти 150 мл води, довести її до кипіння на невеликому вогні і додати в неї 200 грамів цукрового піску. Як тільки сироп охолоне, його потрібно змішати з приготованим напоєм і залишити настоюватися на 30 днів.

Рецепт №3

Щоб зробити лимончелло на горілці знадобиться:

 • 1 літр горілки;
 • 3 склянки води;
 • 3 склянки цукрового піску;
 • 11 штук середніх лимонів.

Спочатку потрібно лимони помити і очистити від шкірки. Очищену цедру необхідно помістити в банку і залити горілкою. Настій слід витримувати протягом тижня. Коли термін витримки напою підійде до кінця, потрібно приготувати сироп, який складається з кип’яченої води і цукрового піску. Приготувати його можна таким чином: спочатку закип’ятити дистильовану воду, і як тільки вона почне кипіти, додати цукровий пісок в кількості 3 склянки. Після приготування сиропу треба дати охолонути, а потім змішати його з самим напоєм. Вживати лимончелло можна тільки коли напій настоїться протягом 3 днів. Готовий алкогольний напій може зберігатися 3 місяці в холодильнику.

Рецепт лимончелло на спирту

Особливості приготування в домашніх умовах лимончелло, рецепти напою, використовувані інгредієнтиРецепт №1

Для того, щоб приготувати лимончелло в домашніх умовах на спирту знадобляться наступні інгредієнти:

 • вода – 0,65 літра;
 • лимон – 6-10 штук;
 • етиловий 95% спирт – 0,5 літра;
 • цукровий пісок – 0,5 кілограма.

Перед тим, як почати процес приготування напою всі фрукти, які будуть використовуватися при виготовленні лімончелло, необхідно промити, так як напій виготовляється тільки з чистої шкірки лимона. Приготування лимончелло починається з того, що необхідно зняти шкірку з лимона. Позбутися від шкірки необхідно таким чином, щоб не зачепити білі волокна лимона, так як саме вони містять гіркоту, яка необхідна напою. Маса цедри повинна становити приблизно 150 грам.

Читайте також: Національний напій крамбамбуля в Білорусії

Після того, як лимонны будуть очищені, їх необхідно покласти в холодильник. Тим часом цедру фрукта потрібно помістити в банку зі спиртом для того, щоб вона настоялася, при цьому банку потрібно щільно закрити кришкою. Для того, щоб не забути дату, з якої почав настоюватися напій, банку необхідно наклеїти етикетку з датою. Після цього ємність зі спиртом і лимонами слід поставити в пожежобезпечний прохолодне місце. Настоюватися лікер повинен протягом 6-9 днів. Періодично потрібно збовтувати рідина.

Після того, як напій добре настоявся, з цукру і води необхідно зварити сироп, вогонь при цьому повинен бути маленьким. Як тільки сироп звариться, настоянку слід процідити, для чого знадобиться кілька шарів марлі, шкірку лимона потрібно віджати. Наступним кроком є змішування цукрового сиропу з настоянкою. Приготований сироп необхідно поставити в холодильник на 6 днів.

Рецепт №2

Для приготування на спирту лимончелло в домашніх умовах знадобляться:

 • 1,5 води;
 • 1 літр 90-95% етилового спирту;
 • 500 г цукрового піску;
 • 10 лимонів.

Щоб приготувати напій лимончелло, спочатку необхідно очистити від шкірки 10 лимонів, перед чищенням їх треба помити. Цедру необхідно помістити в банку і потім залити спиртом, щільно закривши кришкою. Настоюватися напій повинен протягом 4 днів, іноді потрібно перемішувати ємність. Коли напій настоїться 4 дні, потрібно приступати до приготування сиропу з цукру і води. Спочатку слід довести воду до кипіння, а потім, як тільки вона почне кипіти, додати цукровий пісок, все це треба добре перемішати і чекати, коли цукор повністю розчиниться у воді.

Виготовлений сироп необхідно остудити до кімнатної температури, а після чого процідити його за допомогою марлевої серветки. Перед тим, як приступити до дегустації, напій потрібно настояти ще 5 днів.