Печені яблука – легкий і смачний десерт, який можна приготувати в мультиварці Редмонд за короткий час. Цей рецепт відразу ж стане улюбленим у дітей тому, що яблука вийдуть красивими і яскравими, не кажучи про те, що це ще корисно і смачно.
У мене мультиварка Редмонд М4505 з чашею на 3 літри і в неї поміщаються 5-6 середніх яблук. Сорти беріть зимові та тверді – тоді ймовірність їх розварювання в кашу мінімальна.

Інгредієнти

Склад продуктів на 3 літрову чашу:
— яблука сорту Семиренко (6 штук)
— сир 18 % жирності (200 г)
— цукор 2 ст. л.
— ванільний цукор 10 г
— червона смородина 50 г
— вода 50 г

Кроки

  • Вимийте яблука і зріжте на них ту частину, яка поряд з хвостиком. Видаліть серцевину гострим ножем і зробіть в центрі поглиблення. Чим більше вона буде, тим більше начинки туди поміститься.
  • Змішайте сир, ванілін і цукор, а потім додайте столову ложку ягід смородини. Можна замість них використовувати будь-які заморожені ягоди та фрукти (вишню, полуницю, персики), розрізають на дрібні шматочки.
  • Заповніть яблука начинкою і обов’язково викладіть їх ще й зверху. Від цього блюдо відразу ж набуває ошатний вигляд. Влийте в чашу мультиварки 50 грам води, так, щоб було покрито тільки дно – яблука при цьому не будуть пригорати. Викладіть фрукти і включайте режим «випічка» на 15 хвилин. Не забувайте часто перевіряти готовність, так як вони можуть почати розтріскуватися раніше.
  • Викладіть яблука на тарілку і пробуйте кислувато-солодкий чудовий десерт.
  •