Рецепт для мультиварки Філіпс (Philips)

Печінка в мультиварці – це не тільки корисна, але ще й дуже смачна їжа! Багато хто не люблять особливий присмак цього інгредієнта, особливо якщо це свиняча або яловича печінка. Мало того, свиняча печінка, наприклад, ще й може гірчити. Найчастіше поважають і курячу печінку індички, вони не мають специфічний аромат і не гірчать. Хоч і куриая іноді віддаємо душком курки. Печінка инде1ки готуватися за таким же рецептом, що куряча.

При виборі печінки будьте дуже обережні, намагайтеся купувати її в перевірених місцях і обов’язково приділяйте увагу її свіжості.

Як приготувати печінку в мультиварці? Вона готується дуже просто і досить швидко. У цьому сьогодні нам допоможе диво помічниця – техніка – мультиварка від фірми Philips.

Інгредієнти для страви «Печінка індички в мультиварці»:

  • – печінка індички;
  • – борошно;
  • – сметана;
  • – цибуля;
  • – сіль;
  • – спеції;
  • – рослинна олія.

Як приготувати печінку індички в мультиварці:

Першим ділом добряче промиємо печінку під холодною проточною водою. Знімемо з неї плівку, якщо така є і видаляємо прожилки. Наріжемо середніми шматочками печінку.

Підготуємо мультиварку. У ємність для приготування їжі додамо рослинне масло 2-3 столових ложки. З допомогою кнопки «меню» встановимо режим «смажити». Час приготування-40 хвилин. Стартуємо з допомогою кнопки «старт».

Печінка обваляем борошні в зручній для цього ємності. Посолити її.

І відправимо в ємність мультиварки для того, щоб обсмажити її.

Тим часом, поки печінка смажиться з однією з сторін, наріжемо дрібно цибулю.

Після того, як печінка просмажиться з однією з сторін, перевернемо її на іншу. Робимо це дуже акуратно, щоб не подряпати ємність. Додамо туди ж цибулю.

Туди ж відправимо лавровий лист, спеції за бажанням. І не забудемо про сметані, пару ложечок покладемо на печінку для приготування печінки індички в сметанному соусі. Закриємо кришку мультиварки і з допомогою кнопки «меню» встановимо режим «гасити» на 5-10 хвилин. Стартуємо.

Через визначений час печінка буде повністю готова до подачі на стіл. Зверху можна присипати її злегка кунжутом!

Приємного апетиту!

Рецепт «Печінка індички в мультиварці» підготувала arivederchy