Перловка в мультиварці

Страви з круп Режим “Молочна каша”

Січень 12, 2015

3.0 2

  • Час приготування: 5 mins
  • Готування: 2 hrs 35 mins
  • 5 mins

    2 hrs 35 mins

    2 hrs 40 mins

  • Порції: 4-5 порцій

Інгредієнти

2 мультистакана перлової крупи

2 мультистакана води

50 грам вершкового масла (або рослинного, наприклад, якщо готувати кашу як пісне страву)

сіль – за смаком

Покрокові інструкції

Для того, щоб каша вийшла розсипчастою і м’якою, перлову крупу слід багаторазово промити під проточною водою і замочити на кілька годин. Якщо потрібна в’язка каша, володіє антацидним властивістю і багата на крохмалі, промивати і замочувати кашу не слід.

Суху або вимочену перлову крупу без води перекласти в чашу мультиварки, відразу посолити і додати масло, додати два мультистакана води.

Мультиварку виставити на режим «Молочна каша», після сигналу акуратно перемішати дерев’яною ложкою і залишити готуватися на 2 години в режимі “Підігрів”.

Зерна перлової крупи на вигляд схожі з річковим перлами, а її користь при вживанні також схожа з коштовностями.

Смакові якості перлової каші тим краще, чим довше вона розварюється і нудиться при високій температурі в закритій посудині.

Перловка дуже багата вітамінами, мікроелементами, клітковиною, має атоксическими і протираковими властивостями.

Вона незамінна в раціоні дітей і спортсменів, адже постачає в організм багато фосфору і молібдену, що сприяє зміцненню і нарощування м’язової і кісткової тканин.

Таблиця мікроелементів і вітамінів перлової крупи настільки багата, що важко перелічити їх всі, основний склад це вітаміни А, Е, РР, група В, D, а що міститься рідкий компонент гордецін володіє широким антибактеріальною і протигрибковою дією.

Мікроелементи представлені фосфором, цинком, марганцем, молібденом, йодом, бромом та іншими мінералами.

Каша з перлової крупи дуже поживна, высокококалорийна, проте легко засвоювана, а завдяки клітковині вона допомагає процесу травлення і виводить продукти розпаду з організму.