Прикольні тости з днем народження для жінок і чоловіків: короткі і у віршах

Прикольні тости з днем народження для жінок і чоловіків: короткі і у віршахНічого страшного, що день народження буває тільки раз у році. З нашими тостами ви можете прикрасити будь-яке застілля і створювати свято практично кожен день. Привід для веселощів завжди знайдеться. А з допомогою різноманітних тостів на будь-який смак ви зможете створити святкову атмосферу і подарувати всім присутнім чудовий настрій.

Якщо у вас не вистачає фантазії, щоб придумати оригінальне і смішне привітання самостійно, не впадайте у відчай! З нашою добіркою ви уславитеся веселуном і заводієм. У цій статті ми зібрали для вас тости на день народження, чи будь-якого іншого свята, які можна підібрати для чоловіка і для жінки будь-якого застілля:

  • Короткі;
  • У віршах;
  • Смішні;
  • Прикольні;
  • Вульгарні.

Смішні тости на день народження жінці

Прикольні тости з днем народження для жінок і чоловіків: короткі і у віршахЗ днем народження, люба!

Також рекомендуємо прочитати:

Я бабла тобі бажаю побільше дурнів,

Щоб позбавити від кайданів

Нашого життя непросте.

Шуби, клуби, діаманти

І шампанське рікою

Щоб лилося з-під крана.

Не вставала щоб з дивана.

Шоколадки, мармеладкі

Щоб на сніданок і обід.

Всі капризи виконувалися

І не чула ти немає.

За тебе моя подружка!

П’ємо мартіні, де ж гуртка?

Наливай, моя старенька!

***

Одного разу дівчина брела по пустелі з пляшкою напою. І бачить перед собою ослабленого хлопця, який був практично при смерті. Він знемагав від спраги. Слабким, ледь чутним голосом він попросив у жінки напитися, але та відмовила йому. Бреде дівчина далі і ось перед нею оазис. Вона дуже задоволена, плюскається у воді, купається. І тут згадує про бідного хлопця, якого зустріла по дорозі. Дівчина набрала йому водиці і вирішила напоїти, повертається до того місця, де його зустріла, але той вже віддав кінці…Так вип’ємо ж за те, щоб жінки та дівчата завжди вчасно давали! Це стосується і іменинниці в тому числі. За тебе, подруга!

Читайте також: Тост одному або сестрі на день народження

***

Йде гарна і струнка, абсолютно гола жінка по пустелі і зустрічає красивого парубка. Він теж голий, але чоловічі статеві органи прикриті капелюхом. Жінка захотіла все розглянути без капелюха, підійшла впритул до хлопця і швидко прибрала дві руки. Але капелюх так і залишилася висіти. Так вип’ємо ж за невимовну красу дівочу, що дає сили утримувати капелюх!

***

Прикольні тости з днем народження для жінок і чоловіків: короткі і у віршахТи красива, немов лама.

Граціозна, як пава.

Апетитна, як булка

І пахуча як шанель.

Сносишь вежу гірше спирту

Я хочу з тобою флірту.

Капремонт у твоєму ліжку

Влаштуй на кілька тижнів.

За тебе, моя рідна!

Сам я п’ю і наливаю,

Піднімаю цей тост

І встаю я в повний зріст.

З днем народження!

***

Якщо у тебе в житті трапляються невеликі негаразди — іронізуй. Якщо величезні трабли — смійся від душі. Якщо запитують про твоєму віці — безбожно бреши! Зі святом, подруга, ти стала ще на один рік дорослішими! З днем народження!

Щоб вас не наврочили,

Щоб з вас не злазили,

Щоб завжди вам було у що одягатися

І завжди було перед ким оголюватися!

***

Піднімемо наші грановані стакани за те, щоб у іменинниці було стільки горя в житті, скільки в наших ємностях залишиться рідини!

***

Бажаю море удачі і дачу у моря. Щастя, здоров’я і всього бла-бла-бла. Такі ось справи…

****

Вип’ємо ж за те, щоб твої бажання про хрін валі від моїх можливостей.

***

Дівоча мелодрама: «Не встигла озирнутися, як припинили озиратися». Піднімемо келихи за тих, хто не озирається. За тебе, новонароджена!

Вульгарні тости для веселої компанії

***

А щоб тебе посадили за ґрати 100 років за грубе зґвалтування молодої дружини!

***

Хочу нажратися за «ЛОСЯ»!

Щоб хотіли,

МогЛОСЯ,

Еб*ЛОСЯ і жиЛОСЯ!

****

Піднімемо чарки за дам! Адже «не дам» — фраза погана!

Читайте також: Тости на ювілей чоловіка і жінку: привітання для ювіляра у віршах

***

Нехай у вас проходить все мимо, природно, крім інтиму!

***

За мужиків! Баби п’ють на колінах…у мужиків!

***

Бродячий пес йде по вулиці, а назустріч йому біжить доглянута болонка. -Гей! Ти хто така?-запитав пес. -Я красива болонка.-відповіла вона грайливо.- А я просто пописати вирішив…Я вимовлю тост нехитрий, як цей бродячий пес. Щоб завжди стояв… стопарь і бабло завжди водилося!

***

Прикольні тости на день народження чоловікові

***

Мужик як хороше вино: кожен рік його робить краще, мудріше. А давайте ще вип’ємо за здоров’я, прибаблее і успішніше!

***

Тільки й чути на кожному розі: мужик повинен те, мужик повинен це…Дістало! Сьогодні ти, друган, має тільки одне — бути щасливою! Адже днюха, як співав в одній дитячій пісеньці крокодил Гена, тільки раз у році! Тому відривайся на повну і не парся про борги!

***

Ти крутий, як Брюс Вілліс. Красивий, як Бред Пітт. Сильний, як Шварцнеггер. Ніжний, як Діма Білан. Так вип’ємо ж за твоє роздвоєння особистості!

***

Хлопці, як малі діти, чесне слово! Їм завжди потрібні нові гарні машинки і багато, щоб літачки свої були й інші іграшки. Так вип’ємо за наш сильна стать і їх пристрасті і щоб з ними в їх машинках завжди були гарненькі лялечки!

***

Ми п’ємо завжди в дні, що починаються на букву «С»: по середах, суботах і сьогодні!

***

Прикольні тости з днем народження для жінок і чоловіків: короткі і у віршахЖив та був на білому світі один дуже нещасливий хлопець. Не бачив він щастя, не сміявся, і навіть не посміхався. Все у нього було дуже погано. І так тривало день у день, з місяця в місяць, з року в рік. Але раптом в один прекрасний день сталося диво! До нього з’явилася сама пані Доля і запропонувала один із трьох королівських дарів. Вона запропонувала вибрати між Любов’ю, Щастям і Здоров’ям. так піднімемо наші чарки за те, щоб нашому дорогому другові ніколи не довелося вибирати і всі три цих дару були присутні в житті нашого іменинника в достатку!

Читайте також: Звідки пішла традиція цокатися

***

Прикольні короткі тости

***

Я не тридцятирічна дама, а юна 17-річна дівчина з 13-річним стажем!

***

Єдина дружина — куди не йшло, коханка — непогано. Дві коханки — можливо, але кілька чоловік — перебір! Так піднімемо ж келихи за почуття міри!

***

Такий скарб, як ідеальна жінка неможливо знайти, його можна створити своїми руками, непосильною працею, потом і кров’ю. Так вип’ємо ж за чоловіків, які працюють цілодобово не покладаючи рук!

***

Дівчина готова абсолютно на все заради почуття любові — і навіть зайнятися любов’ю. Хлопець готовий на багато що заради одного лише заняття любов’ю — і навіть полюбити. Так вип’ємо ж за прекрасне і світле почуття!

***

-Дорога! Алкоголь робить тебе просто шикарною! — Але я його не вживала! — Не в цьому суть, я вживав! Так піднімемо наші чарки за жіночу привабливість!

***

Прикольні тости у віршах

***

Щоб стояв у нас завжди

І була у вас **так.

Щоб ломалися ліжка

Не закінчувалися паті.

***

Давайте вип’ємо за дівчат!

Так багато бантиків, юбчат.

Колготок, рюшек, стрінгів, ліфів

І стільки ходить навколо міфів!

Їх багато — всякі простачки,

Аристократки, побіди*ядушки,

Їх ніжки зростуть від вушок,

А ми цілуємо їх, хохлушек.

Вони так пристрасні і палкі,

І люблять ніжності телячі.

Ми вип’ємо горілки не поспішаючи,

Дівчата, життя нехай буде ваша

Свіжа, мила і хороша!

***

Цей тост трохи простий,

Зате почуттів безмірно у ньому.

Наливаємо третій тост

І за дівок наших п’ємо!

Як говориться, сильна стать слабкіше слабкого, в силу слабкості сильної статі до слабкої. Як закрутив! Давайте осушимо наші чарки до дна!