Рецепт для мультиварки Філіпс (Philips)

Ніщо не може зрівнятися з випеченою буханцем домашнього хліба в мультиварці. Є щось нез’ясовне, приємне у замішуванні і вимішування тіста, а особливо неодмінно під смак свіжоспеченого хліба в мультиварці.

Будь дріжджовий хліб в мультиварці виходить в результаті змішування дріжджів, борошна і рідини. Але крім усього цього в тісто можна додати різноманітні інгредієнти, що зроблять аромат білого хліба в мультиварці смачніше.

Для приготування хліба в мультиварка Philips знадобляться наступні інгредієнти.

Інгредієнти для страви «Пшеничний хліб в мультиварки на меду»:

  • – дріжджі легкорозчинні (по 7 р.) – 2 пакета;
  • – непросіяна борошно – 850 м;
  • – сіль – 1 ? ч. л.;
  • – мед – 170 г;
  • – вода – 400 мл;
  • – рослинна олія – 60 мл;
  • – яйце – 1 шт.

Як приготувати хліб в мультиварці на меду:

У великій скляній мисці змішаємо муку (450 г) з дріжджами і сіллю.

Відправимо борошно в ємність для змішування тіста в комбайні, якщо у вас такого немає, не переживайте, просто замішують міксером або ж руками. В ємності на маленькій швидкості поступово збиваємо борошно з дуже гарячою водою (47-53 градуси) – 400 мл Далі збільшимо швидкість, продовжуємо збивати тісто, поступово знімаючи з боків ємності суху борошно, допомагаючи тим самим комбайна.

Додамо яйце і рослинне масло в тісто і продовжуємо змішувати.

Зважимо потрібну кількість меду.

Відміряємо ще 200 р борошна.

І змішуємо все в ємності за допомогою дерев’яної лопатки. Тісто має бути густим. Продовжуємо збивати ще близько 3 хвилин. Додамо ще 150 г борошна. Тісто має стати м’яким.

Покладемо тісто на стіл, посипаний борошном. Вимішуємо його ще близько 10-12 хвилин, поки воно не стане еластичним і гладким. Додамо решту борошна при вимішування, якщо вона необхідна. Накриємо його прозорою плівкою і відставимо в тепле місце на 10 хвилин.

Далі сформуємо з нього кулю.

Помістимо тісто в ємність мультиварки, попередньо змащену олією.

Знову відправимо тісто на расстойку, встановивши режим «підігрів» на пару хвилин. Після вимкнемо і закриємо кришку, нехай воно підходить протягом 30 хвилин. Коли тісто збільшиться в об’ємі в два рази гострим ножем або бритвою зробимо надрізи зверху. Після чого встановимо режим «випічка» на 180 градусів і випікаємо хліб близько 30-40 хвилин. Перевіряємо готовність хліба, постукавши по дну пальцями – якщо звук «порожній» – хліб готовий! Охладим його.

Рецепт «Пшеничний хліб в мультиварці на меду» підготувала arivederchy