Каша виходить розсипчастою, без грудок.

  • Час приготування: 5 mins
  • Готування: 35 mins
  • 5 mins

    35 mins

    40 mins

  • Порції: 2 порції

Інгредієнти

1 мультистакан пшоняної крупи

3,5 мультистакана води

1 чайна ложка кухонної солі

50 грам вершкового масла

Покрокові інструкції

Пшоно промити проточною водою і обдати окропом.

Викласти в чашу мультиварки і залити водою з рецепту, посолити і додати вершкове масло. Готувати в режимі «Молочна каша» або в режимі «Гасіння» 30-35 хвилин.

Можна додати в готову кашу цукор, мед, джем, можна розвести її гарячим кипяченным молоком, а можна подати як гарнір до м’ясних страв чи тушкується овочів. Якщо у готову кашу додати підсмажений бекон з цибулею, то страва виступить як самостійну страву в якості другого на обід.

Пшоно володіє прекрасними поживними властивостями і є натуральним природним ліками для лікування і профілактики різних захворювань. Завдяки наявності великої кількості калію, пшоняну кашу лікарі рекомендують вживати людям із захворюваннями серцево-судинної системи, а також під час інтенсивного росту дітей та підлітків.

Щоденне вживання в їжу пшона у вигляді каш, пудингів, запіканок допоможе оздоровити печінку, підшлункову залозу, налагодити роботу нирок, попередити розвиток атеросклерозу та інфаркту міокарда, стимулювати роботу імунної системи та механізмів захисту організму від вірусів.

Також рекомендую приготувати в мультиварці ячну кашу.