Рецепт класичного коньяку в домашніх умовах з виноградного самогону

Рецепт класичного коньяку в домашніх умовах з виноградного самогонуПропонуємо для любителів міцних алкогольних напоїв рецепт коньяку з самогону в домашніх умовах. Зробити коньяк з самогону будинку цілком можливо, і має у вас вийде, — просто спочатку потрібно виготовити сам самогон з молодого виноградного вина, а потім задатися питанням, як зробити коньяк з самогону, який ми вже маємо. Тому ми і пропонуємо вам рецепт, в якому розглянемо два процесу — виготовлення самогону з винограду і коньяку, з самогону.

Коньяк коньяку ворожнечу

Поряд з французькими, радянськими, грузинськими і вірменськими коньяками, домашній коньяк з самогону також буде відрізнятися оригінальністю, як відрізняються один від одного і вони. Подібно цим коньякам, які виготовляються за однією і тією ж технологією, але мають різний смак, так і коньяк з самогону, приготований в домашніх умовах, має свої неповторні якості.

Існує багато спиртових настоянок для вживання всередину, і в основному це народні напої з самогону. Перерахуємо найбільш відомі: сливовий, перцевий, ягідний, журавлинний, анісовий, лимонний, кедровий, трав’яний, яблучний, вишневий, всього не перелічити. Напої з самогону вживають не тільки заради задоволення, але і в лікувальних цілях.

Також рекомендуємо прочитати:

Обов’язково повинен вийти коньячний спирт

Рецепт класичного коньяку в домашніх умовах з виноградного самогонуОтже, рецепт. Для виготовлення нашого коньяку знадобиться свіжий стиглий виноград, зібраний восени. Підійде тільки білий або рожевий виноград з нейтральним смаком. Яскраві і насичені смакові характеристики винограду не годяться для виготовлення коньяку. Беремо велику миску, скидаємо у неї немиті виноградні ягоди і тупцюємо босий, поки не утвориться кашка. Потім через друшляк, не вичавлюючи, зливаємо сік.

Читайте також: Спотикач — це древній напій. Рецепти приготування в домашніх умовах

Годин через шістнадцять виливаємо верхній, освітлений шар соку в інший посуд. Вимірюємо цукристість, якщо є п’ятнадцять відсотків, залишаємо так, якщо менше — додаємо цукор. Увага, це крайня міра. Додавання цукру в корені міняє смак коньяку, тому потрібен зовсім стиглий виноград, — тільки в ньому є досить цукру.

Як готувати молоде вино

Беремо сухі дріжджі (для білих вин), розбавляємо в малій кількості соку, змішаного з водою (води три частини, соку — одну частину) і через кілька годин, коли дріжджі почнуть рости, виливаємо в основний сік. Дріжджі беремо з розрахунку один грам дріжджів на один літр рідини. Залишаємо бродити на три тижні при температурі двадцять два, плюс мінус три градуси. При досягненні цього терміну зливаємо верхню частину, не порушуючи нижній відстояний шар. Це можна зробити за допомогою трубки, або ручної помпи. Залишаємо наше саморобне вино до весни в приміщення з температурою шістнадцять, плюс мінус два градуси. До цього часу остаточно підуть дріжджі і, в якійсь мірі, ефірні масла.

Готуємо коньячний спирт своїми руками

Рецепт класичного коньяку в домашніх умовах з виноградного самогонуНавесні, коли молоде вино остаточно дозріло, робимо з нього самогон. Перші сто міліграмів дистиляту знищуємо, тому що в ньому знаходиться велика кількість шкідливих речовин, що не підлягають фільтруванню. Женемо до тих пір, поки фортеця випливає дистиляту не зменшитися до тридцяти градусів (поки горить в столовій ложці).

Для другої гонки необхідно розбавити перший самогон до тридцяти п’яти, тридцяти семи градусів охолодженої, сирою водою. Гнати другий раз будемо за тим же принципом, що і перший раз. Готовий продукт очищаємо через глечик-фільтр з новим картриджем. Розбавляємо з добре очищеною водою, щоб отримати остаточну фортеця, сорок три градуси.

Читайте також: Що таке напій арак і як готують пальмову горілку

Додаємо «дубові» властивості

Йдемо далі за нашим рецептом, як приготувати коньяк з самогону. Рецепт передбачає два види настоянки, — або в дубових бочках не менше двох років, або наполягати на дубових друзках один рік. І те й інше прийнятне в домашніх умовах.

 • Рецепт класичного коньяку в домашніх умовах з виноградного самогонуБочки потрібно брати п’яти або десятилітрові, бажано без краника, щоб позбавитися від зайвих клопотів з протіканням. Зробити дві маніпуляції з бочкою: середній випал (передбачено для ягідно-фруктових спиртів) і вимочування бочки. Вимочувати або простою водою або водно-спиртової (двадцять відсотків спирту-ректифікату) від трьох тижнів до двох місяців, кожні три дні міняючи воду. Вимочувати до тих пір, поки сливаемая рідина зовсім не буде прозорою.
 • Бачите, скільки потрібно клопоту, щоб самогону зробити смачний напій. Менш клопіткий варіант настоянки робиться із застосуванням тріски з дуба, який «прожив» не менше п’ятдесяти років, потім вимокав десь на вулиці при всіх непогожих умовах погоди. Тріску висушуємо, поділяємо на малі шматочки, десять завдовжки і два шириною сантиметра, і поміщаємо в трилітрову банку (третя частина обсягу). Заливаємо самогоном, додаємо в банку грам десять карамелі і закатуємо металевою кришкою. Протягом року, один раз на місяць збовтувати.
 • Готуємо карамель на швидку руку. Карамель виготовляється вдома, на кухні, за десять хвилин. Спалюється цукор в невеликому посуді типу ковша до втрати солодощі та придбання темно-коричневого кольору. Каструлю тримати над вогнем, то піднімаючи, то опускаючи. Періодично помішувати.

  Читайте також: Як почистити спирт або самогон в домашніх умовах

  Деякі корисні рекомендації

  Щоб отримати максимум віддачі при переробці винограду, не викидайте макуха, опади, дріжджові відходи. Вони можуть послужити при виготовленні чачі.

  Щоб отримати якісний виноградний самогон, першу гонку не ставити на прямий вогонь, і не допускати великої температури і високого тиску. Додавати вогонь поступово, щоб не підгоріло.

  Щоб отримувати точні дані при вимірюванні фортеці розведеного самогону, додавати воду потрібно добре охолоджену.

  Інші напої з самогону та їх компоненти

  Пропонуємо деякі рецепти саморобних напоїв з самогону. Компоненти розраховані на обсяг трилітрової банки.

  Рецепти без цукру

 • Рецепт класичного коньяку в домашніх умовах з виноградного самогонуПриготування анісового напою: п’ять грам анісу, триста грам бадьяна, шістсот грамів кмину, чотириста грам коріандру, п’ятсот грам кропу. Наполягати десять днів.
 • Класичний рецепт: Дві жмені перегородок волоських горіхів, плюс столову ложку чорного чаю. Через сім днів можна вживати.
 • Рецепт журавлино-брусничного напою: три жмені журавлини, одну жменю брусниці, настоювати десять днів.
 • Рецепти з цукром

 • Рецепт класичного коньяку в домашніх умовах з виноградного самогонуПриготування горіхово-изюмного напою: півтори жмені кедрових горіхів, жменю родзинок, столова ложка цукру. Наполягати один місяць.
 • Приготування кавового напою: ложка кориці, три ложки кави, три ложки цукру, щіпка ваніліну, п’ятнадцять штук гвоздики. Настоювати два тижні.
 • Приготування напою з чорносливом: десять кісточок чорносливу, п’ять горошин запашного чорного перцю, дві штуки гвоздики, дві чайні ложки цукру, щіпка ваніліну. Наполягати десять днів.
 • Приготування лікеро-смородинового напою: три кілограми смородини, півкіло цукру. Настоювати два тижні.
 • Отже, отримали рецепт домашнього коньяку — починаємо робити смачний напій своїми руками. У нас повинно виходити, адже руки виросли з правильного місця для того, щоб зробити коньяк з самогону в домашніх умовах.