Легким варіантом прикраси святкового столу є закуска «Зелені бочки». Легким рецепт можна назвати в плані приготування в домашніх умовах і тяжкості їжі. Для деяких людей цей параметр є плюсом, адже більшість закусок досить жирні. Закуска «Зелені бочки» також цікаво виглядає, що безсумнівно зможе здивувати гостей. Далі ми розповімо, як приготувати страву швидко і якісно в покроковому рецепті. Але для початку давайте дізнаємося, з чого треба готувати.

Інгредієнти

Для приготування страви нам потрібні:

 • Огірки – 8 шт.;
 • Вершковий сир – 240 г;
 • Часник – 4 зубчики;
 • Сіль за смаком.
 • Краще всього брати гладкі довгі огірки як на фото, з них вийде більшу кількість якісних «діжок». Вершковий сир потрібно брати такий, який намазується на хліб, щоб зробити кремову начинку. А останній інгредієнт – часник – йде в основному за смаком. Якщо любите погостріше, можна додати більше зубчиків, або, навпаки, менше. З усіма інгредієнтами ми розібралися, так їх небагато, тепер готуємо закуску «Зелені бочки».

  Приготування

  Найвідповідальніша частина – це заготівля самих діжок. Промийте добре огірки, відріжте зайву частину з обох кінців. Далі розріжте кожен на однакові циліндри висотою близько 5 сантиметрів. Важливо, щоб всі барила були однакового розміру.

  Після кожного вийміть м’якоть так, щоб залишилося дно і щоб збереглася цілісність структури. Іншими словами – каркас з огірка не має розвалюватися. Не поспішайте викидати м’якоть. Її треба гарненько віджати від зайвої вологи і викласти в миску, де будемо змішувати наповнювач. Туди ж видавіть часник з допомогою спеціального пристосування. І додайте вершковий сир, все перемішайте. Залишилося тільки наповнити наші заготовки кремом. Зручно це робити за допомогою кондитерського мішка. За бажанням закуску можна прикрасити маленькими шматочками корнішонів.

  Ось і готова закуска «Зелені бочки». Сміливо готуйте її будинку, адже це відмінний спосіб швидко, дешево, красиво і смачно прикрасити святковий стіл. Приємного апетиту!