Рецепти приготування самопального спиртного напою алконавтов

Рецепти приготування самопального спиртного напою алконавтов«Дуже смачний і божественний», так з арабської перекладається слово алкоголь. П’яний напій був присутній практично у кожного народу. Спиртний напій спочатку припускав складу з скиснувших солодких фруктів і ягід. Вони мали невелику фортецю і робилися в малих кількостях, так як застосовували тільки при здійсненні ритуалу або великого святкування.

Трохи історії про появу на Русі алкоголю

Істориками доведено, що саме політичні інтереси вплинули на масове розповсюдження алкоголю серед населення.

Знаменитий напій на меду мав колосальну популярність у росіян до хрещення Русі.

Також рекомендуємо прочитати:Алкогольний напій перцівка
Рецепт алкогольного пуншу в домашніх умовах
Як роблять шнапс
Міцний алкогольний яблучний напій

Питні заклади або, як їх називали «царські шинки», що з’явилися при Борисі Годунові, але доступ до них був обмежений. Пиячили в той час тільки люди заможні. Виявивши значний прибуток від продажу алкоголю, всі заборони були зняті.

Масове пияцтво з’явилося в XVI столітті з початком виробництва горілки. Її виготовляли з хлібного спирту. До цього російський народ не мав звички пити під час їжі. Весь алкоголь пился до або після прийняття їжі.

З першими алканавтами почав боротися Петро перший. Він створював виправні будинки, де спіймані за пияцтво, піддавалися покаранню.

Чим більше горілку забороняли, тим більше зростало виробництво спирту.

Кращі рецепти спиртних напоїв і самогону

Як приготувати алкогольний напій

Рецепт крамбамбулі.

Рецепти приготування самопального спиртного напою алконавтовНам знадобиться:

 • горілки — 0,5 літра;
 • мелена гвоздика — 2 чайної ложки;
 • кориця — 1 чайна ложка;
 • мед — 2-3 столові ложки;
 • мускатний горіх — 0,5 чайної ложки;
 • мелений чорний перець — 0,5 чайної ложки;
 • апельсинові кірки.

Приготування:

 • З півлітрової пляшки горілки відливають повний стакан.
 • У ємності, яку можна ставити на вогонь, змішують склянку горілки зі склянкою води.
 • У цю суміш додають всі інгредієнти, кип’ятити 5 хвилин.
 • Додати другу частину горілки і настоювати кілька годин.
 • Проціджуємо і ставимо охолоджуватися.

Не складний, але досить приємний напій крамбамбулі, приготований в домашніх умовах, готовий до вживання. Любителям алкоголю або алкогольних фанатам хороший, доступний рецепт, який не соромно подарувати гостям на частування.

Коньяк — рецепт алкоголю, виготовлений кустарним чином або в домашніх умовах

Що входить в основу алкоголю?

В рецепт самопального алкогольного напою входить:

 • Дубова кора — 5 ст. л.
 • Спирт (горілка, самогон) — 3 літри, 40%.
 • Цукор (палений) — 2 ч. л.
 • Мускатний горіх і ванілін.

Читайте також: Як приготувати вдома міцний алкогольний яблучний напій

Звичайно ж, міцний домашній самогон не зрівняється з винним спиртом, який використовують при виготовленні коньяку, але тут кому як смакує.

У скляну сулію виливають спирт. Цукор підігріти на вогні до жовто-коричневого кольору, але не пересмажити, додати спирт. Потім покласти решту приправу. Мускатний горіх і дубова кора грають основну роль у смак і колір домашнього коньяку. Ванілін, гвоздику або корицю можна додавати виходячи з вашого смаку — вони не основні інгредієнти. Перемішують і щільно закривають бутель. Залишають на 30 днів у затемнене місце. Зроблений коньяк, після прошествия місяця, проціджують і розливають в більш дрібні ємності для зручності.

Зробити в домашніх умовах міцний гарний самогон

Рецепт

При дисциляции спиртовмісної сировини (браги) виходить досить міцний напій — самогон. В залежності від того, з чого складається брага, ми можемо сказати який напій вийде.

Що може служити сировиною в домашніх умовах:

 • Цукор, ягоди, фрукти, варення. На цій основі роблять ром, чачу, кальвадос, бренді, коньяк.
 • Самогон на основі з крохмалевмісної компоненту застосовують при виготовленні джина, шнапсу, віскі, бурбона.
 • Читайте також: Як готувати каву з коньяком, френд кави

  Рецепти приготування самопального спиртного напою алконавтовПриготувати гарний самогон із цукру простіше простого і цей варіант вважається найбільш поширеним. Люди мають сади і дачі легко можуть дозволити собі робити спиртні напої в домашніх умовах. Основу складають цукор, дріжджі і вода. На 5 літрів води беруть 1 кілограм цукру і 100 грамів дріжджів. Щільно закривають спеціальним гідрозатворів. В домашніх умовах цією спорудою служить гумова рукавичка. Брага бродить 7 днів, потім зливається і переганяється. Щоб зробити самогон більш приємним, в нього додають ягоди і фрукти. Завдяки природним компонентам, вони підсилюють процес бродіння і надають свій аромат і смак.

  Приготування самогону на основі зернових культур складніше, але вважається найбільш аристократичним з-за смаку. Для виготовлення такого самогону треба знати трохи теорії про освіту спирту із зернових культур. Тривала і копітка виробництво такого виду самогону виправдовує себе і винагороджує за труди терпкими пахощами алкоголю.

  Різноманіття рецептів міцних алкогольних напоїв говорить про те, що населення всієї земної кулі із століття в століття намагався вдосконалити приготування і виробництво хорошого домашнього «палива» напою.

  Не забувайте, що у великих дозах алкоголь згубно впливає на здоров’я людини. Перетворитися з любителя алкоголю в алканафта можна досить швидко.