Рецепт для мультиварки Редмонд (Redmond)

Виявляється, приготувати рис не так і просто, якщо робити це в звичайній каструлі. Багато господинь стикаються з такою проблемою. Іноді рис вибирають не той. Іноді води більше наливають для варіння. І навіть трапляється часом, що припадає перемішувати рис, щоб він не підгорів. Ці та інші моменти встають на шляху до правильного приготування рису.

Пропоную вам, дорогі господині, почати готувати відмінний рис в мультиварці. В ній завжди каші виходять смачними і правильно приготовленими. Перемішувати нічого не потрібно в процесі приготування, вода випаровується своєчасно. Рис в мультиварці виходить чудовим.

Якщо все ж ви не довіряєте кожному сорту рису і хочете отримати ідеальний рис, раджу готувати Басматі. Цей вид рису просто створений бути розсипчастим. Він завжди виходить таким. Його використовують для приготування плову і просто гарніру.

В мультиварці Басматі виходить відмінним – розсипчастим і смачним. А ще й збільшується більше ніж у два рази. Таке блюдо завжди буде доречно на вашому столі. Готують рис Басматі зазвичай так: промивають його в холодній воді до семи раз, щоб позбутися від каламутної води. Вона повинна стати прозорою. Далі заливають рис Басматі теплою водою і дають постояти хвилин десять.

Після чого відкидають рис на друшляк і дають стекти воді. Воду, в якій був замочен рис, в подальшому використовують для приготування. Ось така недлительная підготовка Басматі проводиться перед початком варіння. Тепер приступимо безпосередньо до приготування, почавши з підбору необхідних продуктів.

Інгредієнти для страви «Розсипчастий рис в мультиварці»:

  • – рис довгозерний (Басматі) – 2 мультистакана;
  • – вода – 3,5 мультистакана;
  • – сіль – за смаком;
  • – вершкове масло.

Як приготувати рис в мультиварці:

Я готую рис в мультиварці Редмонд. У ній є програма ВАРІННЯ ЕКСПРЕС, яка призначена для приготування рису, гречки та інших круп.

Ретельно промиваємо рис. В даному випадку це Басматі. Викладаємо його в чашу мультиварки.

Заливаємо водою. На два мультистакана рису беремо три мультистакана води. Додаємо сіль. Вибираємо програму ВАРІННЯ ЕКСПРЕС і час приготування 30 хвилин.

За цей час наш рис в мультиварці, рецепт якого дуже простий, вже приготувався. Вода випарувалася. Про це свідчать утворилися дірочки на поверхні рису. Можна і не дивитися на дно чаші, щоб упевнитися в випаровуванні рідини.

Тепер готовий рис в мультиварці потрібно заправити смачним вершковим маслом. Як говориться «маслом кашу не зіпсуєш». Кладемо олії, скільки хочемо. Хтось любить багато масла в рисі, а хто-то помірно. За бажанням можна вершкове масло замінити оливковою.

Тепер рис в мультиварці готовий. Йому варто дати трохи настоятися під закритою кришкою, почекати, поки масло розтопиться і пошириться по всьому рісу.

Тепер ви знаєте, як варити рис у мультиварці, щоб він був смачним і розсипчастим. Такий рис Басматі або будь-який інший стає ідеальним гарніром. До нього можна подавати рибу, м’ясо, овочі. Тільки от для суші його не можна використовувати, оскільки такий рис неклейкий. А навпаки розсипчастий.

Ось так ми приготували дуже смачний і корисний рис в мультиварці. Його можна давати дітям, їсти для поправки здоров’я. Зверніть увагу, що рис не є тим продуктом, який може викликати харчову алергію. Він не містить в складі глютену. Це білок рослинного походження, який є в інших крупах.

Готуйте рис в мультиварці з задоволенням! Приємного апетиту!