Рецепт для мультиварки Redmond (редмонд)

Мультиварка – просто джерело можливостей для організації здорового харчування в масштабах окремо взятої родини. З одного боку ми економимо безліч часу, з іншого боку, у нас з’являється величезний простір для творчості, експериментів і вигадок, до яких і творці цієї диво-машини не додумалися. Так, від користувача до користувача і розходиться ідею за ідеєю, і любителі готувати в своїх чудо-помічницях приростають новими рецептами, новими експериментаторами.

Приготування ряжанки у мультиварці стало теж свого роду науковим експериментом. Правда, це сталося тільки тоді, коли виробники різних моделей прислухалися до побажань господинь і вбудували функцію регулювання температури приготування на різних, і особливо низьких температурах. Здорове харчування, і особливо дитяче харчування, з тих пір у багатьох будинках набагато доступнішими та якіснішими! Самі посудіть, приготувати кефір, сир, йогурт, концентроване молоко вдома самим, точно знаючи, як це приготовано і в якій посуді, а не на сумнівному виробництві, якого ти ніколи в очі не бачив і не побачиш, речі різні.

Знайти джерело гарного молока – це завдання зараз цілком розв’язувана. А решта справа техніки, як говориться.Так і з ряжанкою. Раніше домашню ряжанку можна було робити у сільських печах і якусь подобу в термосах. Тепер цю задачу вирішує мультиварка. Все, що потрібно – це молоко, яке можна топити в тій же мультиварці, і сметана, яку там же можна зробити. Десять годин томління при низьких температурах і ряжанка готова!

Інгредієнти для страви «Ряжанка в мультиварці»:

  • – 1 л топленого молока;
  • – 250 гр сметани 10%.

Як приготувати ряжанку в мультиварці:

Крім інгредієнтів нам потрібно взяти тканинну серветку або спеціальний силіконовий килимок для мультиварки, 6 баночок по 170 мл, чаша 1,5 л і віночок для збивання. Тепер можна приступати до приготування.

Сметану викласти в чашу і трохи пробити.

Тонкою цівкою вливати порціями молоко. Постійно заважати віночком.

Розлити масу по банках порівну.

Банки прикрити кришками. Це потрібно для того, щоб у них не потрапив конденсат, який буде утворюватися на кришці мультиварки в процесі приготування.

На дно чаші мультиварки постелити силіконовий килимок або серветку, встановити баночки в чашу.

Задати програму. У меню вибрати режим «мультиповар», задати температуру 40 градусів, встановити час приготування 10 годин.

Через 10 годин дістати баночки з ряжанкою. Відкрити кришки і розмішати ложкою теплу ряжанку, так вона буде однорідніше. Знову закрити кришки і прибрати в холодильник мінімум на 4-5 годин.

Подавати ряжанку можна з печивом, фруктами і навіть з сиром, це буде дуже смачно!

Приємного апетиту!

Рецепт «Ряжанка в мультиварці» підготувала Марія Булатова