Ряжанка в мультиварці Редмонд – Рецепти для мультиварки Redmond

Ряжанка в мультиварці Редмонд  Рецепти для мультиварки Redmond

Корисність молочних продуктів відома всім, інша справа, що не всі їх люблять, а треба було б.

Поява в нашому житті сучасних приладів для створення кулінарних шедеврів, дозволяє робити домашні молочні продукти. Вони в значній мірі корисні, поживні і, що важливо, натуральні – саме цим якістю покупні молочні продукти можуть похвалитися вкрай рідко). Ряжанка в мультиварці готується дуже просто. Ми, як завжди, робимо нашу ряжанку в мультиварці Редмонд. По інших видах техніки — вам все швидше підійдуть ці ж рецепти.

Ряжанка в мультиварці (рецепт на сметані)

Це простий рецепт приготування ряжанки, з доступних інгредієнтів.

Необхідні інгредієнти:

 • Молоко — 2 л
 • 5 столових ложок сметани. Найкраще підходить сметана з жирністю 20%

Поетапне приготування ряжанки в мультиварці:

Процес приготування досить не складний, але включає в себе три етапи:

 • Приготування топленого молока
 • Проціджування
 • Приготування ряжанки

У чашу вашої мульти необхідно залити молоко і включити режим Гасіння. У цьому режимі молоко готується шість годин. По закінченню цього часу виходить прекрасне пряжене молоко, ароматне кремового кольору. Кількість молока стане трохи менше. Наприклад, якщо в чашу заливали два літри, то топленого молока вийде близько 1,5 л.

Після цього необхідно процідити пряжене молоко, щоб не було плівки, і остудити до кімнатної температури. Якщо його не процідити, ряжанка вийде з грудочками.

Рада! Можна використовувати готове пряжене молоко, це скоротить час приготування, проте може вплинути на смакові якості ряжанки. Спробуйте і так, і так.

Готове пряжене молоко можна купити або в магазині або на ринку — бабусі, які торгують сиром і молоком, часто роблять пряжене молоко на продаж (або зроблять вам на замовлення).

Частина топленого молока необхідно перелити в яку-небудь ємність і додати сметану. Ретельно перемішати ці два компоненти, і отриману однорідну масу влити до решти топленому молока.

У чисту чашу мультиварки слід залити суміш топленого молока із сметаною і виставити режим Підігрів. Час приготування в даному режимі займе двадцять п’ять хвилин. Після цього каструлю вимкнути і залишити разом з утримуємо на деякий час. Добре, коли ряжанка в мульти відстоїться всю ніч.

Вранці ряжанку необхідно перелити в підготовлену заздалегідь посуд. Готову страву можна подавати до столу, попередньо розлив у склянки.

Решту ряжанки можна зберігати в холодильнику 2-3 дні. На магазинні аналоги зазвичай коштують 5, 7 або 10 днів. Чим більше термін зберігання, тим більше консервантів. Натуральний молочний продукт більше 2-3 днів у вас не буде зберігатися.

Ряжанка в мультиварці Редмонд  Рецепти для мультиварки Redmond

Ряжанка в мультиварці Редмонд (рецепт на йогурті)

Пропонуємо досить зрозумілий і простий варіант приготування ряжанки в мультиварці Редмонд.

Інгредієнти:

 • 1.5 літра молока жирністю 3.5%.
 • Половинка баночки натурального йогурту без добавок (застосовується в якості закваски).

Приготування:

Процес приготування молочного вироби хоч і не складний, але вимагає часу на проведення двох етапів. Для початку зі звичайного молока потрібно зробити топлене, а потім довести його до стану ряжанки.

Затоках півтора літра молока в мультиварку і вибираємо програму «гасіння». Тривалість п’ять годин. Щоб не сталося несподіванки і молоко не втекло, варто витратити кілька хвилин і дочекатися його закипання при відкритій кришці. Після цього прилад закриваємо і залишаємо молоко нудитися.

Через зазначений проміжок часу виходить чудове пряжене молоко, ароматне і дуже апетитне. Багато з’їдають його вже на цьому етапі.

Наступні етап – обов’язкове проціджування рідини від плівок. Потім охолодження до 40 градусів. У невеликій чашці з’єднуємо 6 столових ложок чистого йогурту та трохи топленого молока, ретельно розмішуємо до повного розчинення першого інгредієнта.

Виливаємо суміш у чашу мультиварки (обов’язково повинна бути чистою) і вибираємо програму «йогурт». Тривалість готування 3 години з періодичним помішуванням.

Що стосується часу, то чим довше тримайте компоненти, тим гущі виходить ряжанка в мультиварці Редмонд.

Чим корисна ряжанка?

Ряжанка в мультиварці Редмонд  Рецепти для мультиварки Redmond

Ряжанка – дуже корисний продукт для людського організму. Вчені встановили, що в чотирьох склянках ряжанки міститься добова норма кальцію і фосфору, які просто необхідні для нормальної життєдіяльності.

Крім цього, існує ряд корисних властивостей, якими володіє ряжанка:

 • Відновлює кишкову мікрофлору, завдяки вмісту бактерій
 • Корисна тим, у кого проблеми з серцево-судинною системою, а також є порушення у функціонуванні нирок
 • Якщо щодня вживати цей напій, можна підвищити імунітет та опірність до виникнення хвороб
 • Добре впливає на жіночі органи, допомагає перенести больові відчуття, що виникають під час менопаузи.
 • Крім усього перерахованого вище, регулярне вживання ряжанки сприяє поліпшенню роботи печінки, шлунка, жовчного міхура і кишечника.

Молочні продукти дуже корисні для здоров’я людини, шкода, що не всі їх перевагу. Завдяки новітнім технологіям, молочні продукти можна приготувати в домашніх умовах. Йогурт, кефір, ряжанка та ін. продукти, приготовлені вдома, набагато корисніше покупних!