Швидко схуднути, привести себе гарну фізичну форму і наситити своє тіло корисними речовинами – це реально. Головна умова – збалансована їжа і чарівний салат «Щітка» для схуднення, рецепт якого зможе повторити будь-кулінар.

На думку дієтологів, кожна людина може поліпшити свій загальний стан і позбутися від 2-5 кг може лише за 14 днів. Кількість втрачених за цей час кілограм залежить від багатьох факторів і може коливатися.

Прості і доступні компоненти, всього лише кілька хвилин вільно часу – і стіл вже прикрашає корисне блюдо.

Головне завдання даного страви, яке складається з плодів, що володіють грубою клітковиною – це очистити тіло від холестерину, розщепити жир і вивести шлаки з організму. Вживаючи це блюдо на вечерю, можна поліпшити стан своїх локонів і кишечника, позбутися від запорів.
Слід пам’ятати, що до свіжих овочів та смузі з плодів рекомендується додавати 1-2 ч. л. рослинного масла. Бажано використовувати масло оливи або льону. Вони мають насиченими кислотами, які позитивно впливають на стан людини.

Салат «Щітка», рецепт його наведено нижче, рекомендується вживати 1 раз на день, не менше 300-400 грам.

При бажанні, можна додати в блюдо подрібнену свіжу гарбуз, невелику жменю насіння або кунжуту.
Слід пам’ятати: при вживанні цілющого страви (щоб досягти максимального результату), рекомендується вибрати оптимальний руховий режим (3000-5000 кроків в день). Також відмінно допоможуть впоратися із зайвими сантиметрами на стегнах і поліпшать загальний стан фізичні навантаження (біг, плавання, аеробіка).
Інгредієнти:


— морква (100 грам);
— корінь селери (100 грам);
— буряк (100 грам);
— капуста (100 грам);
— масло (1ст.л.);
— яблуко (1 шт.);
— ізюм (щіпка).
Приготування:
1. Готуємо рекомендовані плоди: очищаємо їх від тонкої шкірки, промиваємо родзинки, за допомогою кухонного серветки видаляємо зайву вологу. Намагаємося вибирати для створення щітки тільки щільні, без вад і пошкоджень коріння.
2. Подрібнюємо на кулінарної тертці помаранчевий плід. Викладаємо його в глибоку креманку.
3. Додаємо в *салат «Щітка» для схуднення рецепт * якого наведено в точності, дрібно нашаткований буряк. Вибираємо тільки щільний, що не втратив свою форму і структуру коренеплід, з яскраво-вираженим смаком (від цього залежать смакові якості готового продукту).
4. Додаємо подрібнений корінь селери. Якщо не вживаємо даний продукт, замінюємо його гарбузової масою.
5. Гострим лезом ножа білокачанну капусту шаткуємо. При необхідності, замінюємо її пекінською капустою. Так ми зможемо отримати більш легке блюдо.
6. Додаємо нашинковане на кухонній тертці яблуко. Використовуємо соковиті плоди з легкою кислинкою (улюбленого сорту). Змішуємо всі складові салату «Щітка».
7. Насипаємо рекомендовану кількість родзинок. Якщо не вживаємо даний продукт, можемо виключити його зі складу компонентів.
8. Наливаємо олію льону або оливи, перемішуємо цілющу масу, вживаємо салат «Щітка» негайно.