Зміст

  • Різновиди незвичайного самогону

Сказати коли і в якому столітті в моду прийшов алкоголь досить складно, але, те, що люди завжди намагалися урізноманітнити та удосконалити даний напій, можна сказати, однозначно. Коли не вистачає коштів, самогон можна зварити абсолютно з будь-яких інгредієнтів, навіть з гівна. Цей напій можна вдосконалювати і ускладнювати за смаком, як бідним, так і багатим. А також його однозначно можна доводити до тієї фортеці, яка вам більше до душі. Існує маса варіантів приготування самогону, величезна кількість рецептів, настоянок, лікерів, які можна приготувати на основі цього чудового напою. Можна використовувати будь-які інгредієнти, любов людства до даного напою, наштовхнула їх на створення різних рецептів самогонки з фекалій на будь-який смак. Коли немає грошей і такий варіант, як самогон на гної, піде у хід.

Різновиди незвичайного самогону

Голдерот

Це так званий золотий напій, який походить з Швейцарії, і називається там звичайним шнапсом зі смаком кориці. Цей напій містить у собі 53 градуси алкоголю і до його складу входить справжнє золото! Так, так, ви не помилилися, саме золото. У склад додають маленькі і тонкі, але цілком помітні пластівці цього дорогого золота.

На літр такого напою припадає близько 17 міліграм золотих пластівців. Але пити такий напій разом з золотом не рекомендується, краще вживати його після повного очищення і фільтрації, інакше шматочки золота в організмі, що можуть спричинити проблеми зі здоров’ям. Напій подають разом з ситом, щоб виловлювати з нього великі золоті пластівці.

Чангаа

Напоєм для зовсім бідних жителів є – Чангаа. Такий напій є самим простим і доступним для аборигенів в Африці. Інших варіантів напоїв там практично немає і коштів на їх приготування теж тому найбільш ходовим напоєм африканських нетрів є чангаа. Роблять її з дистильований зернових культур, це може бути кукурудза або сорго.

Продукти, з яких готують такий напій, цілком їстівні і не небезпечні, але після вигонки, найчастіше дуже сумний. Такий результат виходить, тому що аборигени не дотримуються граммовок і техніки приготування, додають всі інгредієнти на особистий розсуд. У підсумку виходить напій, який навіть самого тренованого і завзятого алкаша доводить до стану напівсмерті і відключає, після випитих 250 грам такого напою. Похмілля з ранку після випитої чангаа, буде дійсно найгіршим в вашому житті. Споживання цього напою вбивчо для здоров’я будь-якої людини.

Мольорт

Ще одним диким напоєм, є лікер під назвою – мольорт. Більшість людей, які хоч раз пробували цей напій, однозначно скажуть, що це найбільш найгірший і огидний напій у всьому світі, за своїми смаковими якостями. І не дивно, що в 2011 році, цей напій отримав відповідне звання, як «найгірший алкоголь у світі». Виготовляється він на основі полину. Але насправді у світі є ще куди більш огидні напої.

Gilpin Family Whisky

Одним з таких мерзенних спиртних напоїв є — Gilpin Family Whisky. Проводиться цей напій з сечі і нікого іншого як людей, що страждають діабетом, у старечому віці. Так, рецепт цього напою складається саме з сечі, ви все вірно прочитали. Винайшов цей жахливий напій відомий світовий дизайнер Джеймс Глипин, після випуску даного продукту в його адекватності засумнівалися багато людей.

Бере інгредієнти для приготування цього напою містер Глипин у своєї рідної бабусі і її подружок, які хворіють діабетом. Сечу в теплому стані пропускають через спеціальний фільтр для очищення води і потім використовують для приготування віскі. Сам віскі готують за стандартною технологією, додаючи лише маленьку коригування у вигляді відфільтрованої сечі.

Цсонгул

На цьому експерименти людей з приготуванням фекальних напоїв не закінчуються. Одним з них є – Цсонгул. Цей самогон з гівна не настільки благородний, як віскі Глипинов, виготовляється він в корі, і є традиційним напоєм місцевих жителів. Готуватися він з людських фекалій! Попередньо людські фекалії настоюють близько чотирьох місяців в спиртовій настоянці, де вони активно бродять. У настоянку додають різні лікарські трави для того, щоб напій став ще й корисним.

Чича

Таким напоєм у рейтингу йде – Чіча. Цей латиноамериканський напій має особливу технологію приготування. Для цього необхідно, щоб жінка пожував кукурудзу, дуже ретельно, а потім виплюнула отриману суміш в підготовлений чан з теплою водою. Даний склад бродить якийсь час, а після чого його подають у спеціальних гарбузах пилче. Напій вважається дуже смачним для місцевих жителів.

Мескал

Ще одним дивним напоєм культури латиноамериканців є – Мескал. Цей напій також має особливий рецепт приготування. У розчин з забродженого соку агави, додають хробака-личинку гусениці, або ж довгоносика. Черв’як випускає якісь речовини, що викликають галюциногенну стан. Незважаючи на цей факт, даний напій подають світових закладах.

Фиджиту

Дивне африканське пійло, не обмежується на чага, ще одним вражаючим напоєм є – Фиджиту. Даний напій спочатку має позначення пива, завод, що випускає дану марку пива, пропрацював цілих п’ять років, випускаючи напій, який викликав абсолютно у всіх людей, які спробували його, кривавий пронос, страшну блювоту, жахливі головні болі і повне зараження всього організму страшними паразитами.

Відбувалося це тому, що завод застосовував для виробництва погану воду, в якій містилася величезна кількість живності, готової оселиться у вашому організмі. Таке зараження, призводило до того, що організм за короткий час приходив у інтоксикацію. Цей напій став дійсно легендою. І у нього були постійні споживачі, які розповідали про жахливі галюцинації, що викликаються цим напоєм.

Армагедон

А ось Шотландія готова здивувати вас самим міцним пивом у світі, вмісту алкоголю в ньому перевищує ліміт 68 відсотків, і називається цей напій «Армагедон», назва відповідає змісту. Для виготовлення цього напою використовується тільки чиста вода, солод, овес і пшениця. Готується таке пиво за ексклюзивною спеціальної технології.

Щоб підтримувати високий градус напою його заморожую в процесі виробництва. Але, як відомо алкоголь не може замерзнути, тому в напої з’являється лід з води, що залишилася, який прибирають і залишають тільки алкоголь. Такий напій зможе випити не кожен житель планети, Купивши всього кілька пляшок, можна напоїти до напівсмерті велику компанію людей.

Everclear

Але самим міцним напоєм вважається – Everclear. Він містить в собі цілих 96 відсотків алкоголю з пшениці, і може досягати приділу до 190 градусів. Цей напій не вживається в чистому вигляді, його використовують для приготування напоїв та коктейлів. Зокрема, відомо всім B-52 і додають в Bacardi 151.